Close
  • Ana
  • /
  • Yaşam Tarzı
  • /
  • Ücretsiz Kindle Kitapları: Büyük Amazon e-kitap hediyeleriyle Dünya Kitap Gecesine hazırlanın

Ücretsiz Kindle Kitapları: Büyük Amazon e-kitap hediyeleriyle Dünya Kitap Gecesine hazırlanın

Dünya Kitap Günü'nü duydunuz ama duydunuz mu?Dünya Kitap Gecesi?Okuma Ajansı yardım kuruluşu tarafından başlatılan bir girişim olan Dünya Kitap Gecesi, bu akşam 19: 00-20: 00 GMT arasında gerçekleşiyor ve insanlara kilit altındayken kitap almaları için ilham veriyor. Nasıl katılırım? Basit: bir kitap açın ve okumaya başlayın.


Amazon'un muazzam ücretsiz e-kitap seçkisiyle, seçim yapmakta zorlanıyorsunuz. İster çocukları klasik çocuk hikayeleriyle meşgul etmek isteyin, ister kendiniz için en yeni gerilim filmlerini arıyor olun, bu büyük çekilişte herkes için bir şeyler var.

Şu anda Amazon Kindle Store'da yüzlerce kitabı ücretsiz olarak veriyor. Yakalama yok, hiçbir koşul yok, sadece sonsuza kadar sahip olabileceğiniz bir e-kitap kitaplığı. Kilitlemeyi en iyi şekilde yapmanın ne bir yolu.

Çocuklarla başlayalım: Matematik, Biyoloji, Kimya, Fizik ve Yazım, Noktalama ve Dilbilgisi ders kitaplarına ve revizyon kılavuzlarına ek olarak Matt Haig ve Roderick Hunt gibi en iyi yazarlardan eğlenmek için okunacak yüzlerce kitap var. aynı konularda A-Seviye çalışma kılavuzlarıdır.

Yetişkinler için, Jeffrey Archer gibi popüler yazarların bir sürü kitabı, kalıcı klasiklerle (Moby Dick, Dorian Gray'in Resmi vb.) Ve daha yeni çok satanlar ile omuzlarını ovuyor. Örneğin Ağaçtaki Kız, ödüllü Türk romancı Şebnem İşigüzel'in şiddete dayalı bir reşit olma hikayesi olan yeni bir yayını. Daha fazlası için Kindle Store'a göz atın.


Tutuşmak

(Resim kredisi: Amazon)

Neden Kindle satın almalı?

Kindle'ı satın almanın telefonunuzda veya tabletinizde Kindle uygulamasını kullanmaya kıyasla ana faydası, ekranın daha az parlamasıdır. Kindle'daki cam eksikliği, ekran yansımasını önleyerek her yerde okumanın keyfini çıkarmanıza olanak tanır.


Ayrıca Kindle eokuyucularda LCD ekranlar veya güçlü dahili bileşenler bulunmadığından, tabletler ve telefonlardan çok daha ucuzdurlar. Ek bir bonus olarak, pil de daha uzun süre dayanacak.

10/12 fırsat gösteriliyor Sırala Önerilen Fiyat (düşükten yükseğe) Fiyat (yüksekten düşüğe) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Satıcı adı (A'dan Z'ye) Satıcı adı (Z'den A'ya)Amazon Kindle Paperwhite (2018)(8GB Mavi) İncelememiz 1 YENİ Amazon Kindle Paperwhite ... eBay119,99 Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma Cumartesi 19 Aralık'ta sona eriyor Amazon Kindle Paperwhite (2018) (8GB Siyah) İncelememiz 2 Kindle Paperwhite | ... Amazon 129,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Amazon Kindle Paperwhite (2018) (8GB Siyah) İncelememiz 3 Kindle Paperwhite | ... Amazon 129,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Amazon Kindle Paperwhite (2018) (8GB Black) İncelememiz 4 Amazon All-New Kindle ... Littlewoods 149,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Amazon Kindle Paperwhite (2018) (8GB Black) İncelememiz 5 Amazon All-New Kindle .. Littlewoods 149,99 £ Teklifi Görüntüle Amazon Kindle Oasis (2019) (8GB) İncelememiz 6 Kindle Oasis | Şimdi ... Amazon £ 229,99 Anlaşmayı Görüntüle Amazon Kindle Oasis (2019) İncelememiz 7 Amazon Kindle Oasis (2019) Amazon £ 229,99 Anlaşmayı Görüntüle Amazon Kindle Oasis (2019) (32GB) İncelememiz 8 Kindle Oasis | Şimdi ... Amazon £ 259,99 Teklifi Görüntüle Amazon Kindle Oasis (2019) (32GB) İncelememiz 9 Kindle Oasis | Şimdi ... Amazon £ 319,99 Anlaşmayı Görüntüle Amazon Kindle Oasis (2019) (32GB Gri) İncelememiz 10 Kindle Oasis - Su Geçirmez, 32 ... Amazon £ 319,99 Anlaşmayı Görüntüle Daha fazla fırsat yükle