Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Game of Thrones: 8. sezon nasıl izlenir ve her bölümü izlemek için nasıl yayınlanır?

Game of Thrones: 8. sezon nasıl izlenir ve her bölümü izlemek için nasıl yayınlanır?

Game of Thronesvardıren sonundaiki yıllık aradan sonra ekranlarımıza geri döndü. Popüler HBO şovunun heyecanla beklenen sekizinci ve son sezonu, Westeros'taki genişleyen hikayeyi sona erdirecek ve ortaya çıkaracakDSÖYazar George R. R. Martin'in 23 yıldan fazla süredir başaramadığı bir şey olan Iron Throne'da oturacak.


Fantastik dizi konusunda tamamen güncel değilseniz,aslaizlediGame of Thronesdaha önce (cidden, nerelerdeydin ?!) veya tüm aile ağaçlarını ve tarihini anladığınızdan emin olmak için son sezondan önce şovu yeniden izlemek (Rhaella Targaryen neyse ki zaten?)asladaha iyi bir zaman oldu.

Sky Atlantic, özel yayın haklarına sahiptirGame of Thronesİngiltere'de.

Neyse ki, olmayanlarGökyüzü Qaboneler, 60'tan fazla akıllı set üstü kutusu, akıllı telefon, tablet, Akıllı TV ve oyun konsolunda izlenebilen Now TV'de Sky Atlantic'te yayınlanan her şeyin keyfini çıkarabilir.

Sky'ın sahip olduğu akış hizmeti şu anda yedi sezonun tamamına sahiptir.Game of Thronesher zaman yayınlanabilir. Sekizinci sezonun yeni bölümleri olarak, bunlar da herhangi bir zamanda yeniden izlenebilecek ve takip edilebilecek.


Daha da iyisi, yedi mevsimin tamamını yakalayabilirsinizveşovun son sezonundaki altı bölümü sadece 10 £ karşılığında izleyin. HBO'nun üretiminin 10 milyon dolardan (7,5 milyon sterlin) daha pahalı olduğunu düşünürsek fena değilher bölümgösterinin.


O yüzdenŞimdi TV şu anda iki aylık Entertainment Pass aboneliğinde 10 sterlinlik özel bir indirim.yeniyeve mevcutmüşteriler. Bu, Sky Atlantic'ten canlı ve isteğe bağlı içeriğe erişimi içerir.

Her bölümün haftalık olarak yayınlandığını düşünürsek,Game of Thrones8. sezon 20 Mayıs 2019'a kadar tamamlanacak ve sonlandırılacak, iki aylık Eğlence Kartını (genellikle abonelik ücreti olarak 15.98 £ tutarındadır) herhangi bir zamanda şu andan itibaren etkinleştirebilir ve sezonu tamamlayabilirsiniz.


Şimdi TV | 2 aylık Eğlence Kartı 10 £
Bu, ilk yedi sezonda eğlenmenin en ucuz yoludur.Game of Thronesher hafta yayınlanan yepyeni bölümleri yakalamadan önce. İki ay sona erdiğinde, fiyatlar standart ayda 7,99 £ olarak yenilenecektir. Now TV ile her zaman olduğu gibi, sözleşme yoktur, bu nedenle hizmeti istediğiniz zaman iptal edersiniz.

Bugünün en iyi Sky Now TV eğlence bileti fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Şimdi TV Smart Box incelemesi
  • Şimdi TV Smart Stick, Amazon Fire TV Stick'e karşı

Game of Thrones'u İngiltere dışından çevrimiçi izleyin

Peki ne yaptın? Game of Thrones yayınlanırken tatil mi ayarlandı? Maalesef bu hafta sonu iş nedeniyle mi gönderildiniz? Yoksa bu bir boşluk yılı durumu mu? Hangi gruba girerseniz girin, izlemeye çalışırsanız, yakında Sky veya Now akışının coğrafi olarak engellendiğini göreceksiniz.


İhtiyacınız olacak anlamına gelirVPNİngiltere dışındaysanız ve coğrafi engellemeyi aşmak için Game of Thrones'u çevrimiçi izlemek istiyorsanız. Bu, IP adresinizi değiştirmenize olanak tanır, böylece tamamen farklı bir konumda görünürsünüz - Birleşik Krallık'ta olan bir yerde. Yüzlerce VPN'i test ettik ve şu anda mevcut olan en iyi seçenek olarak ExpressVPN'i önerebiliriz:

ExpressVPN (30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir)şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPNidir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz.Express VPN'e göz atınve bir yıllığına kaydolduğunuzda 3 ay ücretsiz kazanın.