Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Garmin Vivofit Jr 3 incelemesi

Garmin Vivofit Jr 3 incelemesi

Yetişkin fitness takipçileri söz konusu olduğunda, birçok egzersiz fanatiği Garmin'e güveniyor. En yeni çocuk ürünü olan Garmin Vivofit Jr 3, Garmin'in yetişkin versiyonunda olduğu gibi GPS'ten yoksundur, ancak bunun yerine kesinlikle çocukları cezbedecek birçok Disney özelliği ile birlikte gelir.


Kare kadranlı normal bir saate benzeyen ancak çoğu saat gibi olan Marvel baskısını test ettik. smartwatch, çocukları hareket ettirmek için kullanışlı bir silah olan egzersizi oyunlaştırmak için birçok özellik içerir.

Pazarın ortasından en üstüne kadar olan Garmin'in en yeni takipçisi, piyasadan daha pahalıdır.Fitbit As 2ve yetişkinlere yönelik teklifleri olmayan ancak aşağıda bulunan diğer büyük markalarVodafone'un Neo'su, çocuklar için Disney merkezli bir başka akıllı saat. Ancak uzun pil ömrü sayesinde kalabalığın arasından sıyrılıyor.

Garmin Vivofit Jr 3 incelemesi

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin Vivofit Jr 3: Tasarım

Selefi daha çok bir takip cihazına benziyor olsa da, Garmin's Vivofit Jr 3, kare ekranlı ve kayışta bir tokalı tokalı geleneksel bir saati (kırmızı kauçuk da olsa) andırıyor. Fitbit's Ace 2'ye benzer izleyicilerden biraz daha genişse, basittir.


Öne çıkan özelliklerinden biri zamanı (d'uh), egzersiz istatistiklerini ve karakterlerini gösteren renkli ekranıdır. Kırmızı Marvel versiyonunu test ettik, bu yüzden ekranımızda süper kahramanlar vardı, ancak Little Mermaid gibi başka versiyonlar da var, ayrıca Disney prensesleriyle dolu bir versiyon ve film bağlantısı istemeyen ebeveynler için çiçekli versiyonlar .

Saat ayrıca, bazı daha ucuz seçeneklerin aksine, ekranın yan tarafındaki bir düğmeye güvenmek yerine bir dokunmatik ekrana sahip değil. Mini test cihazımız, çoğu çocuk akıllı saatinden farklı olduğu için biraz şaşırmıştı, ancak buna çabucak alıştı ve düğme, ekranlar arasında geçiş yapma işini mükemmel bir şekilde yapıyor.


Garmin Vivofit Jr 3 incelemesi

(Resim kredisi: Garmin)

Garmin Vivofit Jr 3: Ekran

İzleyicinin satış noktalarından biri renkli ekranıdır. En büyük rakibi -Fitbit As 2– yalnızca gri tonlamalı bir ekrana sahip, ancak Garmin Vivofit Jr 3, 112 x 112 piksellik 1.4cm kare renkli bir ekrana sahip.


Bu bir avantaj olsa da ve tüm temel istatistiklerin yanı sıra renkli karakterleri de görebilseniz de, parlak gün ışığında değilseniz oldukça karanlıktır. Küçük testçimiz, açık olup olmadığını merak etti ve canlılığın olmadığı ve özellikle akşamları düşük ışıkta okumanın zor olabileceği konusunda hemfikirdik.

Daha zengin bir deneyim isteyen çocuklar ve ebeveynler tercih edebilirVodafone ve Disney'in Neo'suinanılmaz bir yuvarlak renkli ekran ve animasyonlar ile gelen, ancak bu saat daha yüksek bir fiyat etiketi ile geliyor ve aylık abonelik gerektiriyor, bu bazıları için büyük bir sonuç olabilir.

Garmin Vivofit Jr 3: Fonksiyonlar

Çocuklara yönelik çoğu fitness takipçisi gibi, çocuklar ve ebeveynleri memnun etmek için tasarlanmış işlevler vardır. Çocuklarla başlayalım.

Ekranın yanındaki bir düğmeyle saat gezinmek kolaydır, diğerlerini dokunmatik ekranlarla test etmiş olsa da mini test cihazımız saati daha az sezgisel buldu. Çoğu izleyici gibi, bu da adımları sayar ve etkinlikleri aktif zaman olarak kaydeder. Oldukça doğru görünüyor ve net ilerleme memnuniyet verici.


Bu Garmin, egzersizi oyunlaştırmayı amaçlıyor. Örneğin, çocuklar 60 dakikalık aktivite kaydettikten sonra, bir ebeveynin telefonundaki ortak uygulamasındaki 'maceralara' erişebilirler. Sıkı çalışmamız bir videoda bir süper kahraman 'hareket' ile ödüllendirildi. Bu harika bir fikir ve bazen saat oldukça eğitici olabilir, bu da yetişkinleri memnun edecektir, ancak çocuklar için saatin kendisinde grafik bir değişiklik görmek kadar anında tatmin edici olmayabilir, çünkü örneğin, saatinizi almak için beklemeniz gerekir. eller o telefona

Garmin Vivofit Jr 3 incelemesi

(Resim kredisi: Garmin)

Çocuğunuzun rekabetçi bir çizgisi varsa, bu saat gerçekten onlara hitap edebilir. Aktif kalarak değerli taşlar veya madeni paralar toplamaktan, süreli etkinliklere ve 'Ayak Başa' adım zorluklarına katılmaya kadar, kullanıcıları daha çok çalışmaya teşvik eder ve hatta zamanlanmış etkinliklerde rekabet etmek için yakındaki arkadaşlarla senkronize olabilirler. Ne yazık ki, bir arkadaşınızın bu saate sahip olmasına bağlı olduğu için bu özelliği test edemedik; bu, çocuğunuzun arkadaşlarının akıllı saatleri veya izleyicileri varsa dikkate alınabilir.

Gadget, ebeveynlere de yardımcı olacak özelliklerle doludur. Ekteki uygulama, çocuğunuzun aktivite ve uyku durumunu görüntülemenize ve ayrıca aktivite hedeflerine ulaşıp ulaşmadığını görmenize olanak tanır. Saat ayrıca ebeveynlerin bir dizi sanal para karşılığında görevler ve ev işleri atamasına ve dondurma veya yeni bir oyuncak vaadi gibi bir ödül belirlemesine izin veriyor. Mini test cihazımız bunu süper motive edici buldu! Saati, çocuğunuzun acil durum iletişim bilgileriyle de programlayabilirsiniz; bu, umarız hiç gerekmese de faydalı olabilir.

Garmin Vivofit Jr 3: Pil Ömrü

Pil ömrü belki de Garmin Vivofit Jr 3'ün öne çıkan özelliğidir. Birkaç günde bir – veya Neo'da sadece bir günde – şarj edilmesi gereken birçok saatin aksine, Garmin'in en son teklifi yaklaşık bir yıl sürer.

Bunu henüz test edememiş olsak da (henüz!), unutkan çocuklar ve daha fazla cihaz şarj etmeyi hatırlamak zorunda kalmadan plakalarında yeterince şey olan ebeveynler için büyük bir satış noktası. Tek sorun, iPhone veya Android akıllı telefonunuzu şarj etmeyi unutmak olacaktır - ama bununla yüzleşelim, bu zaten normal bir sıkıntı.

Elbette Garmin Vivofit Jr 3'ün pilinin eninde sonunda değiştirilmesi gerekecek, ancak daha sonra birçok saatte olduğu gibi bir pil satın alıp takmak söz konusu. Sadece bu pillerin küçük ellerden güvenli bir şekilde uzak durmasını sağlayın.

Garmin Vivofit Jr 3: Karar

Garmin Vivofit Jr 3 fiyat ve özellikler açısından pazarın ortasında bir yerde duruyor ve her şeyi oldukça iyi yapıyor. Renkli ekrana sahip olmak bir avantajdır, ancak net ve net değildir; Saat birçok özelliğe sahip ancak dokunmatik ekranı yok ve güzel bir şekilde inşa edilmiş ve oldukça çekici görünüyor, ancak örneğin Fitbit kadar şık veya Vodafone'un Neo'su kadar etkileyici değil. Kısacası, 'vay faktöründen' yoksundur ve gadget'lar için yolun biraz ortasında olabilir.

Ancak, Marvel veya Disney'i seven bir çocuğunuz varsa veya şarj cihazlarından gerçekten ama gerçekten nefret ediyorsanız, bu saat büyük bir hit olacak ve Iron Man gibi rekabeti alt üst edecek.

Bunu beğendin mi?

  • Bunlar smartwatch