Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir Cihazlar
  • /
  • Garmin, Fitbit ve Apple Watch'u kadınların haykırdığı yeni bir izleme özelliğine sahip

Garmin, Fitbit ve Apple Watch'u kadınların haykırdığı yeni bir izleme özelliğine sahip

Garmin saatleri, rakip Apple ve Fitbit'in fitness saatleri ve akıllı saatleri gibi halihazırda bir dizi ölçümü izliyor. İzledikleri şeylerden bazıları biraz ezoterik olarak tanımlanabilir, ancak Garmin son güncellemesiyle gerçekten önemli bir şey çıkardı.


Evet, Garmin spor giyilebilir cihazlarına bir hamilelik izleme özelliği ekledi. Yani, bütün bir insanı büyütmekle meşgulken, akıllı saatiniz eskisi gibi sabah 6'da beş mil koşmama konusunda size zorluk çıkarmayacak.

Garmin Connect uygulamasıyla birlikte, hamile kullanıcılar egzersiz durumlarını duraklatabilir veya uyarılarını ayarlayabilir, böylece artan dinlenme kalp atış hızı ve kan hacmi gibi hamilelikle birlikte gelen vücut değişiklikleri, düşüşün ölçümleri olarak işaretlenmez. fitness seviyesi.

  • Samsung Galaxy videosu, hayallerimizin kayan tam ekran telefonunu gösteriyor
  • Samsung Galaxy S21 hayranlarının ağladığı ekran özelliği almak için
  • Amazon Prime Video, abonelerin seveceği harika bir yeni özellik ekledi

Kullanıcılar, hamilelik semptomlarını kaydedebilir, hatırlatıcılar oluşturup özelleştirebilir, bebeklerinin hareketlerini takip edebilir ve hatta haftalık bebek boyutu güncellemelerini görebilir.

Akıllı saatler ve fitness takipçilerinin adet takibini yavaşça başlattığını görmemize rağmen, hamilelik takibi yoktu ve uzun bir süredir geliyor. Garmin'in küresel tüketici pazarlamasından sorumlu Başkan Yardımcısı Susan Lyman şunları söyledi:


Adet döngüsü takibini başlattığımızda aldığımız olumlu geri bildirimler, kadın müşterilerimizin sağlıklarını ve formlarını iyileştirmek için teknolojiyi kullanmak için daha fazla fırsat aradıklarının açık bir göstergesiydi.

•Fitbit OS 5.1 güncellemesihem Versa 3 hem de Sense'e yeni özellikler getiriyor - ücretsiz!

'Bu hamilelik izleme özelliğinin kadınların hamileliklerinin aktif yaşam tarzları ve genel sağlık durumlarıyla nasıl bağlantılı olduğunu anlamalarına yardımcı olmasını umuyoruz.'


Garmin, Android sürüm 6.0 veya üzeri ve iOS 12 veya üzeri gerektiren Connect Uygulaması için uyumlu cihazlarını listelemiştir. Uyumlu giyilebilir cihazlar şunları içerir:Geldi,vívoactive,Öncü, vefēnixConnect IQ mağazası üzerinden seri vevívomoveKadın Sağlığı Takibi widget'ı aracılığıyla seri.