Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Ücretsiz Samsung Galaxy Note 9 veya Galaxy S9 kimse? İşte nasıl, ama sadece birkaç saatin var

Ücretsiz Samsung Galaxy Note 9 veya Galaxy S9 kimse? İşte nasıl, ama sadece birkaç saatin var

Samsung, bu yıl herkese ağacın altında ekstra bir şey sunacak.BedavaKendinizi QLED TV'lerinden birinde şımarttığınızda Galaxy akıllı telefon.


Bu oldukça büyük bir bedava - ve bu Noel'de bir arkadaşınız ya da sevdiğiniz biri için inanılmaz derecede cömert bir hediye (ya da kendiniz için güzel bir telefon yükseltmesi) olabilir.

Ne yazık ki, promosyon 18 Aralık gece yarısı sona eriyor, bu yüzden bu harika tekliften yararlanmak için gerçekten fazla zaman kalmadı. Bu nedenle, şirketten yeni bir QLED almayı tartışıyorsanız, alışveriş sepetinize bir an önce eklemeniz daha iyidir.

O nasıl çalışır? Basitçe söylemek gerekirse, promosyon anlaşmasına dahil olan bir QLED TV'yi çevrimiçi veya mağazada satın alırsanız,bu özel web sayfasıTV'yi satın aldıktan sonraki 30 gün içinde - yani Samsung markalı iki ürünü bir ürün fiyatına paketleyeceksiniz.Pazarlık etmek.

Kullanılmaya hazır Galaxy akıllı telefon, Samsung'un en son promosyonuna dahil edilen bir dizi farklı fiyat noktası ve ekran boyutuyla, seçtiğiniz QLED modeline göre değişir.


İlk olarak, Güney Koreli şirket, satın alırsanız ücretsiz Galaxy Note 9 telefonlarını dağıtıyor.65 inç Q900R 8K HDR 3000 Akıllı TV- Samsung'un amiral gemisi 8K TV.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu,amiral gemisiSamsung'un QLED modeli, 65 inçlik model için 4.999 £ 'luk ağır bir fiyat etiketi ile geliyor ve 85 inç için 14.999 £' a yükseliyor.


Bununla birlikte, Galaxy Note 9, 128GB depolama modeli için 899 £ 'dan başlayan ve 512GB için 1.099 £' a yükselen, hayal gücünün herhangi bir sınırına göre bir bütçe telefonu değil.

Bir amiral gemisi 8K ekran için pazarda değilseniz, Samsung ayrıca satın alındığında ücretsiz bir Galaxy Note 9 da sunuyor.Q9 Düz 4K HDR 2000 Akıllı TV55, 65 ve 75 inç ekran boyutlarında mevcut. Bunlar 2,119 £ 'dan başlar ve maksimum 4,749 £' dan başlar. Samsung, yepyeni televizyonu satın aldıktan sonraki 30 gün içinde amiral gemisi Galaxy Note'u kapınıza kadar teslim etmeyi vaat ediyor.


Galaxy Note 9 hayranı değilseniz ve ücretsiz bir Galaxy S9 + paketlemeyi tercih ediyorsanız, o zaman Samsung'unQ8D 4K HDR 1500 Akıllı televizyon 55, 65 ve 75 inç modellerde sunulan ve 1.919 £ 'dan başlayan seri.

Son olarak,Q8F QLED 4K HDR 1500 Akıllı TV55 ve 65 inç modellerde gönderilen - en son promosyonla ücretsiz bir Samsung Galaxy S9'un kilidini açar. 1,609 £ 'dan başlayarak, ahize maliyetinden 739 £ cömert bir tasarruf elde edeceksiniz.

Samsung'un şu anda tüm 'premium' ürünleri için% 0 finansman ve aylık geri ödeme planları sunduğunu belirtmekte fayda var.kesinlikleMaliyeti Noel ve önümüzdeki Noel'in Ertesi Günü satışlarından önce yaymak istiyorsanız hak kazanın.