Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • GAME PS5 stok yenileme güncellemesi, PlayStation oyuncularının ihtiyaç duyduğu harika bir haber

GAME PS5 stok yenileme güncellemesi, PlayStation oyuncularının ihtiyaç duyduğu harika bir haber

Sadık özenti SonyPlaystation 5GAME PS5 stokunun yenilenmesini bekleyen oyuncular az önce sevindirici haberler aldı. Bunun nedeni, oyun perakendecisinin web sitesini yalnızca yeni PS5 stoğuna ne zaman sahip olacağını değil, aynı zamanda hangi paketleri sunacağını da gösterecek şekilde güncellemesidir.


Ayrıca GAME PS5 stoku, konsol fırsatlarını, konsol ve oyun fırsatlarını, konsol ve aksesuar fırsatlarını ve oyunlar, aksesuarlar, ekstra kontrolörler, PlayStation Plus üyeliği ve markalı ürünleri içeren über PlayStation 5 paketleri paketini içerir.

Gerçekten de, gelecek GAME PS5 stoku, her oyuncu için tasarlanmış paketlerle şimdiye kadarki en büyük ve en kapsamlı olacak gibi görünüyor.

OYUN PS5, Sony PlayStation 5

Yakında satın alınabilecek paket fırsatlarından bir seçkiyi gösteren GAME mağazasının ekran görüntüsü.


(Resim kredisi: OYUN)

Önemli GAME PS5 stok yenileme zamanlaması açısından, her konsol ve paketperakendecinin web sitesinde listelenenşimdi 27/05/2021 çıkış tarihini gösteriyor, bu da oyuncuların bir sonraki PlayStation 5 konsolları dalgasının düşmesi için artık sadece bir aydan biraz fazla beklemeleri gerektiği anlamına geliyor.

GAME dahil olmak üzere bir dizi mağazanın web sitelerinde Nisan ayı sonu için yer tutucu tarihler olarak görünmesinden sonra, Nisan ayı sonunda daha fazla PS5 stok düşüşü görebileceğimize dair bir umut vardı. Bu işe yaramadı, ancak GAME'in web sitesindeki listelerin lütfuna bakılırsa, bir konsol olduğu için kesinlikle beklemeye değecek gibi görünüyor.herkesgelen.


Öyleyse, bu GAME PS5 stokunun, diğer pek çok kişi gibi soyucular tarafından kaçırılmamasını umuyoruz. Perakendeciler, PlayStation 5'in satışta olduğu ilk üç ayda scalping'i azaltmak için korkunç bir iş çıkardılar, ancak iyi haber şu ki, otomatik scalper botlarının yaygınlaşmasını önlemek için önleyici tedbirler uygulanarak yavaş yavaş daha iyi hale geliyor.

Bu nedenle, mayıs ayı olacağı kesin gibi görünüyor.çoğunlukPS5 isteyen oyuncuların, sonunda hayallerindeki konsola kavuşup harika oynamaya başlamalarıPS5 oyunları.


Başka hangi perakendecilerin şu anda stoklarında PS5 konsolları olduğunu veya yakında piyasaya çıkacaklarını görmek için Pingtwitter'lere göz atmayı unutmayın.PS5 stok takipçisi.