Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Fossil Hybrid HR, Apple Watch'unuzun VE geleneksel saatinizin yerini alabilir

Fossil Hybrid HR, Apple Watch'unuzun VE geleneksel saatinizin yerini alabilir

Yeni Fossil Hybrid HR, her zaman açık ekran, fiziksel eller ve iki haftalık pil ömrü sunan bir akıllı saattir.


Bunu bir smartwatchve renkli bir LCD dokunmatik ekrana sahip olmak yerine, ekran daha çok bir e-kitap okuyucudakine benzer. Ekranda, Bluetooth bağlantılı telefonunuza gelen mesajlar ve gelen aramalar gibi yararlı bilgilerin yanı sıra spor salonunda veya koşuya çıktığınızda kalp atış hızınız ve adım sayınız gibi egzersiz istatistikleri gösterilir.

Fossil, bunun mekanik bir saatin geleneksel çekiciliğiyle birlikte bilgilendirici ve gelişmiş akıllı saat özellikleriyle teknoloji ve stil arasında mükemmel bir uzlaşma olmasını umuyor. Bu, hibrit saate,Apple İzleveSamsung Galaxy İzle Aktif, Swatch ve Tissot'a (belki Rolex'e değil).

Dairesel ekran, saat yüzünün önemli bir bölümünü kaplar, ancak bir çift normal saat ibresi tarafından işaret edilen saat ve dakika endeksleri için dış kenarında yer bırakır.

Her iki dünyanın da en iyisini sunan zarif bir tasarım olduğunu düşünüyoruz; iki haftalık uzun pil ömrüne ve bir hibritin geleneksel görünümüne, aynı zamanda bir kalp atış hızı monitörü ve renkli ve uygun uygulamalar olmadan da olsa bir akıllı saatin kullanışlı görüntüsüne sahip oluyorsunuz.


(Resim kredisi: Fosil)

Saatin düğmeleriyle ayarlanabilen ekranda gösterilen diğer bilgiler arasında hava durumu tahmini, ikinci bir saat dilimi, alarm, zamanlayıcı ve kronometre, müzik çalma kontrolü, gün ve tarih ve günlük etkinliğinize genel bakış yer alır.

Fossil lansmanından itibaren dört farklı Hibrit İK modeli sunuyor. Bunlar arasında uyumlu kayışlı koyu gri paslanmaz çelik model, çelik örgü kayışlı pembe altın seçeneği, siyah kasalı, kadranlı ve uyumlu silikon kayışlı model ve son olarak siyah kasalı, kahverengi kadranlı ve kahverengi deri kayışlı versiyon yer alıyor. Tüm modellerde endüstri standardı pabuç çubukları vardır, bu nedenle kayışlar istediğiniz herhangi bir şekilde değiştirilebilir.


Fossil Hybrid HR'nin tüm modelleri 3 ATM'ye (yaklaşık 30 metre) kadar suya dayanıklıdır, geceleri görüntülemek için ekranlarının önünde bir ışık vardır, iOS ve Android ile çalışır, aktivite ve uykuyu takip eder, egzersiz modlarını içerir ve 60 dakikada% 100 şarj olan bir bataryaya sahip olun. Tek eksik olan, temassız Google Pay ödemeleri için NFC ve akıllı telefon olmadan dış mekan koşularını izlemek için GPS.

Saat tarafından toplanan tüm veriler - günlük adımlarınız, egzersizleriniz ve uykunuz gibi - telefonunuzdaki Fossil Smartwatches uygulamasına gönderilir ve burada daha ayrıntılı olarak analiz edilebilir ve zaman içinde grafiği çizilebilir.

Fossil Hybrid HR, İngiltere'de 189 £ ve ABD'de 195 $ 'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Bunu beğendin mi?