Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Zoom'u unutun, Google Threadit, ekip görüntülü toplantıları yapmanın stressiz bir yoludur

Zoom'u unutun, Google Threadit, ekip görüntülü toplantıları yapmanın stressiz bir yoludur

Google Meet, Zoom, Microsoft Teams ve benzerlerinden video konferans, uzaktan çalışırken son 12 ay içinde çoğumuzun ekiplerimizle iletişim halinde olmamızı sağlayan harika bir araçtır.


Ve bu aynı kullanışlı araç aynı zamanda biraz da lanetlendi ve Zoom tükenmişliği olarak adlandırılan duruma yol açtı - burada yorgunluk baş gösteriyor çünkü katılımcı gruplarıyla arka arkaya toplantılar zihinsel olarak herkesin çalışabileceğinden çok daha fazla yorucu oluyor. aynı odada. Buna, herkesin müsait olduğu bir zaman aralığı bulmanın bile zor olabileceği gerçeğini ekleyin (özellikle ekibiniz farklı zaman dilimlerine bölünmüşse) ve görüntülü aramaların uzaktan çalışma koruyucusu olmaktan uzak bir çalışma sıkıntısına dönüşmesi şaşırtıcı değil.

Artık Google, bu sorunun çözülmesine yardımcı olmayı umuyor.iş parçacığı, sizin için uygun olduğunda video mesajlarını kaydetmenize ve yanıtlamanıza olanak tanır. Sadece bu olasılığı düşünerek daha az stresli hissetmiyor musun?

  • En iyi web kameraları: PC ve Mac için en iyi web kameralarıyla bir profesyonel gibi evden çalışın
  • En iyi ofis koltukları: rahat, şık ve ergonomik

Proje, Google'ın Area 120 adlı kuluçka ekibinden geliyor.Google'ın blogunda, ekip, 'Threadit, video ortamından yararlanmayı umuyor, ancak farklı zaman dilimlerinde çalışan insanlarla sınırlı olan 'canlı' doğa olmadan.'

Threadit, ön kameranızı veya bilgisayar ekranınızı kaydederek çalışır. Onlardan memnun değilseniz yeniden kaydedilebilecek kısa klipler kaydedebilir ve bunları otomatik olarak bir araya getirebilirsiniz.


Klibinizi kaydettikten sonra, threadit.app bağlantısı aracılığıyla ekibinizle paylaşabilirsiniz ve onlar uygun olduğunda kendi video mesajlarıyla yanıt verebilirler. İnsanları uzun e-posta dizileri yazmak (kimsenin okumaya vakti yok) ya da görüntülü sohbet için herkesi aynı anda bir araya getirmeye çalışmak (bu da kaçınılmaz mesai saatleri dışında) arasında seçim yapmaktan kurtarabilecek güzel bir fikir. aramalar).

'Aracı kullanmak, farklı zaman dilimlerinde canlı toplantılar planlamak zorunda kalmadan birbirinizi görmenin harika bir yolu oldu. Seattle'daki normal çalışma saatlerimde Japonya'daki meslektaşlarıma bir Threadit gönderirdim; Tokyo'da onlar için çalıştığı saatlerde yanıt verirlerdi. Threadit ekibi, dünyanın dört bir yanından farklı zamanlarda yanıt vermemize rağmen, bizzat birlikte çalıştığımızı hissetmemize yardımcı oldu” diyor.


Threadit'i nasıl kullanacağınız tamamen size kalmış. Günlük asenkron toplantı, ekip eğitimi, proje demoları ve daha fazlası için kullanabilirsiniz. Area 120 ekibi, satış sunumlarını paylaşmak, ürün eğitimlerini kaydetmek ve liderlik güncellemeleri göndermek için Threadit'i kullandıklarını açıklıyor. Hatta takımın doğum günlerini kutlamanın bir yolu olarak Threadit'i kullanmaya başladılar.

Threadit şu anda kullanıma hazır –tarayıcınızdanveya olarakChrome uzantısı, öyleyse neden denemiyorsunuz?


Aracılığıyla9to5google.

Görüntülü görüşmeleriniz için yeni bir web kamerasına mı ihtiyacınız var? Logitech C922, bir Pingtwitter favorisidir.

Bugünün en iyi Logitech C922 fırsatları İndirimli Fiyat Logitech 960-001090 HD 1080P... Amazon Prime 199,95 ₺ 129,31 ₺ GörüntüleLogitech C922 Pro Akış... ebay 129,99 ABD Doları Görünüm Logitech 960-001090 C922 HD... dalga 149 ABD Doları Görünüm Logitech C922 Pro Akış... Dell 169,35 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz