Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Galaxy Z Flip 2 çıkış tarihi şoku: Samsung, 2021'de iPhone'a hakim olmanın başka bir yolunu buldu

Galaxy Z Flip 2 çıkış tarihi şoku: Samsung, 2021'de iPhone'a hakim olmanın başka bir yolunu buldu

Biz sadece birbirkaç aylansmanından uzaktaSamsung Galaxy S21ve bu konuda heyecanlanmak için pek çok neden varken, Samsung sadece yeni bir telefonun piyasaya sürülmesiyle durmuyor.

Ancak, ilkbaharda piyasaya sürülen Samsung Galaxy Z Flip 2'yi pek çok kişi ileriye bakarken, görünüşe göre şimdi geri çekildi.

Üzgünüm Z Flip hayranları, Z Flip 2'nin lansmanını duymak yaza geri dönüyor ...3 Kasım 2020

Sektör içerisinden Ross Young,tweet attıGalaxy Z Flip 2'nin ilkbaharda lansman penceresini açmayacağı, bunun yerine yaza geri gönderileceği.


Görünüşe göre Samsung, önümüzdeki yıl S21'den daha fazlası için sürüm penceresini sallayacak; Başlangıçta her iki telefonun da Mart ayında piyasaya çıkmasını bekliyorduk, ancak şimdi bir Ocak Galaxy S21 sürümü ve bir yaz Galaxy Z Flip 2 lansmanımız var.

Haber, halefini savunan herkes için bir miktar hit olacak.Çevirve5G'yi çevirinözellikle deyükseltilmiş özelliklerSamsung Galaxy Z Flip 2 ile ilgili sızdırılanlar.


Elbette, orijinal Z Flip'in bu yıl Şubat ayında piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, Samsung teknoloji üzerinde çalışmaya ve onu iyileştirmenin yollarını bulmaya devam ederken beklemenin kendisi bekleniyor. Küresel bir pandeminin ortasında herhangi bir şey yapmaya çalışırken ortaya çıkan çok sayıda sorun göz önüne alındığında bu özellikle böyledir.

Bu gecikme, katlanabilir hevesin etkisini düşündüğünüzde biraz modası geçmiş göründüğü anlamına gelebilir.LG'nin katlanabilir telefonları.


Katlanabilir ve yuvarlanabilir arasındaki bu rekabet, izlemesi ilginç olmalı. Ekranınızın bir kısmını gizleme fikri mutlaka yeni bir fikir değildir, ancak şirketlerin bu fikirleri yeni telefonlara itebileceği, çekebileceği, uzatabileceği veya katlayabileceği tüm yolları görmek heyecan verici.

Belki bir gün, bir ekranın boyutunu değiştirmenin çeşitli yollarının garip bir kombinasyonuyla karşılaşabiliriz. Katlanabilir, döndürülebilir bir telefona tam olarak nasıl sahip olabileceğiniz, anlayışımızın biraz ötesinde olsa da, bunu teknoloji devlerine bırakacağız.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Z Flip fırsatları Unlocked Mint Mobile US PlanlarıHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Z Flip 1.499ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Z Flip 1.499ön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Z Flip 1.499ön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz