Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Forza Motorsport 5 incelemesi

Forza Motorsport 5 incelemesi

Forza 5 fiyatları 448 Amazon müşteri eleştirileri Forza Motorsport 5 | Xbox One ... Amazon $ 16.99 Forza Motorsport 5'i Görüntüle (Xbox One) ... Amazon $ 16.99 Resmi Görüntüle 1/7

5 incelemeyi zorla


5 incelemeyi zorla
Resim 2/7

5 incelemeyi zorla

5 incelemeyi zorla
Resim 3/7

5 incelemeyi zorla

5 incelemeyi zorla
Resim 4/7

5 incelemeyi zorla

5 incelemeyi zorla
Resim 5/7

5 incelemeyi zorla


5 incelemeyi zorla
Resim 6/7

5 incelemeyi zorla

5 incelemeyi zorla
Resim 7/7

5 incelemeyi zorla


5 incelemeyi zorla

Forza Motorsport 5, benzinli bir kafa olsanız da olmasanız da Xbox One için en iyi lansman oyunudur

Forza Motorsport 5,Xbox One. Bu, Turn 10'un yarış simülasyonunun - bu türden tek oyunlardan biri olduğu anlamına gelmez.Harika turizmbu dünyanın s - parçası görünmüyor. Ne münasebet; Forza 5 yemyeşil bir görsel gösteri veXbox One başlatma oyunuBu muhtemelen Microsoft'un bulut oyunlarını en iyi şekilde gösteriyor. Sadece Forza, iyi niyetli bir petrol kafalı veya yarış simülatörü değilseniz sevilmesi zor bir franchise. Ya da her ikisi de.


Forza Motorsport 5: Drivatar

Tam ifşa için, ikisinin de olmadığını itiraf etmeliyiz ve ayrıca genel olarak yarış simülatörlerinde daha çok saçmalıyız. Bir sürüş oyunu seçtiğimizde, genellikle bir atari yarışçısıdır.Hız İhtiyacıserisi - çünkü yarış simülasyonları daha mükemmeliyetçinin ritmi. O halde, arkadaş listemizdeki oyuncuların çoğunun Forza 5 oynamakta oldukça çekingen olduğunu belirtmek harika.

Bunu nasıl biliyoruz? Turn 10'un sunduğu küçük bir özellik, Drivatar adında. Esasen Drivatarlar, Forza 5 oynayan herkesin sanal olarak yeniden yapılandırılmasıdır. Oyun, her oyuncunun sürüş alışkanlıkları, tarzı - ister agresif, ister sinsi ya da sağlam bir şekilde profesyonel - ve becerilerle ilgili verileri toplar.

Yaklaşık üç yarıştan sonra, bu verilere dayanarak bir Drivatar oluşturur, onu buluta yükler ve bu sanal yarışçı, sahibi için öğütmek üzere serbest bırakılır.

Diğer bir deyişle, Forza 5'te yapay zekaya karşı yarışmazsınız. Diğer oyuncuların Drivatar'larına karşı yarışıyorsunuz. Forza 5, onları katılmaya karar verdiğiniz herhangi bir yarışa fırlatır. Bu şekilde birçok arkadaşımızın bizimle aynı beceri seviyesinde olduğunu biliyoruz, çünkü onların Drivatar'ları sadece yarışlarımızda değil, onlar da , bizim gibi, diğer sürücülerle çarpışmaktan kesinlikle çekinmeyin.

Forza Motorsport 5: Oynanış

Bu, sadık kişiler için kötü bir haber olabilir. Sonuçta, Drivatars, Forza 5'e biraz sert bir atmosfer kazandırıyor. Düzgün ve dikkatli bir şekilde saç tokası kıvrımlarını ve köşelerini almaktan hoşlanan biriyseniz, Drivatar'ları biraz acı hissedebilirsiniz, çünkü kapıyı kapatmak kadar sizi yollarından çekeceklerdir. bir geçiş girişiminde. Aynı zamanda hatalarından da paylarını alırlar.

Kontroller kesinlikle olağanüstü ve Xbox One'ın kontrol panelinin gürültü filtreleri gerçekten oyundaki makinelerin gücünü iletiyor. Gaza her bastığınızda denetleyici vızıldar ve titriyor ve hatta vites değiştirme sırasında biraz sallanılıyor.

Microsoft'un yarış simülasyonuna girme fikri sizi korkutuyorsa, olmayın; zorluk, yeni başlayanlar için (benim gibi) hemen ayrıştırılabilir, ancak bu seçkin oyuncular için yardım da kapatılabilir.

Forza Motorsport 5: Özellikler

Zorluğu artıranlar, Forza 5'ten kaçınılmaz olarak daha fazlasını elde edecekler. Sadece Drivatarları katlanarak gelişmekle kalmayacak, aynı zamanda yeni arabalar satın almak için hayati önem taşıyan oyun içi kredi ve jetonları da kazanacaklar. Evet, arabaların kilidinin açılması yerine satın alınması gerekiyor ve birçoğu oldukça pahalı.


Onları ele geçirmek için, oyuncular ya oyunda öğütmek zorundadır ya da Xbox One Mağazasından gerçek para ile jeton satın alabilirler - ve evet, bu kulağa geldiği kadar küstahça.

Ancak arabalarını açıyorlar, oyunculara Vista özelliği aracılığıyla neredeyse her santimine bakma fırsatı da veriliyor ve Top Gear'ın sunucuları tuhaf şaka ve yorum sağlamak için hazır.

Forza Motorsport 5: Sunum

Oyunun üretim değerleri, kesinlikle akıllara durgunluk verdiği için özel olarak anılmayı hak ediyor. Turn 10 her zaman güzel, güzel oyunlar yaptı ama burada kendini aştı. Oyunun ısmarlama motoru, arabaların görünümlerindeki her sürtünmeyi, çatlağı ve kırılmayı işler ve 1080p'ye yükselme, çığlık atmayı hemen heyecan verici hale getirir.

Film müziği de, nota mükemmel motor kükremeleri ve lastik gıcırdamalarının alışıldık bir karışımı, ancak müzikal hayranlık uyandırıyor; yarışlar sırasında oyuncunun ilerleyişini takip eder, grubun başına doğru ilerlerken yükselir ve yükselir.

Forza Motorsport 5: Karar

Forza Motorsport 5, Xbox One'ın lansmanında sahip olduğu en güçlü lansman oyunlarından biri ve muhtemelen konsolunun yeni nesil teknolojisini en iyi gösteren oyun. Mikro işlemleri, muhteşem sunumu ve kolay öğrenme eğrisi arasında biraz rahatsız edici, bu, yeni bir platform benimseyenlerin denemesi gereken bir yarışçı - bir petrol kafalı olmasanız bile.

Forza Motorsport 5 çıkış tarihi: 22 Kasım 2013

Forza Motorsport 5: fiyat: 49,99 £