Close

Garmin Yaklaşımı S2 incelemesi: Uygulamalı

Garmin Yaklaşımı S2 fırsatları Resim 1/7

Garmin Yaklaşımı S2

Garmin Yaklaşımı S2 incelemesi
Resim 2/7

Garmin Yaklaşımı S2

Garmin Yaklaşımı S2 incelemesi
Resim 3/7

Garmin Yaklaşımı S2

Garmin Yaklaşımı S2 incelemesi
Resim 4/7

Garmin Yaklaşımı S2


Garmin Yaklaşımı S2 incelemesi
Resim 5/7

Garmin Yaklaşımı S2

Garmin Yaklaşımı S2 incelemesi
Resim 6/7

Garmin Yaklaşımı S2


Garmin Yaklaşımı S2 incelemesi
Resim 7/7

Garmin Yaklaşımı S2

Garmin Yaklaşımı S2 incelemesi

Garmin Approach S2, gerçekten hızlı bir tur atmanız gerekiyorsa mükemmel olan pime kadar saha mesafesini ölçen bir GPS golf saatidir.


Woods, Mcllroy, Westwood ve şirketin bu yılki US Masters'ta yeşil ceket için yarışan görüntüsü size yeşil alana çıkma zevkini verdiyse, GPS uzmanları Garmin kısa süre önce düşünme süresinin bir kısmını alan Approach S2 golf saatini piyasaya sürdü. turunuzun dışında doğru kulüpleri seçebilir, formunuza konsantre olabilir ve oyuna devam eden insanlardan biri olmayabilirsiniz.

İspanya'da Costa Brava'nın güneşli kıyılarına fırlatılan Pingtwitter, sportif saatin iyi bir ilk izlenim yaratıp yaratmadığını anlamak için Garmin Approach S2 GPS golf saatini çalışırken görecek kadar şanslıydı.

Garmin Yaklaşımı S2: Tasarla ve inşa et

Garmin'in Forerunner spor saat serisinin görünümüne yakın bir şekilde modellenen S2, 1.0 inçlik bir Mono LCD ekrana ev sahipliği yapıyor ve dört fiziksel düğme kullanılarak dolaşılabilen Forerunner saatleriyle aynı kalın, temiz arayüzü kullanıyor.

Sadece 52g ağırlığında olan ApproachS2, Approach S3'ten (59g) biraz daha hafiftir, bu da saatin hiçbir şekilde bileğinizin etrafında hantal olmadığı ve vuruşunuzun önüne geçmemesi gerektiği anlamına gelir. Parlak beyaz ve daha alçak siyah bir tonda mevcut olan saat ayrıca 10 metreye kadar su geçirmezdir, bu da onu yağmurlu bir tur için astarlamasına veya topunuzu almak için bir su tehlikesine girmesine neden olur.


Garmin Yaklaşımı S2: Özellikler

S2'nin merkezinde GPS alıcısı ve dünya genelinde 30.000'den fazla parkur için veri depolaması vardır, böylece rotaya adım attığınız anda yeşilin önünden, ortasından ve yeşilin tepesinden mesafeyi ayarlayan mesafeyi görebilirsiniz. bölge koymaya yaklaştıkça.

Benzersiz bir şekilde, S2 Yaklaşımı, yeşilin bu zorlu köşelerinin etrafını görmek için keskin mesafeleri ölçebilir ve önünüzdeki zorlukları boyutlandırmanın çok daha doğru bir yolunu sunar.

Güncellemeler dört kez sunulur ve ömür boyu ücretsizdir, bu da veri tabanının büyümeye devam ettiği ve Motorola MOTOACTV Golf Edition saati gibi bileğe takılan rakip cihazlardan daha fazla kurs bilgisi sağladığı anlamına gelir.

Mesafe ölçümleri bir yana, daha sonra kaydedilebilen, indirilebilen ve yazdırılabilen dijital puan kartları ile tek bir oyuncunun puanını takip edebilirsiniz.

Adımsayar gibi bir Kilometre Sayacı, parkurda ne kadar mesafe yürüdüğünüzü ölçer. Şarj yuvasına geri takmadan önce tek turda güvenli bir şekilde geçirmeniz gereken yaklaşık 8 saatlik pil ömrü bekleyebilirsiniz.

Garmin Yaklaşımı S2: Karar

209 £ 'dan S2 Yaklaşımı, Garmin Approach S3'ten yaklaşık 40 £ daha ucuzdur ve parkurun grafiksel bir görünümünü görmenize ve bayrağı günün pin yerleşimine göre ayarlamanıza olanak tanıyan dokunmatik ekran arayüzü ve Green View modundan yoksundur.

S2 ile kısa zamanımızda, GPS alıcısı konumumuzu tanımakta hızlıydı ve golf acemileri için bile görüntülenen bilgiler, kavramak için yeterince kolaydı. ApproachS3 kadar şık görünmese de, düzgün boyutlu bir ekran ve rahat bir kayış, üç haftalık bir pil ömrü ile günlük bir saat olarak takmayı kabul edilebilirden daha fazla hale getiriyor.

Her zaman golfçülerin soracağı soru, Approach S2 gibi özel bir cihazın indirmekten daha değerli olup olmadığıdır.golf uygulamasıbenzer özellikler sunabilen bir akıllı telefona.

Bariz avantajı, telefonunuzda GPS'in pil ömrünü tüketmemesi ve yoğun bir parkurda zamanın önemli olduğu durumlarda, Approach S2 çok basit ve stressiz bir şekilde temel bilgileri hızlı bir şekilde golfçülere ulaştırarak devam eder. her seviyeden kesinlikle takdir edeceklerdir.

Yakın gelecekte Garmin Yaklaşımı S2 ile biraz daha zaman geçireceğiz, bu nedenle yatırıma değip değmeyeceğini görmek için tam bir inceleme için Pingtwitter.com'u izlemeye devam edin.

Garmin Approach S2 çıkış tarihi: Çık şimdi

Garmin Yaklaşımı S2 fiyatı: 209 £