Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Formula 1: Drive to Survive 3. Sezon çıkış tarihi, bölümler, nasıl izlenir ve daha fazlası

Formula 1: Drive to Survive 3. Sezon çıkış tarihi, bölümler, nasıl izlenir ve daha fazlası

Netflix'in kamera arkası belgeseli Formula 1 üçüncü sezonuna giriyor ve geçen yıl pandeminin etkileri ve revize edilmiş bir takvimle üstesinden gelmesi gereken birkaç engeli olan F1'i takip ediyor. Formula 1: Drive to Survive Sezon 3 devam ediyorNetflixbu Cuma ve işte onu nerede ve ne zaman izleyebileceğiniz - ve ilk iki sezonu nerede izleyebileceğiniz.


F1 2021 önümüzdeki hafta sonu Bahreyn'de başlıyor, bu nedenle, 2020 F1 sezonunu gerçekleştiği sırada izlemiş olsanız bile, Drive to Survive, F1 hayranlarına ve yeni gelenlere, Lewis Hamilton'ın evine götürdüğü geçen yılki olaylara içeriden bir bakış sunacak. bu yılki etkinlik öncesinde yedinci dünya şampiyonluğu; Bunun bir spoiler uyarısı olması gerekip gerekmediğinden emin değilim, ama artık çok geç.

Mercedes'in Drive to Survive Sezon 2'ye katılmasından bu yana Hamilton'ın yolculuğunun bir kısmını takip etmesi gereken 10 bölümün hepsini birden oynamak için tam bir haftanız olacak; Hem Mercedes hem de Ferrari, ilk sezonda kameraların onları takip etmesini istemediler, ancak ikinci sezon için geldiler, bu yüzden Hamilton hayranları hayal kırıklığına uğramamalı.

Ve önceki bölümleri izleyebilenler sadece Netflix aboneleri değil! Sky Sports aboneleri artık gösteriyi izleyebilir. Formula 1: Drive to Survive Sezon 3 ve ilk iki sezonun nasıl izleneceği ile ilgili tüm ayrıntılar için aşağı kaydırın.

Formula 1: Drive to Survive Sezon 3 – çıkış tarihi

Formula 1: Drive to Survive Sezon 3 hitleriNetflixbu Cuma, 19 Mart, 10 bölümün tamamı aynı anda yayında. İlk sezon, izleyicileri haftalık bölümlerle besledi, ancak geçen yıl Netflix, tüm sezonu tek seferde yayınlayarak aşırı izleme alışkanlığımızı kolaylaştırdı ve bu yıl formülü tekrarladığını görmekten mutluyuz.


Formula 1: Drive to Survive 3. Sezon – nasıl izlenir

Açıkçası, bir Temel abonelik için 8,99 ABD Doları / 5,99 ABD Doları / 10,99 ABD Doları'ndan başlayan planlarla bir Netflix aboneliğine ihtiyacınız var, ancak HD veya UHD seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız, HD için Standard'a yükseltmek isteyeceksiniz, veya tüm HD ve UHD için Premium. Aşağıdaki planlara da göz atabilirsiniz, ayrıca Pingtwitter'ün seçtiklerien iyi televizyonlarüzerinde izlemek için.

Netflix
Netflix üç abonelik katmanı sunar; Temel, Standart ve Premium. Üç katmanın tümü, tek bir hesapla aynı anda kaç cihazda içerik izleyebileceğinize ve kaç cihazda içerik izleyebileceğinize ilişkin fiyatlandırma bantları ile TV'nizde, dizüstü bilgisayarınızda, telefonunuzda veya tabletinizde izlemek için filmlere ve TV şovlarına sınırsız erişim sağlar. indirebileceğiniz cihazlar. HD desteği yalnızca Standart katmanda mevcuttur, HD ve UHD desteği ise Premium katmanın bir parçasıdır. Temel planın maliyeti 8,99 ABD Doları / 5,99 ABD Doları / 10,99 ABD Doları, Standart 13,99 ABD Doları / 9,99 ABD Doları / 15,99 ABD Doları ve Premium 17,99 ABD Doları / 13,99 ABD Doları / 19,99 ABD Doları tutarındadır.Fırsatı Görüntüle


Formula 1: Hayatta Kalmak İçin Sür – Sezon 1 ve 2 nasıl izlenir

Halihazırda bir Netflix aboneliğiniz varsa, Netflix'te Formula 1: Drive to Survive Seasons 1 ve 2'yi boş zamanlarınızda dalmaya hazır bulacaksınız. Netflix aboneliği olmayan F1 hayranları da şuradan aksiyona katılabilir:Gökyüzü sporları.

14 Mart'tan başlayarak, birinci sezondan başlayarak 21:30'da yayınlanan çifte bölüm faturası. Çifte düşüşler, 2021 F1 sezonunun başlamasından sadece birkaç gün önce, 23 Mart'a kadar her gece 19.30'da devam edecek.

İzleyiciler bölümleri yayınlanırken izleyebilir veya Sky kutularını kullanarak kaydedebilir. Ve hayatınızı daha da kolaylaştırmak için seri bağlantı işlevini kullanmayı unutmayın.