Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir Cihazlar
  • /
  • Frederique Constant Horological Smartwatch Worldtimer incelemesi: paranın satın alabileceği en pahalı fitness takipçisi

Frederique Constant Horological Smartwatch Worldtimer incelemesi: paranın satın alabileceği en pahalı fitness takipçisi

Fitness takibi fikrini seviyorsanız, ancak Fitbit ve diğerlerinin ucuz lastik kayışlarından hoşlanmıyorsanız, Frederique Constant Horological Smartwatch Worldtimer tam size göre. Oldukça basit, bu şimdiye kadar incelediğimiz en zarif (ve en pahalı, 1,120 £ maliyeti) fitness takipçisi.


Güzelliği var ama beyinleri var mı? Hadi bulalım…

Tasarım

Frederique Constant Smartwatch'ı ilk olarak şurada gördük:2015 yılında Baselworldve o zamandan beri İsviçreli saatçi için büyük bir başarı oldu.

Worldtimer Sürümü, serinin en son üyesidir. Derin lacivert timsah derisi kayışla eşleştirilmiş 42 mm pembe altın kaplama çelik kasaya sahip güzel bir parça (ve aksini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz).

Dışbükey safir kristal kubbe, zarif lacivert kadranı, dar kolları ve Roma rakamlı saat imlerini korur.


Kova yüklemelerinde klasik bir çekiciliğe sahiptir.

Ayrıca, 5ATM'ye kadar suya dayanıklıdır, ancak bilerek ıslatmak istemeseniz de, ancak emin olursanız,Sahip olmaksmokin ve elbise saatiyle bir yattan atlamak - hayatta kalacak.

Ana kadran saati açıkça gösteriyor ve saat 6 konumundaki küçük alt kadran etkinlik hedefinize ve tarihe doğru ilerlemeyi gösteriyor.


Çok rahat bir saat. Yuvarlak kenarları ve yumuşak deri kayışı sayesinde bileğe güzelce oturur. Ayrıca çok ağır olmadığı için tüm gün giymeyi bir zevk haline getiriyor.

Err, Saatli Akıllı Saat nedir?

Bu, kelimenin klasik anlamıyla bir akıllı saat değil - hayırApple İzleyarışmacı.

Ancak Frederique Constant ve diğer birçok İsviçreli saat üreticisinin alışkın olduğundan daha akıllı.


Horological Smartwatch Worldtimer, MotionX platformu tarafından desteklenen bir MMT-285 kalibre hareketine sahiptir. MotionX ile çalışan diğer saatlerin yapabileceği her şeyi, yani adımları sayma, kalori yakımını tahmin etme ve uykuyu izleme becerisine sahiptir.

Worldtimer, fitness izleme akıllılarının yanı sıra, adından da anlaşılacağı gibi, birkaç saat dilimini takip edebilir. Saat dilimi akıllı telefonunuzla senkronize edilir, böylece dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak otomatik olarak güncellenir. Ayrıca kurma koluna üç kez basarak saatte anında görüntülenebilen ek bir zaman dilimi de seçebilirsiniz.

Sık seyahat edenler için kullanışlıdır. Bu işlevsellik, bir aygıt yazılımı güncellemesi aracılığıyla diğer MotionX saatlerine de geliyor.

Fitness takibine geri dönün. Gemide GPS veya kalp atış hızı sensörü yok, bu yüzden bu aslında bir adım sayacı. Gerçekten pahalı bir adım sayacı. Adım saymanın doğru ve güvenilir olduğunu gördük.

Kalori yakma, mesafe ya da uyku takibine pek güvenmeyiz (bu güzel saati yine de yatakta takmak istemezsiniz).

İstatistikleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi için MotionX-365 uygulaması iOS ve Android'de mevcuttur. Geçmişinizi okunması kolay grafikler halinde sunan basit bir uygulamadır. İncelememiz sırasında herhangi bir bağlantı problemimiz olmadı ve saati senkronize etmenin hızlı ve acısız bir deneyim olduğunu gördük.

Kullanması hoş ama bazı yerlerde biraz fazla basit.

Frederique Constant Horological Smartwatch, saatin pilinin değiştirilmesi gerekmeden önce iki buçuk yıl daha çalışmaya devam etmesi gerektiğinden, pil ömrü ile ilgili herhangi bir sorun da yoktur.

Karar

Frederique Constant Horological Smartwatch, şimdiye kadar incelediğimiz en pahalı ve en sofistike fitness takipçisidir. Harika görünüyor ve adım saymada mükemmel bir iş çıkarıyor.

Elbette, daha gelişmiş fitness takipçileri kadar akıllı değil ve egzersiz yaparken giyilmesi tamamen uygun değil, bu yüzden birçoğunun gözünde tamamen gereksiz görünebilir.

Ancak Mark Margeno elbisenizde kaç adım attığınızı takip etmek istiyorsanız, tek seçenek bu, yani fiyatını yutabilirseniz.

Birleşik Krallık'taki Frederique Constant Horological Smartwatch Worldtimer'ı yalnızca WatchShop.com'dan satın alabilirsiniz.

Bunu beğendin mi?