Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Galaxy Z Flip 3, şık bir ilk bakış videosuyla ortaya çıktı

Galaxy Z Flip 3, şık bir ilk bakış videosuyla ortaya çıktı

İleGalaxy S21sürüm tamamlandı ve tozlandı, tüm gözler Samsung'un yaklaşan 2021 serisinde, katlanabilirlere bir sonraki bash'ı oldukça vızıltıyı karıştırıyor ve daha fazlasıysanızGalaxy Z Çevirmehayran, dahagalaksi kıvrımı, bu Samsung Galaxy Z Flip 3 ilk bakış videosuyla kendinizi şımartacaksınız.


Galaxy Z Flip serisinin kapaklı form faktörünü koruyacağını ve Galaxy Z Fold 2'ye kıyasla biraz daha eğlenceli ve benzersiz bir şey sunacağını biliyoruz. Galaxy S21 serisinden tasarım öğelerini içeren.

tasarımcıVakar Hankonseptle biraz eğlendi, dış kasayı yeniledi ve kamera kurulumuna çok hoş bir destek verdi; Galaxy Z Flip'in çift arka kamerası yerine, videodaki Galaxy Z Flip 3, Galaxy S21'den üçlü kurulumu kaldırıyor, ancak orijinal modelin tek, öne bakan, delikli kamerasını koruyor.

En sevdiğimiz değişikliklerden biri, Galaxy Z Flip'teki mütevazı küçük dikdörtgenden yaklaşık üç kat daha büyük olan daha büyük dış ekran. Çerçeve bir kepçe kırpılırken, bildirildiğine göre 6.9 inçlik ekran (Twitter tipster aracılığıyla)Chun) pratik olarak kırışıksız, bu da Samsung'un geliştirdiği söylenen bir şey, ancak ne kadar bekleyip görmemiz gerekecek.

Samsung hayranlarının Galaxy Z Flip'in 60Hz'den sonra sabırsızlanacağı Galaxy Z Flip 3 için büyük ihtimalle 120Hz yenileme hızı göreceğiz; iPhone'larını sabit bir 60Hz'de tutan Apple'ın aksine - en yenisiyle bileiPhone 12- Samsung, en son Galaxy S21 serisini değişken yenileme hızına sahip süper AMOLED ekranlarla donattı, bu nedenle hayranlar Galaxy Z Flip 3'ü bu bölümde oyununda görmek isteyecekler.


Tüm bu ekstra özellikler ve iyileştirmeler ile Galaxy Z Flip 3, son zamanlarda 1.449 $ / 1399 £ / 2.599 AU $ fiyat etiketi ile piyasaya sürülen önceki model Galaxy Z Flip 5G'den daha yüksek bir fiyatla piyasaya sürülebilir.ABD'de kalıcı olarak düştü1199,99 dolara. Takastaki faktör ve ek bonusprogramı satın al ve dene, ve bu 649,99 dolara kadar düşürülebilir.

Yani Galaxy Z Flip 3 tüyler ürpertici bir fiyat etiketi ile geliyorsa, en azından Galaxy Z Flip uygun fiyatlı!