Close

Furbo Dog Camera incelemesi

Furbo Treat-Tossing Dog Camera fırsatları

Orada değilken köpeğinize göz kulak olmanın bir yolunu arıyorsanız, Furbo Dog Kamera tam ihtiyacınız olan şey olabilir.


Muhtemelen köpek kamera pazarındaki en popüler isim olan Furbo, köpek arkadaşını evde düzenli olarak tek başına bırakmak zorunda olanlara, özellikle de özellikle muhtaç olanlar için çok uygun olan üst düzey bir cihazdır.

Bir evcil hayvan kamerasının tam olarak ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz? Esasen herhangi bir güvenlik kamerasının yapacağı gibi çalışır, ancak ev dışındayken evcil hayvanınızla iletişim halinde kalmanızı sağlayan evcil hayvan dostu özelliklerle birlikte gelir.

Evcil hayvan kamerası, birçok yavru (ve ebeveyn) ayrılık kaygısı olan evcil hayvan sahipleri arasında popüler bir alettir. Furbo'nun Köpek Kamerası, evcil hayvanınızı bir gün yalnız bıraktığınızda size huzur vermek için tasarlanmıştır ve evin kendilerine ait olduğunda davranmaları için eğitilmesine yardımcı olabilir.

Köpeğinize takıntılıysanız (kim olmaz?) Veya sevimli kremalı kanepenizi yok edeceklerinden endişeleniyorsanız (oldukça olası), Furbo köpekler için bir dadı kamerası gibidir. Orada olmadığınızda bile yavrularınızı terbiye eder veya ödüllendirirsiniz.


Başlık özellikleri arasında Full HD video kaydı, 2 yönlü ses, telefonunuza ping atan uyarılar ve belki de evcil hayvanınız için belki de en çekici olanı, uzaktan bir muamele yapabilme becerisi bulunur.

Furbo, orada olamayacağınız her an hem bir köpek kamerası hem de genel bir ev gözlemcisi olarak ikiye katlanıyor - ancak benzer bir amaç için tasarlanmış diğer cihazlara kıyasla yüksek bir prim sunuyor.


Bakalım buna değip değmeyeceğini ... ve rehberimizdeki diğer köpek kamerası seçeneklerine göz atalım.en iyi köpek kamerası.

Furbo Dog Camera incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Furbo Dog Camera incelemesi: Özellikler

Furbo Dog Camera'nın & ldquo; premium & rdquo; evcil hayvan-gadget aralığının sonu. Büyük para sıçramadan gözünüzü Fido'da tutmak için kullanabileceğiniz bir sürü evcil hayvan kamerası var, ancak size Furbo Köpek Kamerasının sunduğu özellikleri sunan çok azı var.

Her şeyden önce, Full HD video kaydı olan sınıfının en iyisi kamerası, hem 4x zoom hem de gece görüşü ile birlikte gelen 160 derecelik görüş alanı kamerası sayesinde mükemmel video kalitesi elde edersiniz. Bu, köpeğinizi odanın neresinde olursa olsun ve ışık seviyeleri ne olursa olsun bulabileceğiniz anlamına gelmelidir.

2 yönlü ses size köpeğinizi hem dinleme hem de konuşma fırsatı verir. Bu, onlara uzaktan komutlar vermek, havlıyorlarsa sakinleştirmek veya sadece merhaba demek için check-in yapmak için harikadır.

Furbo bir ses algılarsa, telefonunuza gerçek zamanlı havlama uyarıları gönderilir. Size çok fazla uyarı gönderdiğini fark ederseniz, hassasiyeti ayarlayabilir (veya tamamen kapatabilirsiniz).


Ayrıca size bulut kaydı, köpek aktivite uyarısı, kişi uyarısı (davetsiz misafirleri tespit etmek için yardımcı olur), evde acil durum uyarısı, sürekli havlama uyarısı, uğultu uyarısı, ağlama sağlayan Furbo Köpek Dadı hizmetine abone olabilirsiniz. uyarı ve bir köpek acil durum uyarısı. Size uygun olup olmadığını görmek için bu hizmeti deneme amaçlı deneyebilirsiniz, ancak temel seçeneğe kıyasla kesinlikle size daha fazla gönül rahatlığı sağlamalıdır.

Son olarak, Furbo'nun itibarını üzerine inşa ettiği bir özellik var - bir hediyeyi uzaktan fırlatma yeteneği. Cihazın içine 100 adede kadar ödül sığabilir - yaklaşık 1 cm çapında yuvarlak şekilli ürünler en iyi sonucu verir. Furbo ayrıca her sürümde bir tıklama sesi çıkarır, bu nedenle, köpeğinizle tıklama eğitimi kullanıyorsanız, bunu güçlendirmenize yardımcı olacaktır.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Furbo Dog Camera incelemesi: Video Kalitesi

Bir kamera hakkında bilmek isteyeceğiniz ilk şey kalitesidir. Furbo'nun birçok başka harika özelliği olsa da, kamera harika değilse, o zaman ne anlamı var? Furbo Dog Kamera şaşırtıcı derecede iyi, 160 derecelik geniş açılı Yüksek Çözünürlüklü 1080 kameraya sahip ve bu da onu daha büyük odalar için harika kılıyor.

Bu, özellikle bu kamerayı yanlışlıkla yere düşürebilecek hiperaktif köpekleri olan kişiler için işe yarar, böylece kamerayı uzaktan aşağı doğru eğemeseniz bile, tüm odayı kolayca yakalayacaktır. bu yüzden yüksekse, evden çıkmadan önce onu manuel olarak yerleştirmeniz gerekir.

Dört kez dijital yakınlaştırma ve fotoğraf ve video çekme yeteneğine sahiptir, bu nedenle sadece gözünüz tüylü arkadaşınıza bakmakla kalmaz, aynı zamanda bu evcil hayvan kamerasıyla en iyi aksiyon çekimlerini de çekebilirsiniz.

Kamera ayrıca, karanlıkta hareketi algılamak için kızılötesi kullanan bir gece görüş moduna sahiptir ve bu sayede evcil hayvanınızın gece neye baktığını kolayca takip etmenizi sağlar.

Kamera, telefonunuzdan veya tablet cihazınızdan erişebileceğiniz Furbo Uygulamasına aktarılır. Şimdi elbette, kalite nihayetinde her iki uçtaki internet bağlantınıza bağlı olacaktır. Furbo, 2G WiFi ve Bluetooth Low Energy'ye bağlanır ve minimum 1Mbps yükleme hızına sahip geniş bant kullanmanız önerilir, ancak devam etmekte sorun yaşıyorsa çerçevelerin kalitesini düşürebilirsiniz.

Furbo Dog Camera incelemesi: Bağlantı ve Uygulama

Daha önce belirtildiği gibi, Furbo Dog Camera, WiFi Ağınıza bağlanır ve ayrıca bir elektrik prizine takılması gerekir. Kutuda iki metrelik bir USB kablosu ve bir Furbo güç adaptörü alacaksınız ve hızlı başlangıç ​​kılavuzu, kurulumunuza yardımcı olacaktır.

Şimdi, çoğu insanın bağlanmakta herhangi bir sorunu olmasa da, bazıları için bu daha zorlu bir süreçti. Furbo Dog Camera'nın yalnızca 2.4GHz Wi-Fi bandıyla çalışacağını belirtmekte fayda var. Dışarıdaki diğer evcil hayvan kameralarının çoğuna benzer şekilde, 5G ağlarıyla uyumlu değildir. Büyük olasılıkla bağlantıyla ilgili sorun yaşayan herkes Furbo'larını yönlendiriciden çok uzağa yerleştirmiştir.

Furbo takıldıktan sonra tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve Bluetooth ile yapılan eşleştirme sürecinden geçmek. Uygulama, özelliklerinin nasıl kullanılacağına dair bir eğitimde size yol gösterecek ve sonra hazırsınız! Ayrıca evcil hayvan kameranızı Alexa'ya da bağlayabilirsiniz; bu, daha sonra köpeğinizin dadı olabilir, çünkü bir süre telefonunuzu kontrol edemezseniz, ondan belirli aralıklarla ödül dağıtmasını isteyebilirsiniz.

Furbo Dog Camera Kullanıcı Yorumları

Pek çok kullanıcı büyük & ldquo; gönül rahatlığı & rdquo; Furbo Dog Camera'nın onlara verdiği. Evcil hayvanlarını evde değilken (birkaç saatliğine veya dışarı çıkarken) kontrol etme yeteneği, daha rahat bir sahibi ve dolayısıyla daha rahat bir köpek olma eğilimindedir.

Video beslemesinin yüksek kalitesi de pek çok kişinin - özellikle diğer - daha ucuz - cihazlara kıyasla - övdüğü bir şeydir. Furbo'nun hızlı ve kolay ilk kurulumu da birçok kez övülen bir şey.

Uzaktan ödül atabilmek de oldukça övülen bir şeydir - ancak bazılarının diğerlerinden daha iyi çalışırken yalnızca belirli tedavi türlerinin işe yaradığını belirtmek gerekir. En iyisi, küçük, yağlı olmayan, takılıp kalmayacak veya arkanızda karışıklık bırakmayacak şeyler bulmanızdır.

Çoğu kişi, Furbo'nun harika bir kit olduğu konusunda hemfikirdir, ancak birkaç kez ortaya çıkan şey, kameranın eğilememesidir. Furbo'yu oldukça yükseğe ve küçük köpek pençelerinin ulaşamayacağı bir yere yerleştirmek isteyebilirsiniz, çünkü ya onu devirebilir ya da ikramları çıkarmaya çalışabilirler. Kamerayı aşağı doğru çevirebilseydiniz, bu çok mantıklı olurdu - bazı kullanıcılar Furbo'yu bulunduğu odaya bakacak şekilde yerine sıkıştırdıklarını söylüyorlar.

Bazıları, havlama uyarılarının çok hassas olduğundan ve uyarıların çok sık ortaya çıkmasına neden olduğundan şikayet etti. Bazıları uyarıların köpek havlamadığında bile açıldığını, sadece başka bir ses çıkardığını söylüyor. Cihazın aşırı hassas olması, yeterince hassas olmamasından daha iyidir - özellikle gürültüden şikayet edebilecek komşularınız varsa.

Furbo'nun aldığı en büyük olumsuz eleştiri genellikle ünitenin yüksek fiyatı ile ilgili. Bazı (daha temel) seçeneklere kıyasla pahalıdır, ancak çeşitli özellikleri ve çekici görünümüyle, paranın karşılığını çok fazla sunmayan ucuz bir şeyden daha iyi bir değer sunduğunu iddia edebilirsiniz.

Furbo Dog Camera incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Furbo Köpek Kamerasını satın almalı mısınız?

Piyasada çok sayıda köpek kamerası var, ancak Furbo çok çeşitli özellikler sunarak kendisine bir isim yaptı - özellikle şimdi de abone olabileceğiniz Furbo Dog Nanny seçeneği var.

Evcil hayvanınızı düzenli olarak uzun süre yalnız bırakmak zorunda kalan biriyseniz ve en iyinin en iyisini istiyorsanız, bu sizin için ideal bir üründür.

Bununla birlikte, evcil hayvanını bu kadar sık ​​yalnız bırakmayan biriyseniz, şu anda piyasada bulunan daha ucuz ve daha temel seçeneklerden birine gitmek muhtemelen daha güvenli bir bahistir. Bazı kameraları 20 £ / 50 $ gibi düşük bir fiyata alabileceğinizi düşünürsek, emin değilseniz kesinlikle başka bir yerde denemeye değer.

Genel olarak, Furbo Köpek Kamerası oldukça havalı ve evcil hayvanlarını düzenli olarak bırakmak zorunda kalan yeni evcil hayvan sahipleri için gönül rahatlığı sunuyor. Piyasadaki diğer evcil hayvan kameralarıyla karşılaştırıldığında, kamera kalitesi ya eşit ya da daha iyi.

Tedavi dağıtma yetenekleri, bu cihazı kalabalıktan ayıran şeydir, ancak bu, evcil hayvanınızı yatıştırmak için istenen etkinin tam tersi olabilir ve bunun yerine onları daha da heyecanlandırabilir, ancak bu gerçekten köpeğinizin eğilimine bağlıdır.

Genel olarak, köpeğinizi izlemek söz konusu olduğunda, her hareket veya ses belirtisinde bildirimlerle hızlı bir şekilde sinir bozucu hale gelebilir, ancak başka hiçbir şey değilse, size harika anılar sağlayacak bazı harika samimi fotoğraflar bırakacaktır. .

Pingtwitter'te Pet Tech Week
Pet Tech Week, yeni kardeş sitemiz PetsRadar.com ile birlikte size sunuldu. PetsRadar.com, güvenilir tavsiye ve en iyi evcil hayvan ürünlerinde en iyi fırsatların benzersiz bir kombinasyonunu sunan sağlıklı, mutlu evcil hayvanlara giden yeni bir yoldur - bugün göz atınwww.petsradar.com.

Bunu beğendin mi?