Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Garmin Venu 2 fitness saati, kas haritası grafikleri ve genişletilmiş antrenman takibi ile güçleniyor

Garmin Venu 2 fitness saati, kas haritası grafikleri ve genişletilmiş antrenman takibi ile güçleniyor

Garmin, giyilebilir fitness pazarını bir başka akıllı saat duyurusu ile ikiye katlıyor: işte Garmin Venu 2! İkinci yineleme smartwatchhızlı şarj ve pil tasarrufu modu ile 'gelişmiş' pil ömrü (bir önceki modele kıyasla) ve ayrıca HIIT antrenmanları, iç mekan tırmanışı ve hatta bouldering için özel aktivite profilleri sunar. Geri dönen özellikler arasında ekran animasyonları artı - ve bu ilginç bir - kas haritası grafikleri ve 'genişletilmiş' egzersiz yetenekleri ile yükseltilmiş bir kuvvet antrenmanı profili bulunur.

Fiziksel tasarım açısından, yeni Garmin Venu 2 iki farklı boyutta gelir: daha büyük Venu 2, 22 mm bantlı 45 mm saat kasasına ve daha küçük Venu 2S, 18 mm bantlı 40 mm saat kasasına sahiptir. Her iki versiyonda da paslanmaz çelik çerçeve, çabuk çıkarılabilen silikon bant ve isteğe bağlı, her zaman açık modu olan dokunmatik AMOLED ekranı koruyan Corning Gorilla Glass 3 lens bulunuyor. Tabii ki, her zaman açık moda sahip olmak pili kısa sürede tüketecektir.

Garmin Venu 2 fiyat çıkış tarihi

Garmin Venu 2 ailesi: solda iki Garmin Venu 2 modeli ve sağda dört Garmin Venu 2S modeli


(Resim kredisi: Garmin)

Garmin Venu 2/2S: fiyat ve çıkış tarihi

Garmin Venu 2/2S'nin önerilen perakende fiyatı 399,99 £349.99/AU$629/399.99€'dur ve şu anda Garmin'de mevcuttur. Garmin Venu 2'yi satın alabilirsinizBuradave Garmin Venu 2SBurada.

Garmin Venu 2 / 2S: özellikler

Garmin Venu 2/2S sağlık ve fitness özellikleri arasında 7/24 kalp atış hızı takibi (yüksek veya düşük okumalar için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen uyarılarla), kondisyon yaşı tahmini, uyku skoru ve öngörüleri ile gelişmiş uyku, solunum hızı takibi (dinlenme sırasında, egzersiz yaparken), Pulse Ox (kan oksijen takibi), tüm gün stres takibi, hidrasyon önerileri ve kadın sağlığı (adet döngüsü takibi ve hamilelik takibi).


Oldukça fazla özellik, ancak önceki Garmin saatlerinde görmediğimiz hiçbir şey yok. Ayrıca, ne kadar 'şarj edildiğini' gösteren Body Battery 'enerji izleme' özelliği de dahildir. senin vücudun. Garmin, Body Battery'nin antrenmanları planlamanıza, dinlenme zamanlarını ve daha verimli uyumanıza yardımcı olabileceğini iddia ediyor, ancak her zaman olduğu gibi bir şirket bu tür açıklamalar yaptığında, bu yorumu bir tutam tuzla alın. Body Battery'nin hakkınızda yeterli bilgiye sahip olması için yalnızca Venu 2'yi sürekli takmanız gerekmez, algoritma ne kadar kesin olursa olsun, önerileri ihtiyaçlarınıza özel olarak uyarlayamayabilir. Yine de, bazı insanlar bu özelliği yararlı bulabilir.

Venu 2/2S ayrıca, 'temel sağlık istatistiklerini kaydetmek ve bir sağlık hizmeti sağlayıcısıyla paylaşabileceğiniz bir rapor oluşturmak' için 2 dakikalık bir oturum kaydetmenize izin veren yeni 'Sağlık Anlık Görüntüsü' özelliğini de içerir. Nelerin kaydedildiği ve bir sağlık uzmanının kendilerine sunulan Garmin Venu 2 verilerine nasıl tepki vereceği henüz belirlenmedi. dedi ki,Withings ScanWatchbenzer bir şey yapar ve EKG okumalarını dışa aktarılabilir hale getirebilir.


Venu 2/2S, HIIT (AMRAP, EMOM, Tabata ve özel zamanlayıcılar dahil), iç mekan tırmanışı, kaya tırmanışı ve yürüyüş için yeni aktivite profillerine sahip 25'ten fazla yerleşik spor uygulamasına sahiptir. Dürüst olmak gerekirse, çoğu spor modu aynı şeyi ölçer (en azından aynı sensörleri kullanır), bu nedenle özel bir mod olduğu sürece herhangi bir saatte kaç spor modu olduğu önemli değildir. Elbette, insanlar seçtikleri sporu takip etme seçeneğini seviyorlar ve bir listeden bouldering seçmek, veri alanlarını sıfırdan ayarlamaktan daha kolay.

GPS spor modları arasında yürüyüş, koşma, bisiklete binme ve golf yer alır - bunun bir Garmin olduğu göz önüne alındığında, tüm bu parkur aktivitelerinin iyi olduğundan eminiz.

Yeni gelişmiş kuvvet antrenmanı profili ve antrenmanları, ağırlık ölçekleme ve kuvvet PR'lerini doğrudan cihaza yerleştirir ve hangi kas gruplarının çalıştığını gösteren grafikler içerir. Bunlar, bu yeni özellikle ilgili sınırlı bilgilerdir, gerçekte nasıl çalıştığını görmek için yakın gelecekte test etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Resim 1 / 2

Garmin Venu 2 fiyat çıkış tarihi


Garmin Venu 2
(Resim kredisi: Garmin)
Resim 1 / 2

Garmin Venu 2 fiyat çıkış tarihi

Garmin Venu 2
(Resim kredisi: Garmin)
Resim 2 / 2

Garmin Venu 2 fiyat çıkış tarihi

Garmin Venu 2S
(Resim kredisi: Garmin)

Venu 2 ayrıca saate önceden yüklenmiş antrenmanlar, Garmin Connect'ten indirilebilen önceden ayarlanmış antrenmanlar ve “kendinizi yaratın” 1400'den fazla egzersiz arasından seçim yapabileceğiniz özelleştirilebilir egzersiz programları.

Youtube'da öğretici videolar izlemekten gerçekten rahatsız olamıyorsanız, Venu 2'de kardiyo, yoga, güç, HIIT ve Pilates için 75'in üzerinde önceden ayarlanmış animasyonlu egzersiz programı olduğunu bilmekten memnun olacaksınız. bileğinde. Venu 2/2S, ücretsiz bir uyarlanabilir eğitim arkadaşı olan Garmin Coach ile uyumludur.

Söylemeye gerek yok, Garmin Venu 2/2S, yerleşik müzik depolama (Spotify, Amazon Music ve Deezer'dan çalma listeleri dahil 650 şarkıya kadar indirme), Garmin Pay (temassız ödeme) ve akıllı özellikler konusunda da çekingen değil. metin mesajları için akıllı bildirimler (Android kullanıcıları isterlerse cihazdan bile yanıt verebilirler), takvim hatırlatıcıları, gelen aramalar ve daha fazlası. Oldukça standart ama bunların dahil olduğunu görmek güzel.

Connect IQ mağazasından indirilebilecek uygulamalar, saat yüzleri ve daha fazlasıyla Venu 2'yi kişiselleştirmek için seçenekler vardır.

İçinen iyi Garmin saat fiyatları, lütfen bağlantılı anlaşmalar özetine göz atın. Daha önce tonlarca Garmin saatini inceledik, hepsini buradan okuyun:Garmin Venu Meydanı incelemesi(sporculara yönelik olmaması dışında Garmin Venu ile pek ilgisi yok),Garmin Enduro incelemesi(çılgın uzun pil ömrü),Garmin Fenix ​​6 Pro incelemesi(hala en iyi Garminlerden biri) veGarmin Öncüsü 945 incelemesi(en iyi koşu saati).

Bugünün en iyi Fitness Aktivite Takipçisi fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Charge 4 Gelişmiş... Fitbit Charge 4 Amazon 129,99 £104,20 GörüntüleTüm fiyatları görFitbit Versa Lite Akıllı Saat,... Fitbit Versa Lite Amazon £189.99 GörüntüleTüm fiyatları görDüşük Stok Fitbit Ücreti 3 Gelişmiş... Fitbit Ücreti 3 Amazon £ 134 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Garmin Instinct Solar Gps... Garmin Instinct Solar very.co.uk £319.99 £249.99 GörüntüleTüm fiyatları görHONOR Band 5 Basketbol... Honor Band 5 Amazon £17,99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat HUAWEI Band 3 Pro - Akıllı... Huawei Band 3 Pro Amazon £79,99 £56 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Fitbit Inspire HR Sağlık ve... Fitbit Inspire HR Amazon £89,99 £78,50 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Fitbit Ionic Health & Fitness... Fitbit Ionic Amazon £249.99 £149,99 GörüntüleTüm fiyatları görXiaomi Mi Band 6 1.56 İnç... Xiaomi Mi Smart Band 6 Amazon £ 47.04 GörüntüleTüm fiyatları gör Fitbit Lüks Metal Hasır... Fitbit Lüks argos.com.tr £ 79,99 Görünüm Tüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz