Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Galaxy Note ölmedi ve Samsung telefona 'bağlı'

Galaxy Note ölmedi ve Samsung telefona 'bağlı'

Samsung da öyleGalaksi Not 21öldü mü yoksa? Geçen haftaki hikayemizden yola çıkarak,Galaxy Note serisine düşkün veda, şirket, e-posta yoluyla, görünümünü en azından biraz açıklayan bir açıklama ile temasa geçti. Yanıt, o yazı için bize zamanında ulaşmadı, ancak şirketin resmi hattının cihazlarda ne olduğunu görmek için şimdi bir göz atmaya değer.


Bir sözcü bize şunları söyledi: “S Pen deneyimimizi daha geniş Galaxy ürün yelpazemizde genişletmiş olsak da bu, Galaxy Note kategorisine bağlı olmadığımız anlamına gelmiyor. Tüm müşterilerimize en iyi mobil deneyimi sunmak için aktif olarak onların geri bildirimlerini dinleyeceğiz ve bunu ürün inovasyonumuza yansıtacağız”.

Burada açıklanacak oldukça fazla şey var ve Samsung'un ağzına kelimeler koymak istemiyoruz, ancak bunun gibi ifadeler biraz belirsiz. İlk olarak, şirketin Galaxy Note'a bağlı olmadığı, taahhüt etmediği ifadesi biraz gizemli. Ancak gerçek değerinden alırsak, Galaxy Note serisinin henüz ölmediğini söylüyoruz.

Bundan çıkarılacak mantıklı sonuç, yeni bir Galaxy Note 21'in geleceğidir. Hiçbir şirket, yeni bir ürün piyasaya sürmeden hemen önce herkese kendi ürününün bittiğini söylemek istemez. Yani belki de bu bir tür kabul, yolda en az bir Not daha var. belki birGalaxy Not FEveya belki de 2021 için standart Galaxy Note 21 ve Galaxy Note 21 Ultra geliyor.

Kayıt için, Samsung Galaxy Note serisini hala en iyilerden biri olarak görüyoruz.en iyi akıllı telefonlar- Düşünüyorsanız içiniz rahat olsun.


Ayrıca, Samsung'un Galaxy Note'a bağlı olmasına rağmen, bunun olduğu gibi devam edeceği anlamına gelmediği sonucunu da çıkarabilirsiniz. Bu veda yazısında belirttiğimiz gibi, Not bildiğimiz kadarıyla eskisi kadar lider değil. Galaxy Note'un yaz sürümünün, genellikle Şubat veya Mart aylarında piyasaya sürülen Galaxy S serisinden daha donanımlı yeni bir telefonu müjdelediği günler geride kaldı. Seriye yeni ve ayırt edici bir his vermek, Note'a kesinlikle yeni bir yaşam süresi kazandıracaktır.

Yani belki de Galaxy Note'un geleceği yuvarlanabilir ve katlanabilir kategorilerinde. 2022, bir Galaxy Note Fold ve birGalaxy Not Kaydırma(zaman zaman söylentilerle ortaya çıkan bir isim).


Ayrıca, bu son satır, “onların geri bildirimlerini aktif olarak dinleyeceğiz ve bunu ürün inovasyonumuza yansıtacağız”. ilginç. Bu, insanlar yeterince yüksek sesle şikayet ederse, Note serisinin biraz daha gelişeceği ve farklılaşacağı anlamına mı geliyor?

Galaxy Note serisinin Samsung için biraz tesadüfi bir vuruş olduğunu belirtmekte fayda var. O zaman,telefonlar çok daha küçüktüve devasa Nota'nın gelişi, bazı insanların kıs kıs gülmesine neden oldu. Kore'de daha büyük telefonlar popülerken, Note'un başarısı Avrupa ve ABD'de garanti olmaktan çok uzaktı. Ancak Samsung daha iyi özellikler, daha yüksek hızlar ve insanlar telefonlarını bilgisayarların yerine daha fazla kullandıkça, daha büyük ekran çok daha yaygın hale geldi.


Galaxy Note'un mirası, cihazın kendisine ne olursa olsun, şu anda satışta olan hemen hemen her telefonda yaşıyor, ancak Samsung'un önümüzdeki yıllarda ürün yelpazesi için heyecan verici bir şey planladığını umalım. Her ne olursa olsun, geçen yılkileri yakalamak için hala çok zaman var.Galaxy Note 20 Ultra 5G. Veya, en iyinin en iyisini istiyorsanız, şuna bir göz atın:Galaxy S21 Ultra 5G.