Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • G-Shock, King Nerd ile çarpıcı sınırlı sayıda GM-6900 işbirliğini duyurdu

G-Shock, King Nerd ile çarpıcı sınırlı sayıda GM-6900 işbirliğini duyurdu

G-Shock, King Nerd ile birlikte 300 parça ile sınırlı olan ve yalnızca İngiltere'de bulunan yeni bir saati piyasaya sürmek için işbirliği yaptığını duyurdu.

İkonik GM-6900 modelini temel alan her sınırlı üretim GM-6900GKING-9ER, özel King Nerd baskılı kayışla gelir ve yanında bir çıkartma ve King Nerd sanatını içeren imzalı ve numaralı bir baskı bulunur.

Eşsiz sanat eseri, saatin özel ambalajında ​​da yer alıyor.

King Nerd'i daha önce duymadınız mı? Hayır, kardeş sitemizde çalışan biri değilTeknoloji Radarı, karmaşık gravürleriyle tanınan İngiliz tasarımcı ve sanatçı Johnny Dowell.


Çalışmaları Harley-Davidsons, Leica kameralar, Jaeger LeCoultre saatler ve Kaptan Sir Thomas Moore madeni paralarının yan taraflarında kazınmış olarak bulunabilir.

Saatin kendisi altın rengi IP paslanmaz çelik çerçeveden ve King Nerd'in ikonik stilini taşıyan siyah reçine banttan oluşuyor.


Dowell, saati tasarlarken, 'Kral Nerd', 'Eski ve Yeni' anlamına gelir ve bunu gösteren bir şey yaratmak istedim ve bu şekilde tasarımı buldum - çok geleneksel ve çok süslü. G-SHOCK'un modern ve sağlam şekli. İkisi bir araya geldiğinde harika bir uyum ortaya çıkıyor. Sanki bu iki farklı tarz birlikte çalışmamalı, ama saati görünce çağdaş bir baskı rengindeki süslü tasarımı, saatin eğlenceli ve modern görünümü ile mükemmel bir uyum sergiliyor.'

G-Shock x Kral Nerd


(İmaj kredisi: G-Shock)

'Bu tür süslü desenler, uzun yıllardır silah ve zırh, tavan ve binaların iç kısımlarında oymacılıkta kullanılmıştır. Tasarımlarım tarz olarak aynı rotayı takip ediyor ama yıllar içinde kalıplarımı daha çağdaş bir görünümle geliştirdim. Grafiti ile ilgilenmek ve Londra'da bir sokak çocuğu olarak büyümek, tasarımlarım onlara çok az da olsa dahil oldu.'

Tabii ki bu bir G-Shock, saat 200m suya dayanıklı, darbeye dayanıklı ve sağlam.

Aynı zamanda bir elektro-ışıldayan arka ışık, flaş uyarısı, geri sayım sayacı, alarm ve takvime sahiptir.

İşbirliği hakkında, Majesteleri Nerd, 'G-Shock ile çalışmak ömür boyu gizli bir rüyaydı. İlk saatimdi. Birkaç G-SHOCK saatim var ve çok küçük yaşlardan bir arkadaşımın şeffaf kayışlı bir saati olduğunu hatırlıyorum ve o günden itibaren hep kendi saatimi yaratmanın ne kadar harika olacağını düşündüm. Ben de G-SHOCK markasına her zaman çok sevgiyle bakarım çünkü benimle aynı yaştadır, kelimenin tam anlamıyla markanın yanında büyüdüm.'


G-Shock GM-6900GKING-9ER, 'Mart 2021'in başlarında' 249 £ fiyatla satışa sunulacak.

G-Shock x Kral Nerd

(İmaj kredisi: G-Shock)

Teknik özellikler

Ekran Aydınlatması:Elektro ışıldayan: Dijital ekran bir düğmeye dokunarak aydınlanır
Pil ömrü:Yaklaşık 2 yıl
Boyutlar:53,9 x 49,7 x 18,6 mm
Mineral cam:Sert cam çizilmeye karşı dayanıklıdır
Şoka dayanıklı:Patentli İçi Boş Çekirdek Koruma Yapısı, darbe ve titreşime karşı koruma sağlar
Alarm Fonksiyonu
Otomatik Takvim
Geri sayım saati
- Aralık 24 saat, ölçüm 1 saniye
Tarih ve Hafta içi Görüntüleme
Kronometre İşlevi

Bunu beğendin mi?