Close
  • Ana
  • /
  • Tımar
  • /
  • Fresh & Dry Balls, yaklaşan sıcak hava dalgası için * gerekli * bir deodoranttır

Fresh & Dry Balls, yaklaşan sıcak hava dalgası için * gerekli * bir deodoranttır

İngiltere önümüzdeki hafta sonu sıcak hava dalgasının tadını çıkarırken, deodorant oyununuzu geliştirmeyi düşünmenin zamanı geldi. Ancak bu havada, çukurlara hızlı bir sprey püskürtmek onu kesmez.


Beyler, terleme ve sürtünmeyle mücadele etmek için özel olarak tasarlanmış bir deodorantla sizi serin, kuru ve ferah bir şekilde kemerin altında tutmaktan bahsediyoruz.

Fresh & Dry Balls XL, deyim yerindeyse çalılıkların ötesine geçmeyen bir adla, Under The Belt Grooming'den yeni, ekstra geniş bir centilmen deodorantıdır.

İster sosyal açıdan uzak bir içki için dışarı çıkın, ister koltukta uzanın, ister kaldırıma vurarak bu kilitli kilolardan birkaçını kaybedin, yeni 150 ml versiyonu, önünüzdeki sıcak hava dalgası için tam ihtiyacınız olan şeydir.


(Resim kredisi: Taze ve Kuru Toplar)

Fresh & Dry Balls (arkada kıkırdama yok) gün boyu talk içermeyen ter koruması ve önleme sağladığını iddia ediyor. Ayrıca yapımcılarının söylediği gibi 'ferahlatıcı bir şekilde temiz, okyanus kokusu' dediği taze bir koku ile uzun süreli tazelik ve kokusuz konfor vaat ediyor. Daha önce denediğiniz duş jeli gibi karıncalanma olup olmadığı hakkında henüz bir kelime yok.

Under The Belt Tımar'ın tüm ürünleri dermatolojik olarak test edilmiştir, vegan dostudur ve zulüm içermez.


Fresh & Dry Balls sadece aşırı sıcak günlerde sürtünmeyi önlemek için değil, günlük kullanım için tasarlanmıştır. Under The Belt Grooming'in sahibi olan Vivalis Beauty'nin CEO'su Graham Lynch-Staunton şunları söyledi: `` Birçok erkek için ürün, koltuk altı deodorantı kadar günlük bakım rejimlerinin temel dayanağı haline geldi - sadece top ve kasık yapmakla kalmıyor. bölge taze, kuru ve rahat, ancak ağrılı sürtünme ve sürtünmeden koruyor. & rdquo;

Şimdi mevcut, Fresh & Dry Balls'un 150 ml'lik daha büyük versiyonu 9,99 £ fiyatla satılıyor.


75ml Taze ve Kuru Toplar Satın Alın | 5,95 £ | AmazonView Anlaşması