Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • ÜCRETSİZ Amazon Müzik, Amazon Prime Video, Kindle Unlimited ve Audible teklifleri şimdi yayında

ÜCRETSİZ Amazon Müzik, Amazon Prime Video, Kindle Unlimited ve Audible teklifleri şimdi yayında

Önümüzdeki haftalarda kendinizi veya ailenizi eğlendirmenin yollarını arıyorsanız, hiç şüphesiz Amazon'un tüm eğlence hizmetlerinde ücretsiz denemeler yaptığını bilmekten memnuniyet duyacaksınız, böylece film izleyebilir, Kindle kitaplarını okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. müzik, üç aya kadar tamamen ücretsiz. Neredeyse sanki (muhtemelen şimdi gecikti)Amazon Prime Günüerken gelmişti.

Amazon Music Unlimited, Kindle Unlimited, Audible ve Amazon Prime Video için ücretsiz denemeler mevcuttur ve bu denemelerden herhangi birini istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, böylece deneme süresi sona ermeden iptal ederseniz bir kuruş ödemek zorunda kalmazsınız.

İlk olarak, ÜÇ AY Amazon Music Unlimited ÜCRETSİZ alabilirsiniz. Bu, Amazon'un Alexa aracılığıyla kontrol edebileceğiniz veya çevrimdışı indirip dinleyebileceğiniz 50 milyon şarkıya erişim sunan isteğe bağlı, reklamsız müzik akışı hizmeti için harika bir teklif.

Üç ay dolduğunda, hizmet aylık 9,99 £ (veya Prime üyeleri için 7,99 £ / ay) olarak ücretlendirilir. Ancak, istediğiniz zaman iptal edebileceğiniz için devam etmek zorunda değilsiniz, bu yüzden bu anlaşmanın gerçekten dezavantajı yok.


Daha sonra, bir milyondan fazla başlığa, dergi aboneliğine ve Audible anlatım ile binlerce kitaba sınırsız erişim sağlayan Kindle Unlimited'a İKİ AYLIK ücretsiz erişim var. Kindle uygulamasının yüklü olduğu herhangi bir cihazda okuyabileceğiniz için kitapları okumak için bir Kindle'a bile ihtiyacınız yok.

Eğer TV ve filmler size göreyse, neden binlerce popüler filme ve TV şovuna ve ayrıca ödüllü Amazon Originals'a erişim sağlayan 30 günlük ücretsiz Amazon Prime Video denemesini almıyorsunuz?


Son olarak, dünyanın en geniş sesli kitap seçkisine ve podcast'lere sahip Audible'ın 30 günlük ücretsiz deneme sürümüne neden göz atmıyorsunuz? Ayrıca 30 günlük deneme sürenizde seçtiğiniz ücretsiz bir sesli kitap ve yalnızca üyelere özel fırsatlarla seçilen sesli kitaplarda% 80'e varan indirim elde edersiniz.

Tüm tekliflerin bağlantıları aşağıdadır.


Amazon Music Unlimited | 90 gün ÜCRETSİZ
Bu teklif size 90 günlük bir Amazon Music Unlimited Bireysel Aylık Plana erişim sağlar. Deneme süresi sona erdiğinde, sizden aylık 9,99 £ ücretlendirilirsiniz, ancak istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Yalnızca yeni aboneler. Anlaşmayı Görüntüle

Kindle Sınırsız | İki ay ÜCRETSİZ
İki aylık Kindle Unlimited normalde size 15.98 sterline mal olur, ancak şu anda iki ay ücretsiz alabilirsiniz. Hizmet, daha sonra ayda 7,99 £ 'dan yenilenir, ancak istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bu teklif 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.


Sesli | 30 gün ÜCRETSİZ
30 gün boyunca ücretsiz sesli kitap ve podcast dinleyin. Bu 30 günden sonra ayda 7,99 £ 'a mal olacak ve hizmet otomatik olarak yenilenecektir - ancak istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Amazon Prime Videosu | 30 gün ÜCRETSİZ
Binlerce popüler film ve TV şovu ile ödüllü Amazon Originals arasından seçim yapın. Her yerde izleyin. İstediğiniz zaman iptal edin. Deneme süresi bittikten sonra 7,99 £ / ay.

Günün en iyi Amazon Kindle fırsatları Yepyeni Kindle - Şimdi bir ... Amazon Kindle (2019) Amazon $ 109,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Kindle Paperwhite - Şimdi ... Amazon Kindle Paperwhite (2018) Amazon $ 129.99 $ 99.99 Anlaşmayı GörüntüleTüm fiyatları görünKindle Oasis - Şimdi ... Amazon Kindle Oasis (2019) Amazon $ 249.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Amazon Fire TV fırsatları İndirimli Fiyat Amazon - Fire TV Stick with ... Amazon Fire TV Stick En İyi Satın Al $ 39.99 $ 29.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Amazon Fire Tv Çubuğu 4K Siyah Amazon Fire TV Çubuğu 4K Yatak Banyosu ve Ötesi $ 49.99 $ 29.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fire TV Cube, eller serbest ... Amazon Fire TV Cube Amazon $ 119.99 $ 99.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fire TV Recast, over-the-air ... Amazon Fire TV Recast Amazon $ 229.99 $ 149.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Amazon Fire tableti, Amazon Fire HD 8 Tablet - 32 ...Amazon Fire HD 8Kohl's64,99 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fire 7 Kids Edition Tablet, ... Amazon Fire 7 Kids Edition Amazon $ 99,99 $ 69,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünAmazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü Amazon 199,99 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz