Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Fortnite ve Apex Legends yıldızı sizi PWN yapacak – ve o sadece 5 yaşında, şimdi izleyin

Fortnite ve Apex Legends yıldızı sizi PWN yapacak – ve o sadece 5 yaşında, şimdi izleyin

Video oyunlarında iyi olduğunu düşünüyorumFortniteveApex Efsaneleri? Pekala, tekrar düşün. Bunun nedeni, kafadan vuruşlar yapan ve soldan, sağdan ve merkezden kazanan elit bir oyuncu olması ve işin çılgın yanı şu ki,sadece 5 yaşında.


Babası Jordan Kester tarafından, yaşına rağmen, Superman'den başka hiç kimse tarafından adlandırılmamış olan Calel, Fortnite ve Apex Legends'daki ölümcül kahramanlığı nedeniyle yetişkinleri öfkeyle bırakmasıyla zaten ünlü oldu ve aşağıdaki videoda biz becerilerini iş başında görmek.

Jordan Kester ve Calel, babası Apex maçında mağlup edildikten sonra Cal'ın galibiyeti talep ettiğini gösteren yayınlarından bir klip için viral oldu.

“Cal’ın oyun sevgisi sadece beni izleyerek gerçekten arttı. Gittikçe daha fazla oynadıkça, daha da tutkulu hale geldi,' diyor Jordan.

“Diğer oyuncular, beş yaşındaki bir çocuk tarafından öldürüldüklerini öğrendiğinde, sadece bunun olduğunu inkar ederler ve kumandayı elimde tuttuğumu varsayarlar.


“Herkes temelde, beş yaşındaki birinin onları yendiğini öğrenirlerse oyunu kaldıracaklarını söylüyor. Ve bunu anlayabiliyorum.”

Cal ekledi: 'Babam oldukça iyi bir oyuncu ama ben daha iyiyim. Babamın kafasını vurabilir ve onu yenebilirim – işte bu kadar iyiyim.”


Calel, babasıyla oyun maceralarını Twitch kanallarında ‘NewbCybot’ta yayınlıyor.

Aralık 2020'de, genç oyuncu ve babası, Jordan'ın bir Apex Legends maçı sırasında düşmesinden sonra viral hale geldi, ancak oğlu tarafından kanallarına çok dikkat çeken inanılmaz bir galibiyetle intikamını almak için.


Destansı zaferlerinin ardından Respawn sosyal medya yöneticisi ‘Alex’ Reddit'teki klibe 'gelecekte [onların] profesyonel kariyerlerini izlemeyi dört gözle beklediğini' söyleyerek yanıt verdi.

“Beni yere seren birinin beş yaşındaki çocuğum olacağını biliyordum” dedi Jordan, viral anı hatırlayarak.

'Tabii ki, Cal atlıyor, yeniden dolduruyor, ateş ediyor ve onu dışarı çıkarıyor ve ben hemen hemen ters takla atıyorum. İnanamadım. Bize galibiyeti getirdi.”

Cal şöyle dedi: 'Babam aşağı inmekte iyidir ve ben onu almakta iyiyim.'


Klip ikiliye bir miktar olumlu ilgi gösterse de, bazı geri bildirimler daha yargılayıcıydı.

Jordan şöyle dedi: 'Beni Apex'te galibiyete taşıyan bir dakikalık uzun bir Cal klibi yayınladım ve bir sürü 'bu harika, sağlıklı şeyler' aldım.

“Sonra bir dakika içinde diğer insanların ‘onlara okulu öğrettiğinden emin ol’ Gerçekten tek yaptığım, sadece iyi vakit geçirdiğimiz bir dakikalık bir klip yayınlamaktı.

“Klibi izleyen ve daha çok destekleyen diğer kişilerin benim hiçbir şey yapmadan savunmama geldiklerini görmem uzun sürmedi.”

Etkileyici becerileri erken yaşlardan beri babasını kendine hayran bırakan Cal'ı herhangi bir olumsuzluk aşamaz.

Üç yıldır oyun oynayan beş yaşındaki çocuk, oyun kariyerine Dirtbike deneme yarışlarına dayanan popüler seri Trials ile başladı.

Jordan şöyle dedi: 'Cal, iki yaşındayken ona Trials adlı bir oyun oynaması için bir kumanda verene kadar beni sürekli oyun oynarken izledi, bu bence oldukça zor.

'Ama onu yeni aldı ve oldukça ileri gitti. Bacaklarının savrulmasından ve kollarının savrulmasından, gerçekten ilgilendiğini ve iyi olmak istediğini anlayabiliyordum - tutkuyu kesinlikle erken yaşta görebiliyordum.”

Cal daha sonra Mario Kart'tan mezun oldu ve ardından Apex Legends ve Fortnite'a hakim oldu.

Jordan şöyle devam etti: 'Bir gün onu Apex ile antrenman yaparken ve takip etme, nişan alma, hareket etme ve ateş etme şeklini izlerken çok genç yaşta beni şaşırttı, ‘bu günlerden birinde onu yakalayabildim. yayınımda veya onun bir şey yaptığını kaydedin”

Jordan'ın yaptığı da tam olarak buydu, oğlunu Twitch kanalına getirdi ve etkileyici yeteneklerini sergiledi.

Jordan'ın kendisi, çocukken Street Fighter'dan başlayarak hayatının çoğu için bir oyuncu oldu - cebinde taşıdığı bir oyun.

'Büyürken en sevdiğim oyunlar Street Fighter, Mortal Kombat ve Super Mario 64 idi. Ama gerçek olan Halo'ydu. İşte o zaman kesinlikle bir sonraki aşamaya geçtim.”

Şimdi Jordan ve Cal, günümüzün en popüler nişancı oyunlarında her yeri kapmak için güçlerini birleştirdi ve Cal'in Fortnite'a duyduğu aşk, Jordan'ın Battle Royale'a olan ilgisini artırdı.

İkili, Cal bir PC kullanarak ve Jordan onu konsolda yedekleyerek, maçlarını günlük olarak yayınlamaya çalışıyor.

Son zamanlarda ikisi Fortnite'ta en iyi 10 hesaplaşmada kafa kafaya gitti, Cal babasını 10-2 yendi ve zarif babasının nezaketi sayesinde tüm savaş biletini satın almak için kendine yeterli oyun içi para kazandı.

Oğluna yenilen Jordan, Cal'a kıyasla becerilerinin eksik olduğunu kabul ederek, 'Fortnite muhtemelen Cal'ın ilk dövmesi olacak. Onu bu kadar seviyor.”