Close
  • Ana
  • /
  • Bisikletçilik
  • /
  • Garmin Edge 530 bisiklet bilgisayarı, bazı harika haritalama yazılımı güncellemeleri sayesinde şimdi daha da iyi bir değer

Garmin Edge 530 bisiklet bilgisayarı, bazı harika haritalama yazılımı güncellemeleri sayesinde şimdi daha da iyi bir değer

Garmin bisiklet bilgisayarınız var mı? Daha spesifik olarak, bir Edge 530, Edge 830, Edge 1030 veyaGarmin Edge 1030 Plus? Eğer öyleyse, şanslısınız çünkü bu modeller onlara çok şey kazandıracak ücretsiz bir Garmin güncellemesi aldı.fazladaha yetkin. Güncelleme, 'navigasyon geliştirmeleri' ve daha hızlı rota hesaplama hızları içerir, böylece her sürüşten önce bilgisayarın yüklenmesini bekleyerek zaman kaybetmeyi bırakabilirsiniz.

Garminkoşu saatleriayrıca son zamanlardagüncelleme varbu, (nispeten) düşük 245'ten gösterişli 945'e kadar her şeyi geliştirdi. Garmin şimdi aynı derecede etkileyici olduğu için numarayı tekrarlıyorbisiklet bilgisayarınispeten uygun fiyatlı ve pratik 530'dan Tour de France'a hazır 1030 Plus'a kadar her şeyde kullanıcılara görünüşte önemli iyileştirmeler sağlıyor. Aceleniz olan Alberto Contador değilseniz, çok daha ucuz olan 530, ihtiyacınız olan tüm bilgisayardır.

Unutulmaması gereken başka bir şey de, bu güncellemenin eski 520+ için mevcut OLMADIĞI – bu daha eski bir donanım platformunda olduğu için kaçırıyor. Tüm en iyi Garmin bisiklet bilgisayarlarında en son fiyatları istiyorsanız, aşağıya kaydırın.

Garmin Edge yazılım güncellemesi: Yeni ne var?

Güncelleme, yeni, yüksek kontrastlı haritalar sunar, böylece ekranın tüm ışık koşullarında daha okunabilir olması sağlanır. Garmin ayrıca, bisikletçilerin sürüş için en uygun yerleri anında görebilmeleri için artık sürüş türüne göre otomatik olarak ayarlanan Trendline popülerlik ısı haritası özelliğini de geliştirdi. Trend çizgileri, Garmin'in açıkladığı gibi, binicilerin bölgedeki en popüler rotaları seçmelerine yardımcı olarak, 'doğrudan harita üzerinde katmanlara ayrılmış milyarlarca mil yüklenmiş sürüş verisine' dayanmaktadır.


Rotalardan bahsetmişken: muhtemelen buradaki en önemli yükseltme, Garmin güncellemesinin rota hesaplama hızlarını iyileştirmesidir, çünkü onları daha hızlı hale getirir ve daha hızlı sürmeye başlamanızı sağlar. Ayrıca, rota bir kez hesaplandıktan sonra artık önbelleğe alınır. Garmin, favori rotalarda artık 'saniyeler içinde' başlayabileceğinizi söylüyor.

Garmin Edge yazılım güncellemesi nasıl edinilir

Asıl güncellemeye gelince, Edge bilgisayarlar Wi-Fi üzerinden otomatik olarak veya doğrudan Garmin Express kullanılarak yenilenebilir. Garmin, sürücüleri en son iyileştirmeleri ve en güncel popülerlik yönlendirme verilerini almak için Garmin Express aracılığıyla haritalarını güncellemeye teşvik ediyor.


Giriş seviyesi bir bisiklet bilgisayarı mı arıyorsunuz? Kontrol etGarmin Edge 130 Plus, birçok kullanışlı bisiklet özelliğine sahip küçük bir giriş seviyesi bisiklet bilgisayarı.

En iyi Garmin Edge bisiklet bilgisayarı fiyatları için aşağıdaki fiyat widget'ına göz atın, bulunduğunuz yere göre en iyi fiyatları görüntüler. Lütfen aşağıdaki tüm modellerin güncellemeyle uyumlu olmadığını, alt modellerin çeşitlilik için eklendiğini unutmayın.


Günümüzün en iyi Garmin Edge fırsatları Garmin Edge 530, Performans... Garmin Edge 530 Amazon 279,99 $ GörüntüleTüm fiyatları görGarmin Edge 830 GPS Bisiklete binme... Garmin Edge 830 Amazon $407.99 GörünümTüm fiyatları görGarmin Edge 1030 GPS Bisiklet... Garmin Edge 1030 Buyig.com $529,99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli fiyatKenar 1030 Artı Garmin Edge 1030 Plus Walmart 599,99 $ 499,99 $ Görünüm Tüm fiyatları gör Garmin Kenar 520 Garmin Kenar 520 Odak Kamera $ 249,99 Görünüm Tüm fiyatları gör Garmin | Edge 520 Plus GPS... Garmin Edge 520 Plus Jenson ABD 279,99 $ Görünüm Tüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz