Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • G-SHOCK, fabrikada takılan metal çerçeveli bir CasiOak piyasaya sürüyor

G-SHOCK, fabrikada takılan metal çerçeveli bir CasiOak piyasaya sürüyor

Casio, G-Shock'un dayanıklı, darbeye dayanıklı saat serisinin en son üyesini duyurdu. Yeni GM-2100, sekizgen şekli, aerodinamik tasarımı ile popüler olan ve Audemars Piguet Royal Oak'a benzerliğinden dolayı CasiOak olarak anılan GA-2100'ü temel alıyor.

Saat artık daha da şık ve sağlam bir görünüm için metal bir çerçeveye sahip.

2019'da piyasaya sürülen temel model GA-2100, ilk G-Shock olan DW-5000C konseptini devraldı, ancak ince profili ve modern tasarımıyla dijital-analog kombinasyonlu bir modeldi.

Kendine özgü sekizgen şekli ve basit tasarımıyla GA-2100, dünya çapında özellikle gençler arasında popüler bir seçim olmuştur.


  • Yeni gofret inceliğinde Casio G-SHOCK koşu saati beni retro saat tutkunlarına dönüştürüyor

G-Şok GM-2100

(Resim kredisi: Casio)

Yeni GM-2100, GA-2100'ün aerodinamik formunu ve ince profilini koruyor, ancak saate daha keskin bir görünüm kazandırmak için yeni bir dövme metal çerçeve ekliyor. Çerçevenin üst yüzeyine yuvarlak ince bir kaplama ve yanlara ayna cilası uygulanarak güzel bir metalik parıltı elde edilmiştir.


Her akıllı stile uyacak şekilde mavi ışınlı ve koyu gri çerçeveli seçenekler mevcuttur. Kadranlar, çekici metalik renk şemaları elde etmek için yeni lacivert, yeşil ve kırmızı tonlarda bir buhar kaplama kaplamasıyla işlendi.

Saat kordonu, nokta boyutunda artan varyasyonlarla kare nokta dokusu kullanır ve bu da kadran tasarımına uygun keskin bir görünüm sağlar.


Yeni G-Shock GM-2100, Ağustos sonu/Eylül başında satışa sunulacak.

Bunu beğendin mi?