Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Galaxy S6 Edge Plus ve Note 5 detayları ortaya çıktı

Galaxy S6 Edge Plus ve Note 5 detayları ortaya çıktı

Eğer memnun değilsenizGalaxy S6veGalaxy S6 EdgeSamsung'un bir sonraki üst düzey telefonları olan Note 5 ve S6 Edge Plus için bazı yeni detaylarımız var.


Bunlar, Samsung'un mevcut üst düzey ürüne daha geniş ekran alternatifleridir. Her iki telefon da S6 gibi 2560 x 1440 piksel çözünürlükte 5,7 inç ekrana sahip.

Daha fazlasını okuyun: Samsung Galaxy S10e incelemesi (erken karar): umduğumuz pazarlık pek değil

İkisi arasındaki temel fark, Note 5'in düz bir ekranı varken, S6 Edge Plus'ın S6 Edge'de olduğu gibi yanlarda kıvrımlı bir ekrana sahip olmasıdır.

GöreSamMobile, telefonların her ikisi de cam arka yüzeye sahip. Burada Samsung'un yeni telefon tasarım tarzından geriye dönük izleme yok.


Note 5, yeni bir Samsung Exynos 7422 SoC kullanması beklenen ikisinden daha güçlü gibi ses çıkarırken, S6 Edge Snapdragon 808 CPU'yu kullanacak. Bu, HTC One M9 tarafından kullanılan Snapdragon 810'un bir adım altında duruyor, ancak aşırı ısınma konusunda aynı üne sahip değil.

S6 edge Plus'ın ayrıca OIS, 32GB depolama ve 3000mAh pil içeren 16 megapiksel ana kameraya sahip olması bekleniyor.


SamMobile, bu telefonların dahili olarak Noble ve Zen olarak bilindiğini söylüyor, ancak bu yıl resmi olarak duyurulduğunda onları sadece Note 5 ve S6 edge Plus olarak bileceğiz.

IFA 2015'te Samsung'dan bazı büyük haberler bekliyoruz.


Göz atınS6 Edge fırsatları