Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • G-Shock, yeni G-lide Surf saatlerini piyasaya sürdü

G-Shock, yeni G-lide Surf saatlerini piyasaya sürdü

G-Shock doğa sporları saatlerinin G-lide Serisinden, GBX-100 serisine gece sörfü tasarımları ekleyen bir çift yeni model geliyor. Daha sade bir görünüm tercih eden sörfçüler için yeni renk grupları siyah/pembe altın ve siyah/grafit seçenekleri içeriyor.


Yeni model, piyasadan beklediğiniz özelliklerin çoğuna sahiptir.en iyi dış mekan saatleri, ancak özellikle sörf için uyarlanmıştır - örneğin, size gelgit seviyelerinin yanı sıra yüksek gelgit ve düşük gelgit zamanlarını gösterir. Ayrıca dünya çapında yaklaşık 3.300 sörf konumundan birini basit bir şekilde seçmek için bir telefon uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Akıllı telefon uygulaması, gün doğumu ve gün batımı saatlerine hızlı ve kolay erişim için de kullanılabilir.

Bu bilgi daha sonra yüksek çözünürlüklü MIP LCD saat ekranında görüntülenir. Ekran okunabilirliği artırır ve çok sayıda bilginin görüntülenmesini sağlar.

Saat ekranı, karanlıkta veya su altında bile okunabilirliği sağlamak için saat kadranını yüksek yoğunluklu ışıkla aydınlatan bir süper aydınlatıcı işlevine sahiptir.


G-Shock G-benzeri

(İmaj kredisi: G-Shock)

G-lide GBX-100'ün dijital ekranı, dövme paslanmaz çelik bir çerçeveyle çevrilidir ve tıpkı bir G-Shock'tan beklediğiniz gibi, sörfün gerektirdiği güç ve işlevsellik ile donatılmıştır.


Bu modeller, yukarıdan, aşağıdan, soldan ve sağdan gelen darbelere karşı dayanıklı bir koruma yapısına sahiptir ve bu da onları sörf yaparken giymek için mükemmel bir seçim haline getirir.

G-Shock G-benzeri


(İmaj kredisi: G-Shock)

Çerçeve, çerçeve üstü için paslanmaz çelik ile reçine ve metal kombinasyonundan oluşur.

Çerçeve, zarif, fırçalanmış bir görünüm oluşturmak için ince çizgi ve honlanmış yüzey kaplamalarını birleştirir, çünkü dalgaları yakalarken iyi görünmek önemlidir.

G-Shock G-lide GBX-100NS şu anda 159 £ RRP ile mevcuttur.

Bunu beğendin mi?