Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • GameStop Xbox Series X, PS5 stok yenileme: BUGÜN için Kara Cuma düşüşü

GameStop Xbox Series X, PS5 stok yenileme: BUGÜN için Kara Cuma düşüşü

PS5,Xbox Series X, veXbox Serisi SPiyasaya sürüldüğünden beri, perakendecilerin neredeyse hisse senedi çevrimiçi olarak canlı yayına girer girmez satış yapması nedeniyle, elde edilmesi delicesine zor. Neyse ki, GameStop herkesin kuralları değiştirmesiyle bugün tablolar değişiyor.


Perakendeci, haftasının bir parçası olarak Çarşamba günü sürpriz çevrimiçi Xbox Series X ve Xbox Series S paketlerini düşürdü.Black Friday fırsatlarıve hala müsait olup olmadıklarını kontrol edebilirsiniz, ancak ana etkinlik bugün, 27 Kasım.

GameStop, lokasyonlar yerel saatle sabah 7'de açılır açılmaz, her iki konsolu da mağazada satacak. Kara Cuma reklamı, her mağazada her konsoldan en az iki tane olacak ve müşteri başına bir sınırlama olacak, bu yüzden oraya erken gidin ve hızlı hareket edin!

  • Xbox Series X yok mu? Sorun değil! Seneye ihtiyacın olmayabilir
  • PS5 tükendi mi? Sony patronu, 2021'e kadar PlayStation 5 için GAME BİTTİ diyor
  • PS5, Xbox Series X ile tepeden tırnağa gitmek için KRİTİK yükseltme alıyor

GameStop'ta Xbox Series X satın alın| 27 Kasım Cuma günü satışta
GameStop, Black Friday'de Xbox Series X ve Xbox Series S'yi mağazada satacak, böylece botların sizi yumruklar kadar yenmesi konusunda endişelenmenize gerek yok; Sadece çılgınlık içinde bir tane kapmak için size yumruk atabilecek diğer tüm insanlar. Şansınızı kapılar açıldığında yerel saatle sabah 7'de deneyebilirsiniz. Perakendeci, her mağazanın en az iki konsol stoklayacağını ve müşteri başına bir tane ile sınırlı olduklarını söyledi. Ayrıca Xbox Series X ve Xbox Series S paketlerini çevrimiçi olarak bırakıyor, bu nedenle bu hafta web sitesine göz atın.Anlaşmayı Görüntüle


Microsoft'un en son konsolunu nerede bulabileceğiniz konusunda güncel kalmak istiyorsanız, göz atınPingtwitter, Xbox Series X kılavuzu nereden alınırtüm büyük bölgelerdeki perakendecilerle ilgili güncellemeler için.

PS5 daha çok sizin çayınızsa, bizdePS5 rehberi nereden alınırbunun için de!


Perakendeciler gibiWalmart,En iyi satın alımve Amazon da bu hafta bir Xbox Series X stoğu alıyor, Walmart'ın hisse senetleri bugün çevrimiçi olarak yayınlanacak, bu yüzden kaçırmamak için en son stok güncellemeleri için bu sayfalara göz atmayı unutmayın!

Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Yeni Xbox Series X Microsoft tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/clickMicrosoft Xbox Series X 1TB ... eBay649,95 £ GörünümAnlaşma 25 Aralık Cuma sona eriyor Microsoft Xbox Series X 1TB ... eBay649,99 Sterlin GörünümMicrosoft Xbox Series X 1TB ... eBay669,99 £ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz