Close
 • Ana
 • /
 • Fitness Teknolojisi
 • /
 • Garmin Forerunner 745 incelemesi: Garmin'in yeni koşu saati, bisiklet saati ve yüzme takipçisi kazanan oldu

Garmin Forerunner 745 incelemesi: Garmin'in yeni koşu saati, bisiklet saati ve yüzme takipçisi kazanan oldu

Garmin Forerunner 745 - Anahtar özellikleri

(Resim kredisi: Garmin)

Ekran boyutu:30,4 mm (1,2 ')
Ekran çözünürlüğü:240 x 240 piksel
Ekran tipi:piksel içinde bellek (MIP)
Ağırlık:47 gram
Su derecesi:5 ATM
Pil ömrü:bir haftaya kadar (akıllı saat modu)
Hafıza:200 saatlik aktivite verisi

Garmin Forerunner 745 incelemesi TL; DR: bu koşu saati koşucular, bisikletçiler, yüzücüler ve özellikle triatloncular için en iyi seçenekler arasındadır. Ucuz diyeceğiniz bir şey değil, ancak üç triatlon disiplinini de izleyen bir saat için nispeten uygun fiyatlı.

Garmin saatlerini incelemek bir lanet olduğu kadar bir lütuftur. Bu harika çünkü Garmin saatleri atletleri hedefleyen spor özelliklerinde hassas olma eğiliminde, Garmin Forerunner 745'te olduğu gibi. Ancak şu anda beni rahatsız edebilecek her şey şu saatlerden birinde sabitleneceği için onları eleştirmek de zor. Forerunner 745'in düzenli olarak alacağı birçok yazılım güncellemesi.


Diğer üreticiler ara sıra yazılım güncellemeleri gönderirken, bir Garmin saatini şarj cihazından çıkaran ve ekranda yanıp sönen 'kalp atış hızı sensörü güncellendi' ve 'widget görünümü güncellendi' mesajlarının görülmemesi nadir görülen bir durumdur. Bir Garmin saat satın alırsanız, muhtemelen kutudan çıkar çıkmaz rekabetten daha iyi performans gösteren ve aynı zamanda siz onu emekliye ayırmadan önce kelimenin tam anlamıyla yüzlerce kez güncellenecek bir cihaz alırsınız.

Garmin Forerunner 745, çoğu sporcunun ihtiyaçlarını karşılayacak çok yetenekli bir triatlon ve koşu saatidir. Daha da iyisi, daha büyük Garmin ekosistemine sorunsuz bir şekilde entegre olur ve Forerunner 945'in çok az eksikliğini iyileştirir ve daha düşük bir fiyata önyükleme yapar.


Garmin Forerunner 745 incelemesi

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin Forerunner 745: fiyat ve bulunabilirlik

Garmin Forerunner 745, Garmin'den 449.99 £ / 499.99 $ / 849 AUD (929 NZD) fiyatla satın alınabilir.


Siyah, Neo Tropic, Magma Kırmızısı veya Whitestone renk gruplarında mevcuttur.

Günün en iyi Garmin Forerunner 745 fiyatları İndirimli Fiyat Garmin Forerunner 745 İzle ... Jenson USA499,99 449,99 GörünümGarmin Forerunner 745, GPS ... Amazon $ 479,95 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Garmin Forerunner 745 incelemesi

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin Forerunner 745 incelemesi: özellikler

Özellikler söz konusu olduğunda, Garmin Forerunner 745, Forerunner 945'e,Garmin Öncüsü 245ve hatta Forerunner 645. Aslında selefi Garmin Forerunner 735XT ile çok daha az benzerlik gösteriyor. Belki de, ikincisi dört yıl önce piyasaya sürüldüğü ve fitness giyilebilir cihazları o dönemde önemli ölçüde değiştiği için bu çok şaşırtıcı değildir.

Bizde belirtildiği gibiGarmin Forerunner 745 ve Forerunner 945Karşılaştırma, her iki çalışan saat de mevcut özellikler açısından çok benzer bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Forerunner 745'in son sürümünden bu yana Garmin, Forerunner 945'i zaten güncelledi, bu nedenle Forerunner 745'e çok benzer şekilde 'günlük egzersiz önerileri' özelliğini de içeriyor.


Bunun yanı sıra, Garmin Forerunner, sporcuların takdir edeceği bir dizi başka özelliğe de sahiptir.

 • VO2 max tahmini
 • Eğitim durumu değerlendirmesi
 • 24/7 kalp atış hızı izleme
 • Tüm gün stres izleme (Body Battery)
 • Kan oksijen sensörü (Pulse Ox)
 • Akıllı bildirimler
 • Hava durumu güncellemeleri
 • Yakılan kalori
 • Solunum
 • Yerleşik müzik depolama (ör. Spotify çevrimdışı)

... ve liste uzayıp gidiyor.

Fiziksel olarak, Garmin Forerunner 745 de Forerunner 945 ile neredeyse aynıdır: ekran aynı boyutta ve çözünürlükte (sırasıyla 1.2 've 240 x 240 px), kayışların boyutu aynı, her ikisi de Corning Gorilla Glass DX lens vb. Forerunner biraz daha hafiftir ve Forerunner 945'e göre daha kısa pil ömrüne sahiptir, ancak pratik açıdan bakıldığında hala oldukça uzun.

 • Garmin Forerunner katili mi?Wahoo Elemnt Rakibikoşu ve tri izle harika görünüyor ve bazı harika yeni özelliklere sahip

Garmin Forerunner 745 incelemesi

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin Forerunner 745 incelemesi: spor modları ve takip

Garmin Forerunner 745, uyumlu bir kalp atış hızı monitörü, örneğin yeni Garmin HRM-Pro ile eşleştirildiğinde laktat eşik testini gerçekleştirebilir. Bu test, laktatın kaslarınızda üssel olarak oluşmaya başlayacağı 10K yarı maraton temposunu belirler.

Forerunner 745'i bir Garmin kalp atış hızı monitörü ile birleştirmek, size sadece laktat eşiğinden daha fazla koşu verisi sağlayacaktır; buna zemin temas süresi, denge, kadans, adım uzunluğu, dikey salınım / oran ve koşu gücü dahildir. Bunlar, diğer uyumlu Garmin saatlerin üretebildiği aynı ayrıntılardır ve bir kalp atış hızı monitör kayışıyla eşleştirilir.

Forerunner 945 gibi çevrimdışı haritalara sahip olmamasına rağmen, Garmin Forerunner 745, açık hava etkinliklerini izlemek için hala birkaç püf noktası var, bu da onu (hatta) iz koşucuları ve MTB sürücüleri için daha çekici hale getirebilir. '3B Hız ve Mesafe' özellikleri, hem yükseklik değişikliğini hem de zemin üzerindeki yatay hareketi kullanarak hızı ve mesafeyi hesaplar. Dolayısıyla, GPS yalnızca A noktasından B noktasına 100 m hareket ettiğinizi söylese bile, Garmin 745 yukarı veya aşağı kat edilen gerçek mesafeyi hesaba katar.

Forerunner 745, özel bir triatlon spor moduna da sahiptir ve bu, Garmin, Forerunner 745'in bir triatlon saat olduğunu vurguladığı için gözden kaçırılması garip bir şey olacaktır. Triatlon modu, Forerunner 945'te bulunanla aynıdır: Geçiş sırasında farklı spor modlarını başlatmak zorunda kalmanın aksine, tek bir düğmeye basarak prensipler arasında geçiş yapabilirsiniz. Daha da iyisi, triatlon modunun geçiş bölümleri de vardır, bu nedenle geçişte harcanan süre yüzme / döngü / koşu süresi olarak sayılmaz.

Garmin Forerunner 745, karada olduğu kadar suda olmaktan da hoşlanır. Kuşkusuz, bölgemdeki havuz kullanım kısıtlamaları nedeniyle 745'in su altı performansını deneme şansım olmadı, ancak teorik olarak saat açık suda mesafeyi, hızı, kulaç sayım / oranını, SWOLF ve kalorileri izleyebilir. ve havuzda yüzerken uzunluk, mesafe, hız, kulaç sayımı SWOLF ve kaloriler.

Bir havuzda yüzüyorsanız, Garmin Forerunner 745 aynı zamanda vuruş tipini tespit edebilecek ve aynı zamanda 'matkap günlüğü' özelliğine sahip olacak ve aynı zamanda temel bir dinlenme zamanlayıcısı ve dinlenme özelliğine de sahip olacaktır. En önemlisi, saat su altında kalbi takip eder ve aynı zamanda hem HRM-Tri hem de HRM-Swim kalp atış hızı monitörleriyle uyumludur; ikincisi, klorla doymuş yüzme havuzlarında parçalanmayacaktır.

Garmin Forerunner 745 incelemesi

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin Forerunner 745 incelemesi: pil ömrü

Yukarıda belirtildiği gibi, Garmin Forerunner 745, Forerunner 945'ten daha kısa bir pil ömrüne sahiptir. Bununla birlikte, çoğu sıradan akıllı saatten daha iyidir, çünkü Forerunner 745 her zaman açık olan ancak aynı zamanda bir piksel içinde bellek ekranı kullanır. zaman, yalnızca değiştirilmesi gerektiğinde pikselleri değiştirir. Gelişmiş bir Kindle ekranı gibi (bir nevi).

Deneyimlerime göre, Forerunner 745, şarjlar arasında neredeyse bir hafta boyunca kolayca dayanır, yani her gün 1'den fazla koşuya çıkmazsanız ve saati her zaman kontrol etmezseniz. Ayrıca Pulse Ox ve akıllı bildirimler çoğunlukla kapatılmış durumda: Birincisi pek umurumda değil ve ikincisi çok rahatsız edici. Her şeyin açık olması durumunda, pil ömrü önemli ölçüde azalacaktır (tabii ki).

Resmi olarak, Garmin Forerunner 745 sürecek:

 • Smartwatch modu: 7 güne kadar
 • Müzikli GPS modu: 6 saate kadar
 • Müziksiz GPS modu: 16 saate kadar
 • UltraTrac modu: 21 saate kadar

Garmin Forerunner 745 incelemesi

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin Forerunner 745 incelemesi: doğruluk

Beklendiği gibi, Garmin Forerunner 745 büyük bir doğrulukla çalışıyor. Hassas sensörlere sahip olduğunu bildiğim diğer Garmin saatleriyle karşılaştırıldığında, örneğinGarmin Fenix ​​6 ProForerunner 745 neredeyse aynı ölçümleri sağlar. Bu saatin, sınıfının diğer tüm Garmin saatleriyle aynı oHR sensörüne (Garmin Elevate V3) sahip olması şaşırtıcı değildir.

GPS de oldukça doğrudur: Çoğu durumda o kadar hassastır ki, koşularımı Garmin Connect uygulamasında görüntülerken beni haritada yolun sağ tarafına koydu. Söylemeye gerek yok, o haritayı sonuna kadar yakınlaştırırsanız, bazen duvarlara ve / veya ağaçlara kırpıldığınızı görürsünüz, ancak genel olarak, dış mekan etkinliklerini izlemek fazlasıyla yeterlidir.

Garmin Forerunner 745 incelemesi

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin Forerunner 745 incelemesi: Karar

Garmin Forerunner 745 muhtemelen şu anda satın alabileceğiniz en iyi Garmin koşu saatidir. Forerunners'ın altın kilitli bölgesini temsil eder ve doğru fiyata doğru miktarda özellik ve pil ömrü sunar. Forerunner 945'ten biraz daha ucuzdur ve bazı üstün özelliklerini (üzgünüm, okçular) düzeltir ve daha ucuz Forerunner 245'ten daha hassas, daha hızlı ve daha güvenilir GPS bağlantısı sunar, özellikle de saatinizi triatlonlar.

Forerunner 745'in birçok özelliğini sonsuza kadar inceleyebiliriz, ancak bunun bir anlamı yok. Bunların çoğunu diğer Garmin saatlerinde zaten gördünüz ve Forerunner 745'in ana avantajı, masaya pek çok yeni yenilik getirmesi değil, önceden denenmiş ve test edilmiş donanım ve yazılımın doğru karışımını kullanmasıdır. .

• Garmin Forerunner 745'i doğrudan Garmin'den satın alın

Önümüzdeki aylarda ve yıllarda Forerunner 745 için pek çok yazılım güncellemesinin çıkacağını göreceğimize eminim, bu nedenle şimdiye kadarki en hassas koşu saati olmadığını düşünseniz bile, gittikçe daha fazlasını alacağından emin olabilirsiniz. zaman geçtikçe kesin. Donanımın bilekte nasıl göründüğünden / hissettiğinden memnunsanız, yeni Forerunner 745'i almanızı öneririz, bu değerli bir yatırımdır.

Garmin Forerunner 745 incelemesi: ayrıca düşünün

(Resim kredisi: Suunto)

Garmin Forerunner 745 incelemesi: ayrıca düşünün

Garmin Forerunner 745 hafif olabilir, ancak cihazdaki kadar hafif olmayabilir.Korolar Hız 2bant ile 30 gramdan daha hafif. Coros Pace 2 ayrıca oldukça iyi bir ekrana sahip ve çalışma gücünü bileğin üzerinde herhangi bir harici sensör olmadan ölçebilir, tıpkıPolar Vantage V. Pil ömrü de mükemmeldir ve en iyi öncü modellerden çok daha ucuzdur.

Suunto, kısa bir süre önce Google Wear OS destekli akıllı saatine yönelik tüm güncellemelerin en büyüğünü yaptı.Suunto 7. Suunto 7, dokunmatik kısmı biraz gecikmeli olsa da büyük ve güzel bir dokunmatik ekrana sahip. Suunto 7, Forerunner 745'ten daha ucuzdur ve Wear OS çalıştırdığı için, bir dizi smartwatch-y özelliğine de sahiptir.

Konumunuza göre günümüzün en iyi koşu ve triatlon saati fırsatları Garmin Forerunner 745, GPS ... Garmin Forerunner 745 Amazon $ 479,95 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin - Forerunner 945 GPS ...Garmin Öncüsü 945Dell599,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 245 Müzik, ... Garmin Forerunner 245 Müzik Amazon $ 349.99 $ 294.88 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 245, GPS ... Garmin Forerunner 245 Amazon $ 229.99 $ 214.95 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Aksesuar Bandı ... Garmin Forerunner 735XT Amazon $ 34.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin 010-01746-00 ... Garmin Forerunner 935 Amazon $ 499.99 $ 284.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 645Garmin Öncüsü 645Walmart399,99 239 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünCOROS PACE 2 Premium GPS ... COROS PACE 2 Amazon 199,99 $ İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat SUUNTO - 7 Smartwatch 50mm ... Suunto 7 Best Buy $ 499 $ 399 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz