Close
  • Ana
  • /
  • Arabalar
  • /
  • Garmin'in yeni Araç Kameraları, arabanız için canlı yayın yapan mini güvenlik kameraları gibidir

Garmin'in yeni Araç Kameraları, arabanız için canlı yayın yapan mini güvenlik kameraları gibidir

Garmin, sürücülerin olayların gerçekleştiği anı yakalamalarına yardımcı olmak için otomatik video depolama ve Canlı Görünüm izleme seçenekleriyle tamamlanan, 2021 için tamamen yeni ses kontrollü araç içi kamera serisini duyurdu.


Garmin Dash Cam Mini 2, 47, 57 ve 67W olarak adlandırılıyorlar ve çok iyi gözden geçirilmiş olanlardan devam ediyorlar.Garmin Araç Kamerası 66WveGarmin Çizgi Kam Mini.

Cep boyutundaki kameralar, algılanan herhangi bir olayın videosunu kaydederken ve otomatik olarak Garmin'in yeni çevrimiçi Kasasına kaydederken ön camda neredeyse fark edilmeyecek şekilde tasarlanmıştır - kullanıcıların video klipleri gözden geçirip paylaşabileceği güvenli ve basit bir yol.

Garmin ayrıca, park halindeyken arabanıza göz kulak olmanıza yardımcı olacak yeni Park Koruması ve Canlı Görünüm özelliklerini ürün grubuna ekledi. Garmin Drive uygulaması aracılığıyla bir akıllı telefon bildirimi ile etkinlik hakkında uyarı alırsınız.

İster araba anahtarı boyutunda Dash Cam Mini 2'yi seçin, ister Dash Cam 47, 57 veya 67W'ye geçin, gün boyunca keskin ayrıntıları yakalayan tescilli Garmin Clarity HDR (Yüksek Dinamik Aralık) optikleriyle net HD videolar elde edeceksiniz. ve gece.


Ayrıca videoları kaydetmek, ses kayıtlarını başlatmak ve durdurmak, hareketsiz fotoğraf çekmek ve daha fazlası için komutları da söyleyebilirsiniz.

47, 57 veya 67W modellerini seçerseniz, olayların nerede ve ne zaman gerçekleştiğini gösteren GPS, sürücü uyarıları ve kameranın arka tarafında net 2 inç LCD ekran da alırsınız.


Her kameranın sunduklarının kısa bir özeti:

  • Dash Cam Mini 2: HD 1080p kayıt ile ultra kompakt
  • Dash Cam 47: HD 1080p ve GPS
  • Dash Cam 57: HD 1440p ve GPS
  • Dash Cam 67W: HD 1440p, GPS ve ekstra geniş 180 derece lens, çapraz trafik ayrıntılarını yakalar

Garmin Araç Kamerası 2021


(Resim kredisi: Garmin)

Ancak yeni özelliklerle daha çok ilgileniyoruz ve bunlardan ilki Garmin'in yeni çevrimiçi Kasası. Vault, videoları otomatik olarak kaydeder ve 24 saat boyunca çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde saklar. Ayrıca klipleri 30 güne kadar saklama seçeneğiniz de vardır.

Garmin ayrıca Live View izleme ve Park Görevlisi uyarılarını da tanıttı. Bu, doğrudan kameradan video akışı yapmanızı sağlar ve ayrıca park halindeyken arabanızın çevresinde bir olay algılanırsa sizi bilgilendirir.

Önceki Garmin Araç Kameraları ile ilgili en sevdiğimiz özelliklerden biri geri döndü – sesle kontrol – ve İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İsveççe dillerinde mevcut.

Ayrıca, önden çarpışma ve şeritten ayrılma uyarıları gibi Sürücü Uyarıları da daha güvenli bir sürüş deneyimini teşvik etmeye yardımcı olur. Geçmişte en doğru olanı olmadığı için bunu test etmek ilginç olacak.


Ve son olarak, yeni Garmin Araç Kameraları, araç kameranızın yanında ek elektronik cihazları hızlı bir şekilde şarj etmek için ekstra bir bağlantı noktası sağlayan çift USB şarj cihazıyla birlikte gelir.

Yeni Garmin Dash Cam serisi şu anda piyasada ve 99,99 £ ile 199,99 £ arasında değişen perakende satış fiyatları önerdi.