Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • G-RO SIX, alışveriş arabası gibi ittiğiniz yenilikçi bir çantadır

G-RO SIX, alışveriş arabası gibi ittiğiniz yenilikçi bir çantadır

Pingtwitter'ün en sevilen bagaj markalarından biri olan G-RO, altıncı bagaj parçasını ve ikinci el bagajını benzersiz 'gezgin merkezli' çanta ailesine eklemek istiyor.


Adı G-RO SIX ve onu geleneksel bir tekerlekli çanta gibi arkanızda sürüklemek yerine, bir alışveriş arabası veya bebek arabası gibi itiyorsunuz.

Bu yenilikçi tasarım, yıllarca süren araştırma ve geliştirmeden sonra geldi ve birçok faydayla birlikte geldi.

İlk avantaj basittir - valiziniz önünüzdeyse, arkanızda veya yanınızda sürüklenmek yerine kalabalık bir havaalanında veya dar bir uçak koridorunda gezinmek daha kolaydır.

İkincisi, yeni itme konfigürasyonuyla, kullanıcının vücut ağırlığının, torbayı yuvarlarken sıfır ek enerji uygulanmasına izin veren bir karşı denge görevi görmesidir. Bu, kaslarınız ve eklemleriniz üzerindeki baskıyı azaltır.


G-RO, SIX'in bilekler, kollar, omuzlar, boyun, dirsek ve sırttaki seyahatle ilgili tüm ağrıları ortadan kaldıran, şimdiye kadar üretilmiş en sağlıklı seyahat çantası olduğunu iddia ediyor.

Resim 1/6


(Resim kredisi: G-RO)
Resim 2/6

(Resim kredisi: G-RO)
Resim 3/6


(Resim kredisi: G-RO)
Resim 4/6

(Resim kredisi: G-RO)
Resim 5/6

(Resim kredisi: G-RO)
Resim 6/6

(Resim kredisi: G-RO)

Dava 22 x 14 x 9 inç boyutlarındadır (bu, taşıma boyutundaçoğuHavayolları) ve iç ambalaj alanını en üst düzeye çıkarmak için bir dizi akıllı tasarım özelliği içerir.


SIX, G-RO'nun iki büyük çaplı, dinginsiz 'GravityRoll' tekerleği ve ömür boyu garantili iki set sert dönen tekerleği üzerinde döner. Bu, herhangi bir arazide daha fazla manevra kabiliyeti sağlar.

Bu sizi ikna etmeye yetmediyse, SIX ayrıca gelişmiş bir ayrık saplı tasarıma, masa görevi gören düz bir üst kısma, aşırı dayanıklılığa ve TSA onaylı bir kilide sahiptir.

Bu davayı çalışırken gördük ve çok etkilendik. Daha fazla denemek için sabırsızlanıyoruz.

G-RO SIX, şimdi Kickstarter'da 345 $ (yaklaşık 275 £) fiyatıyla sipariş edilebiliyor, bu da önerilen perakende satış fiyatının yüzde 33 altında.