Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Garmin Forerunner 945 incelemesi: Zeki atlet için en iyi Garmin koşu saati

Garmin Forerunner 945 incelemesi: Zeki atlet için en iyi Garmin koşu saati

Garmin Forerunner 945 fırsatı 14 Amazon müşteri yorumu ☆☆☆☆☆ Düşük Stok Garmin - Unisex Saat - 1 Amazon Prime £ 429,99 Görüntüle

Garmin Forerunner 945 incelemesi TL;DR: Koşu saatleri Garmin Forerunner 945'ten daha iyi olamaz. Hafiftir, iyi yapılandırılmıştır, milyonlarca kullanışlı özelliğe ve mükemmel bir pil ömrüne sahiptir. Kusursuz çalışan giyilebilir.


Bu Garmin Forerunner 945 incelemesi gecikmişti. Pingtwitter'te hakkında yazmaya değer neredeyse tüm diğer Garmin saatlerini denedik ve test ettik.Garmin Öncüsü 245, NSGarmin Öncüsü 745,Garmin Fenix6, ve hattaGarmin Enduro, yine de Forerunner 945 şimdiye kadar bağımsız bir inceleme almadı. Ve üzücü gerçek şu ki, bu çok mükemmel bir saat, daha önce onu övmemiş olmamız gerçekten çok yazık.

Daha olumlu bir kayda göre, bir inceleme yazmak için bu kadar uzun süre beklemek, ürüne tam olarak aşina olmanız ve lansmanda vaat ettiği şeyleri yerine getirip getirmediğini bilmenin faydalarına sahiptir. Forerunner 945 söz konusu olduğunda, piyasaya sürülmesinden iki yıl sonra bile zamanın testinden geçti, bu koşu giyilebilir giysisi hala güçlü ve en iyilerden biri olarak kabul ediliyor.en iyi koşu saatleripiyasada. Aslında, fiyat konusunda kısıtlamanız yoksa – 945 belkiNSen iyisi.

Tek soru, parlak özelliklerinin tümüne ihtiyacınız olup olmadığıdır. Özellik bolluğunu geleceğe dönük olarak düşünebilirsiniz. Garmin 945 orijinal olarak bir triatlon saati olarak tasarlandı ve o kadar çok yönlü ki, şimdi veya gelecekte yapabileceğiniz, en azından bir dereceye kadar takip etmeyeceği neredeyse hiçbir fitness aktivitesi yok.

Garmin Öncüsü 945 incelemesi(İmaj kredisi: Gelecek)

Garmin Forerunner 945: fiyat, bulunabilirlik ve kutuda neler var

Garmin Forerunner 945, şu andan itibaren Garmin ABD ve Garmin İngiltere'den satın alınabilir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatı 599,99 $ / 499,99 £'dir.


Şaşırtıcı bir şekilde, en azından Garmin'den Garmin Forerunner 945'in yalnızca bir sürümü var, ancak HRM-Tri ve HRM-Swim kalp atış hızı monitörleriyle birlikte ekstra 150 $ / 130 £ karşılığında satın alınabilir. Paketi satın almak yerine Garmin HRM-Pro'yu almanızı öneririz.kalp atışı ekranıayrı ayrı.

Kutuda saatin kendisini, bir kullanım kılavuzu, şarj kablosu ve ekstra bir kayış seti bulacaksınız.


Garmin Forerunner 945 incelemesi: Forerunner 945 vs Forerunner 745

Kafa karıştırıcı bir şekilde, Forerunner 945 ve Forerunner 745, görünüm ve temel özellikler açısından oldukça benzerdir. Forerunner 945 genel olarak daha iyi bir saat, ancak Forerunner 745 birçok yönden mükemmel ve biraz daha ucuz.

Pratik düzeyde, fitness takibi için kullanıldığında Garmin Forerunner 745 ve Forerunner 945 arasındaki fark o kadar da fazla değil. Golf izleme gibi yalnızca Forerunner 945'te bulunan özellikler ve farklı yürüyüş ve köpek yürüyüşü spor modları gibi daha 'dış mekan' özellikleri vardır. Forerunner 945, Forerunner 745'te bulunmayan bir yay görüş aracına bile sahiptir.

Büyük bir fark pil ömrüdür: Forerunner 945 akıllı saat modunda şarj olmadan iki hafta çalışabilirken, Forerunner 745 sadece yedi gün dayanır. GPS pil ömrü arasındaki fark daha da büyüktür: Forerunner 945, 36 saatlik GPS pil ömrüne sahipken Forerunner 745, GPS açıkken yalnızca 16 saat çalışır.

Forerunner 945 ayrıca çevrimdışı haritalara ve NFC'ye sahiptir, daha hızlı GPS alır ve Forerunner 745'in aksine gün doğumu/gün batımı zamanı sağlar. Forerunner 745'in iyi bir saat olmadığını söylemeye çalışmıyoruz, tam tersine: daha hafif, daha ince ve Forerunner 945'ten daha ucuz. Ayrıca aynı sensörlere sahip. Daha ucuza.


Garmin Öncüsü 945 incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Garmin Forerunner 945 incelemesi: yapı kalitesi ve ergonomi

Garmin Forerunner 945, kendini ucuz hissetmeden tamamen plastik bir gövdeyle kurtulmayı başarıyor. Yapı kalitesi olağanüstü: Her bileşeninin uyumlu bir şekilde birlikte çalıştığı iyi tasarlanmış bir saat.

Aslında 'elyaf takviyeli polimer' kasa ve Corning Gorilla Glass DX lensin birleşimi olduğu için 'plastik gövde' olarak adlandırmak biraz haksızlık olabilir. Menteşeli silikon kayış, bir koşu saatinde olduğu kadar iyidir ve aynı zamanda esneklik ve rahatlık sağlar. Verilmiş, daha rahat var smartwatchpiyasada –Fitbit Versa 3veZep Eakla ilk gelen – ancak Forerunner 945 rahatlık açısından çok uzak değil.

Son birkaç yılda bir Garmin saati gördüyseniz, Forerunner 945 dahil hepsini gördünüz. ) ekran, widget görünümü, hepsi tanıdık göze çok tanıdık geliyor. Kutusu bile aynı! Sık sık, bir tuğla-harç mağazasına gidip Garmin saat kutularının duvarını görüp görmediğimi merak ediyorum, aradaki farkı anlamaya çalışmakta zorlanır mıyım? Hepsi aynı harika görünüyor.

Bu mutlaka kötü bir şey değil. Daha kutuyu açmadan benzer bir müşteri deneyimine sahip olmak, marka sadakatini güçlendirebilir ki bu da eminim Garmin kullanıcıları için bir şeydir. Tam olarak beklediğiniz şeyi alacaksınız.

Garmin Öncüsü 945 incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Garmin Forerunner 945 incelemesi: özellikler ve kullanıcı arayüzü

Şimdi, Garmin Forerunner 945'in – haftalar alacak olan – her bir özelliğini detaylandırmayacağım ve bu incelemede bahsetmeye değer ve/veya saate özgü olanlara odaklanacağım.

Diğer Garmin saatlerine benzer özellikler arasında Garmin Coach desteği, çeşitli spor modları, Elevate V3 optik kalp atış hızı sensörü, koşu dinamikleri, VO2 max tahmini, performans ve antrenman durumu/etki/yük hesaplamaları vb. bulunur.

Tüm bunlara ek olarak, daha sonra Garmin Fenix ​​6 serisinde de sunulan bir özellik olan çevrimdışı haritalara da sahip oluyorsunuz. 'Çevrimdışı' dediğimizde, sadece açıklığa kavuşturmak için 'internete erişim olmadan kullanılabilir' demek istiyoruz. Bu tam renkli haritalar sadece güzel olmakla kalmaz, aynı zamanda saatte genellikle bulunan bir özellik olan adım adım navigasyon gibi ek özellikler için de kullanılır.bisiklet bilgisayarları. Bisiklete özel bir başka özellik de, tam olarak düşündüğünüzü yapan ama aynı zamanda 'en iyi' yerel yolları vurgulayan Trendline popüler rotasını ekleyen gidiş-dönüş rotasıdır.

Forerunner 945 aynı zamanda mevcut ve yaklaşan tırmanışlarınız hakkında eğim, mesafe ve yükseklik kazanımı dahil gerçek zamanlı bilgiler sağlayan ClimbPro tırmanış planlayıcıyı da destekler. Son olarak, rota simülasyonu, otomatik direnç değişiklikleri ve rotaları veya antrenmanları saatinizden kullandığınızda antrenman istemleri için ANT+ teknolojisi aracılığıyla Tacx Smart trainer'ınızı da kontrol edebilirsiniz. Düzenli.

Sıradan özelliklere gelince, Pulse Ox (kan oksijen) sensörünün yanı sıra Body Battery özelliği, akıllı bildirimler, Garmin Pay ve Garmin Connect'e manuel olarak eklenmesi gereken kadın sağlığı takibi (örneğin semptomlar) vardır.

Daha da iyisi Garmin Forerunner 945, Deezer, Amazon Music ve Spotify gibi belirli müzik akışı hizmetlerinden çalma listelerini saatinize indirmenize ve senkronize etmenize olanak tanır. Teorik olarak, Forerunner 945 1.000'e kadar şarkı depolayabilir ve Bluetooth'u etkinleştirdiysenizçalışan kulaklıklar, akıllı telefonsuz açık hava koşu seanslarına gidebilirsiniz.

Garmin Öncüsü 945 incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Garmin Forerunner 945 incelemesi: aktivite takibi ve hassasiyet

Bu, bir koşu saatinin en önemli yönlerinden biri olmalı ama burada konuşulacak pek bir şey yok. Forerunner 945, GPS sinyalini oldukça hızlı bir şekilde alır ve bağlantı kurduktan sonra bırakmaz. Bunun için çok sayıda küresel navigasyon sistemi (GPS, GLONASS ve Galileo) desteğine ve verimli GPS çipine sahibiz.

Elevate optik kalp atış hızı sensörü, yoğun antrenmanlar sırasında kalp atış hızını izlemede mükemmeldir, belki de daha düşük kalp atış hızı bölgelerinde diğer akıllı saatler (örn.Apple Watch Serisi 6) ama koşmak ve bisiklete binmek için oldukça mükemmel.

Daha fazla kalp atış hızı okuma doğruluğu istiyorsanız, karışıma bir Garmin kalp atış hızı monitörü eklemek isteyebilirsiniz. Garmin Laktat Eşiği testini yapmayı planlıyorsanız, Garmin HRM Run veya HRM Pro kalp atış hızı kayışını almanız özellikle önerilir. Bu test nedir? Garmin'e göre, 'Laktat eşiği, kaslarınızın hızla yorulmaya başladığı noktadır. Cihazınız, kalp atış hızı ve hızı kullanarak laktat eşik seviyenizi ölçer.'

Laktat Eşiği testleri önemli bir test değildir, ancak bunları ara sıra yapmak, 10k-yarım maraton yarışı için maksimum hızınızın ne olduğu konusunda size kabaca bir fikir verebilir. Bu elbette değişebilir ve test size yalnızca o anda doğru olan bir tempo sağlar. Bir sonraki yarış için antrenman yaparken arada sırada testi yapmak iyi bir fikirdir.

Garmin Öncüsü 945 incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Garmin Forerunner 945 incelemesi: karar

Üst düzey koşu saati pazarında Garmin Forerunner 945 hakimdir. Üstün özellikleri hassas sensörler ve mükemmel yapı kalitesiyle bir araya getirir ve bunların hepsini makul bir fiyata sunar.

Klasik Garmin tarzında, Forerunner 945 için en büyük rekabet diğer Garmin saatleridir: Forerunner 745 aşağı yukarı aynı özellikleri sunar, ancak daha az fiyata daha kısa pil ömrü sunarken, Forerunner 245 birinci sınıf bir saatten daha az ama aynı zamanda çok daha ucuzdur. Öncü 945.

Günün sonunda, pek çok benzer Garmin saatinin varlığı, gerçekten tüm kutuları işaretleyen bir Garmin saati alabileceğimiz için koşucular için gerçekten iyi.bizim için. Hepsi kendi şartlarında harika ama sizin için en iyi Garmin saati olabilir ve bu rahatlatıcı bir düşünce.

Harika pil ömrüne sahip, çevrimdışı haritalar ve müzik özelliklerine sahip üst düzey bir çoklu spor saatine ihtiyacınız varsa, Garmin Forerunner 945'ten daha iyi bir saat bulamazsınız.

Garmin Forerunner 945 incelemesi: ayrıca düşünün

NSGarmin Öncüsü 245fiyat bilincine sahip koşucular için akıllı telefonsuz nihai GPS koşu saatidir. Forerunner 945'ten daha az özelliğe ve daha kısa pil ömrüne sahip olabilir, ancak aynı zamanda çok daha ucuzdur ve bahsedilen özellikler ortalama koşucu için fazlasıyla yeterlidir. Forerunner 245'in Forerunner 945 ile aynı kalp atış hızı sensörünü kullandığından bahsetmiyorum bile, bu nedenle oldukça doğru okumalar sağlar.

NSKoro Adımı 22020'de piyasaya sürülen en iyi koşu saatlerinden biridir. Bazı Garmin'lerden daha az gündelik özellikler sunabilir, ancak burada sunulan koşu özellikleri hemen hemen yerinde. Selefi Pace iyi bir saatti ancak Pace 2 pil ömrü ve sensörler gibi tüm önemli özellikleri geliştirdi ve bunu siz prim ödemek zorunda kalmadan yaptı.

Fiyatlar - Garmin Öncüsü 945:▼