Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir Cihazlar
  • /
  • Galaxy Watch 3 sızıntı ipuçları Samsung'un Apple Watch Series 6'yı alma stratejisi

Galaxy Watch 3 sızıntı ipuçları Samsung'un Apple Watch Series 6'yı alma stratejisi

Galaxy Watch 3 tanıtımı sadece bir hafta kaldı ve Samsung tarafındanAmbalajsızdiğer dört cihazın yanında. Yaklaşan akıllı telefonlarıyla ilgili sızıntılar -Galaxy Z Flip5G,Galaxy Note 20, veGalaxy Z Fold 2- yaygındı, ancak diğer aygıtları iyi bir fasulye dökülmesinden kaçamadı.


Giyilebilir cihazlarla ilgili her şeyi zaten duydukbüyük yeni yazılım güncellemesibu, akıllı saate hareket kontrolleri ve düşme tespiti getirecek, ancak şimdi Galaxy Watch 3 Plugin uygulaması yayına girdi ve bize bazı yeni titbitler verdi.

  • Samsung Galaxy Note 20 özelliklerinin tamamı sızdı- ve okumak pek hoş değil
  • Apple'ın radikal MacBook Pro tasarım değişikliği gün ışığına çıkıyor

XDA GeliştiricileriMax Weinbach, saatle ilgili ayrıntıları ortaya çıkarmak için APK'yı derinlemesine inceledi - çoğu, güncellemelerle ilgili önceki sızıntıları destekliyor. Weinbach, kullanıcıların bir aramayı yanıtlamak için ellerini sıkıp açabildikleri veya reddetmek için ellerini sallayabildikleri için el hareketi desteğinin yolda olduğunu doğruladı. Weinbach'ın da belirttiği gibi, yeni akıllı saat bir hoparlöre sahip olduğu için aramalar doğrudan cihaz üzerinden alınabiliyor.

Düşme tespiti, bir olaydan sonra bir dakika boyunca Galaxy Watch 3'ün çalmasıyla onaylandı - kullanıcı bu süre içinde yanıt vermezse, konumunu ve acil durum kişilerine kısa bir ses kaydı (beş saniye) gönderecek. Kullanıcılar özellikle savunmasızsa, düşüş algıladığında acil durum kişilerine bir SOS çağrısı yapabilir.

Daha önce APK'de bulunanları daha önce duymadığımız özellikler arasında, önceki Samsung akıllı saatlerinden farklı bir işlemle ekran görüntüsü alma yeteneği de bulunuyor. Kullanıcılar, tutup kaydırmak yerine, ekran görüntüsü almak için yan taraftaki her iki düğmeye de basabilirler.


  • PS5 ön siparişleri: THESE mağazalarında bir PlayStation 5 rezerve edebilirsiniz
  • Galaxy S30 Ultra videosu, 2021 Samsung amiral gemisine şimdiye kadarki en iyi bakışımızı gösteriyor

Galaxy Watch 3 yüzleri

(Resim kredisi: XDA Developers)

Weinbach, yeni özelliklere ek olarak, bazıları yukarıda inceleyebileceğiniz Galaxy Note 20 duvar kağıtlarını içeren varsayılan saat yüzü seçeneklerini de keşfetti.

Burada çok fazla yeni bilgi yok, ancak bildiklerimiz ortaya çıktı ve bize Samsung'un akıllı saatleriyle yaptığı iyileştirmelerin bir özetini verdi, bu nedenle baştan aşağı gitmeye daha iyi hazırlanıyor.Apple Watch Serisi 65 Ağustos'ta Unpacked'den sonra mağazalara geldiğinde.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch Aktif fırsatları İndirimli Fiyat Samsung Galaxy Watch Aktif ... Amazon Prime 199,99 $ 139,99 $ Samsung Galaxy Watch Aktifini Görüntüleyin ... BHPhoto199 $ GörünümGalaxy Watch Aktif (40 mm), ... Samsung 199,99 $ Samsung'u Görüntüle - Galaxy Watch Aktif ... En İyi Satın Al 199,99 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:XDA Geliştiricileri