Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Garmin MARQ Golfçü incelemesi: Satın alabileceğiniz en iyi GPS golf saati olan lüks bir saat

Garmin MARQ Golfçü incelemesi: Satın alabileceğiniz en iyi GPS golf saati olan lüks bir saat

Garmin MARQ Golfçü - Temel Özellikler


(Resim kredisi: Garmin)

Ağırlık:88 gram
Batarya:GPS ile 12 güne kadar / 28 saate kadar
Şarj süresi:2 saat
Özellikleri:10ATM'ye kadar suya dayanıklı, kalp atış hızı izleme, kan oksijenasyon izleme, GPS, dünya çapında 41.000 golf sahası için haritalar ... ve çok daha fazlası

Bir cümleyle Garmin MARQ Golfçü incelemesi: lüks saat, akıllı saat ve - tabii ki - golf saatinin oldukça başarılı bir kombinasyonu.

Eğer mükemmel olduğunu düşündüysenGarmin Fenix ​​6 Proveya güneş enerjili kardeşiGarmin Fenix ​​6 Pro Güneşetkileyici lüks giyilebilir teknoloji parçalarıydı, henüz hiçbir şey görmediniz. Garmin MARQ Golfçü - çeşitli eğlenceler için tasarlanmış bir dizi MARQ saatinin parçası - 1.700 £ veya 1.850 $ RRP'ye sahiptir.

Garmin kesintisi: endişelenmeli misin? İşte son haberler


Bir golf saatine 1700 sterlin harcamayı & ldquo; anlamdan daha fazla para & rdquo; nın tam tanımı olarak gören türden biriyseniz; o zaman bu incelemedeki hiçbir şey fikrinizi değiştirmeyecek. Garmin MARQ Golfçü, hayattaki en güzel şeyleri ve özellikle de golfü sevenler ve karşılayabilecek olanlar için hayallerinizin saati olabilir.

Garmin MARQ Golfçü: fiyat ve bulunabilirlik

Garmin MARQ Golfçü yorumu

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin MARQ Golfçü perakendecilerde yaygın olarak bulunmaz, ancak birçok ülkede doğrudan Garmin'den satın alınabilir. Ücretsiz kargo var, yaklaşık 2 bin harcadıktan sonra bilmekten memnun olacaksınız.


• Garmin USA'dan 1850 $ 'a MARQ Golfçü satın alın

• Garmin UK'den 1700 £ karşılığında MARQ Golfçü satın alın

Garmin MARQ Golfçü incelemesi: Giymek nasıl bir şey

Garmin MARQ Golfçü yorumu

(Resim kredisi: Garmin)

Bu saati test etmek eğlenceliydi ve yerel rotamda yolumu keserken onu takarken bir milyon dolar gibi hissettiğimi itiraf etmeliyim. Oyunum kötü olabilir ama hey, 1700 sterlinlik bir golf saati takıyorum, bu yüzden hala bir şeyde kazanıyorum, değil mi?


MARQ Golfçü'nün gerçek güzelliği, sahada da giyebilmenizdir. Akşam yemeğinde yıpranacak kadar şıktır, tüm olağan akıllı saat gereksinimlerini karşılar - yani: bildirimler - ve tüm sağlık ve zindelik gereksinimlerinizi karşılayacak kadar pratiktir.

Anlayabildiğim kadarıyla içerirherşeybulunan temel özelliklerdenGarmin'in koşu ve fitness saatleri. Doğal olarak kalp atış hızı izleme ve ayrıca bir kan oksijen sensörü ve çok sayıda gelişmiş fitness ölçümleri için destek var.

MARQ'da yaptığınız her türlü fitness aktivitesi arkanızda. Koşmak, bisiklete binmek, yüzmek, her neyse. Aynı zamanda uyku düzeniniz, stres seviyeleriniz ve kalp atış hızınız hakkında sekmeler tutar ve yazı veya kan oksijen seviyeleriniz yanlış davranıyorsa uyarılar verebilir.

Bir akıllı saatten bekleyeceğiniz her şeyle ve daha sonra bazılarıyla dolu, beş düğmeli kurulum ise kullanımı son derece basit hale getiriyor.

Dikkat edin, bu saat boşta kalmanızı sevmiyor. Kanepede herhangi bir süre televizyon seyrederken oturup sinir bozucu bir şekilde titreyecek ve size 'hareket' emri verecektir. Partnerimden, bir akıllı saat tarafından da bağırılmadan, bundan yeterince alıyorum, bu yüzden bu, belirli işlevi kapatana kadar sabrımı biraz test etti. Onun dışında bu saati çok sevdiğimi söylemeliyim.

GARMIN MARQ GOLFER İNCELEME: golf ÖZELLİKLERİ VE KULLANICI ARAYÜZÜ

Garmin MARQ Golfçü yorumu

(Resim kredisi: Garmin)

Golf sahasında MARQ'nun gerçekten işe yaramadığını öğrenmek sizi şaşırtabilir.herhangi bir şeyGarmin & rsquo; in diğer golf saatlerinin yok. Bunun sizi ertelemesine izin vermeyin. Sonuçta, bir Rolex bir Timex'in yapamayacağı hiçbir şeyi gerçekten yapmaz, ancak bu, insanların Rolex satın almasını engellemez. Ve MARQ Golfçü zaten bir Rolex'in fiyatına kıyasla çalmaktır.

Peki, MARQ Golfçü golf sahasında ne yapıyor? Size bunun üzerinden geçeceğim…

Bir düğmeye tek bir tıklama, Golf seçeneğini seçeceğiniz aktiviteler menüsünü açacaktır. Saat daha sonra konumunuzu belirlemek ve kurs ayrıntılarını yüklemek için GPS'i kullanacaktır - Garmin'in neredeyse kesinlikle kapsamınıza aldığı 41.000'den fazla önceden yüklenmiş kurs ile.

Başladığınızda hangi kulübü kullandığınızı soracaktır. Seçiminizi yapın ve ardından topunuza yürüyün. MARQ size şutunuzun ne kadar ilerlediğini gösterecek ve ayrıca size bekleyen tehlikelerin ayrıntılı analizinin yanı sıra green'in önüne, ortasına ve arkasına olan mesafeler de verilecektir.

İkinci atışınıza bastığınızda saat, vuruşunuzun mesafesini kaydedecek ve ardından bir kez daha kullandığınız kulübe girmenizi isteyecektir.

Bunu yeşile ulaşana kadar her atışta yapacak, bu noktada siz deliği bitirene kadar bekleyecek ve sizden puanınızı, kaç vuruş yapmanız gerektiğini, herhangi bir penaltı vuruşunuz olup olmadığını ve vurup vurmadığınızı girmenizi isteyecektir. çim saha veya sol veya sağ cevapsız.

Tüm bu veriler kaydedilir ve akıllı telefonunuzla senkronize edildikten sonra Gamin Connect hesabınıza gönderilir, böylece oyununuzun nasıl ilerlediğini ve nerede geliştirebileceğinizi takip edebilirsiniz. Her şey ayrıntılı bir şekilde, puan kartlarında, her kulübün mesafelerinde, hatta en uzun yolculuğunuzu gösteren harika küçük grafiklerde var.

Garmin MARQ Golfçü yorumu

(Resim kredisi: Garmin)

Saati beş tur taktıktan sonra Virtual Caddy devreye girer ve işte eğlence buradaGerçekten mibaşlar. Virtual Caddy, oyununuzda topladığı verilere dayalı olarak kulüp seçimi konusunda önerilerde bulunurken, rüzgar hızı gibi faktörleri de analiz eder. Bu, kulüpler arasında olduğunuz ve belirsizliğin içeri girebileceği zor anlar için paha biçilmez bir araçtır.

Tehlike Görünümü, golfçülerin kritik mesafe bilgileriyle yaklaşan atışta her bir tehlikeyi hızla kaydırmasına olanak tanır.

Bir başka golf özel özelliği de PlaysLike Distance'dır. Bu, yükseklikteki değişiklikleri hesaba katar. Buna sık sık ihtiyaç duymazsınız, ancak bunu yaptığınızda son derece yararlıdır.

Pro Tip 1:Kurstayken bildirimlerin kapalı olduğundan emin olun, aksi takdirde en uygun olmayan zamanlarda, örneğin geri dönüşünüzün en üstünde olduğu gibi titreşme riskini alırsınız - evet, bunu zor yoldan öğrendim.

Daha önce belirtildiği gibi, MARQ tarafından kullanılan yazılım, örneğin Approach S62 gibi diğer daha ucuz Garmin saatlerinde bulacağınızla aynıdır. Muhtemelen S62'yi rotanın dışına çıkarmazsınız - evet, kesinlikle yapmam - ve temel fark burada yatıyor.

Genel olarak, MARQ'nun kullanımı son derece kolaydır, özellikle onunla bir veya iki tur oynadıktan sonra ve ikinci bir nitelik kazanır.

Pro Tip 2:Kutuya, konumlar, mesafeler ve kulüp türü dahil olmak üzere gelişmiş izleme yetenekleri için üç Approach CT10 kulüp izleme sensörü dahildir. Her kulüpte CT10 takipçileri istiyorsanız, ayrı olarak satın alınmaları gerekir ve size üçlü paket başına £ 69 civarında geri ödeme yapacaklardır.

Garmin MARQ Golfçü: akıllı saat özellikleri

Garmin MARQ Golfçü yorumu

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin MARQ Golfçü golf sahasında size yardımcı olmaktan başka ne yapar? Daha iyi bir soru olabilir; nedeğilo yapar?

MARQ serisinin geri kalanında olduğu gibi - Sporcu, Maceracı, Kaptan, Havacı, Sürücü ve Komutan - Golfçü, dahili müzik depolama, temassız ödemeler için Garmin Pay, akıllı bildirimler, günlük aktivite takibi gibi birinci sınıf akıllı saat işlevselliği ile doludur. bilekten kalp atış hızı ve bilekten Pulse Ox sensörünün yanı sıra.

Bu incelemenin uzunluğu, Garmin MARQ Golfçü'nün özellikler listesinin yüzeyini çizmek için bana zar zor alan veriyor. Sadece kolunuzdan daha uzun değil; Bay Tickle'ın kollarından daha uzun.

MARQ, her durumda her zaman takabileceğiniz bir saattir çünkü cehennem kadar şıktır. Yaptığı tüm diğer şeyleri hesaba kattığınızda, şarj etmek dışında onu çıkarmanıza gerek kalmaz.

Bu notta, pil ömrü etkileyici. Akıllı saat modunda 12 gün veya GPS modunda 28 saat alacaksınız ve ek bir avantaj, tam olarak şarj olmanın neredeyse hiç zaman almamasıdır.

GARMIN MARQ GOLFER İNCELEMESİ: KALİTE VE ERGONOMİ İNŞA ET

MARQ, birinci sınıf malzemeler, 46 milimetre titanyum kasa ve özel olarak kazınmış 1-18 golf deliği işaretli seramik çerçeve ile üretilmiştir. Kubbeli bir safir mercek ve her zaman açık, güneş ışığında okunabilen bir ekran da bunu yüksek kaliteli bir teknoloji parçası olarak işaretler. OLED ekran kadar çekici değil, ancak daha pratik ve çok daha uzun pil ömrü sağlıyor

Üç tonlu yeşil jakarlı dokuma naylon kayış veya yeşil silikon alternatifi ile birlikte gelir. MARQ, Garmin'in QuickFit saat bandı çözümüyle uyumlu olduğu için, farklı kayışlar arasında geçiş yapmak hızlı ve kolaydır ve yalnızca farklı bir renk kayış takarak saatin görünümünü değiştirebilirsiniz. Hatta belki o gün sahada spor yaptığınız kıyafete uyacak şekilde bile.

Sonuçta, bir saat için 1700 sterlin ödüyorsanız, farklı renkli moda aksesuar kayışları için birkaç yüz sterlin daha nedir? Çoğu insan için yeşil iyi olacak.

GARMIN MARQ GOLFER İNCELEME: VERDICT

Bu, şu anda piyasada bulunan en iyi golf saatidir, ancak bu fiyata gerçekten olması gerekir. MARQ'nun ana rekabeti, benzer fiyatlı Tag Heuer Connected Golf Edition'dan geliyor. Bunu test etmedim ama tamamen nasıl göründükleri açısından MARQ'nun kesin bir üstünlüğü var.

Golf sahasında size yardımcı olacak bir şey arıyorsanız, daha ucuz alternatiflerden bazıları sizin için çok daha mantıklı olacaktır. Garmin Approach serisi saatler, ihtiyacınız olan her şeyi çok daha uygun bir fiyata yapacaktır.

Bununla birlikte, kendim satın almayacak olsam da, Garmin MARQ Golfçü'nü overpriced yerine pahalı olarak adlandırırım. Nakit paranız varsa, daha iyi bir şey bulmak için mücadele edeceğiniz için MARQ'ya gidin.

Günün en iyi Garmin MARQ Golfçü fırsatları Garmin MARQ Golfçü Smartwatch Abt Electronics Smartwatch SmartwatchBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz