Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Uygun takaslarla hemen Verizon'da bir Apple Watch Series 6'dan 100 ABD doları kazanın

Uygun takaslarla hemen Verizon'da bir Apple Watch Series 6'dan 100 ABD doları kazanın

Apple Watch Series 6 akıllı saati nihayet dünyaya piyasaya sürüldü ve Apple hayranları Apple'ın en yeni akıllı saatini almak için biraz titriyor. 499 $ fiyat etiketi ile yeniApple Watch Serisi 6biraz kafa karıştırabilir ama neyse ki Verizon yardım etmek için devreye giriyor.


Sınırlı bir süre için Verizon, uygun bir Apple Watch Series 3, Galaxy Watch, Gear S3 / S2 veya Galaxy Watch Active / Active 2 akıllı saati takas ettiğinizde yeni Apple Watch Series 6 akıllı saat için 100 $ 'a kadar kredi sunuyor. .

  • Verizon'un en iyi Apple fırsatlarına bugün göz atın ...
  • Verizon'daki en iyi fırsatların tümüne buradan göz atın ...

Resmi olarak 18 Eylül'de piyasaya çıkan yeni Apple Watch Series 6 akıllı saat, Apple'ın ünlü saat serisini bir sonraki seviyeye taşıyor. Kandaki oksijen seviyelerini izleyen yeni bir O2 sensörü de dahil olmak üzere yeni sağlık izleme biçimleri eklenmektedir.

Aynı iPhone 11'de bulunan yeni bir A13 Bionic çip üzerinde çalışan Apple'ın yeni saati benzeri görülmemiş bir performans sunuyor. Series 5'ten% 20'ye kadar daha hızlı çalışan yeni Apple Watch Series 6 daha hızlı açılır, uygulamaları daha hızlı yönetir ve daha da hızlı yanıt verir.

Tarafından desteklenmektedirwatchOS 7Apple'ın yeni Series 6 saati, kullanıcıların yeni saatlerini kişiselleştirmelerini sağlıyor. Yedi yeni saat yüzü seçeneği ve tamamen ayarlanabilir ayarlarıyla, kullanıcılar parmaklarının ucunda olduğundan daha fazla seçeneğe sahip olacak.


En iyi Apple Watch fırsatlarından birini öne ve merkeze getiren Verizon, en iyi Apple Watchard'ları yeni Apple Watch Series 6 ile takas ettiğinizde tam 100 $ indirim sunuyor. Fiyatı sadece 399 $ 'a düşürürsek, bu açık araen iyi Apple Watch anlaşmasıYeni Seri 6'da bulacaksınız.

smartwatch

Verizon'da Bugünün En İyi Apple Watch Teklifi
Apple Watch Series 6 40 mm (Grafit / Siyah)
smartwatch
Uygun bir Apple Watch Series 3, Galaxy Watch, Gear S3 / S2 veya Galaxy Watch Active / Active 2 akıllı saati hemen takas ettiğinizde, yeni Apple Watch Series 6'nızdan 100 ABD doları kazanın!


En İyi Apple Watch Serisi 6 Bugün İndirimli Fiyat Yeni Apple Watch Series 6 ... Amazon Prime 399 $ 349,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Apple Watch Series 6 (GPS, ... BHPhoto379 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple Watch Series 6 Apple399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple Watch Series 6 GPS, ... Adorama399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz En İyi Apple Watch Serisi 5 Bugünün Fiyatları Apple Serisi 5 44 mm GPS ... Odak Kamera379,99 Anlaşmayı GörüntüleYeni Apple Watch Series 6 ... Amazon Prime 384 $ Fırsatı Görüntüle Apple Apple Watch Series 5 ... Adorama389 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleYeni Apple Watch Series 6 ... Amazon Prime 414,99 $ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz En İyi Apple Watch Serisi 4 Teklifleri Bugün 232 Amazon müşteri yorumu Apple Serisi 4 44 mm GPS ve ... Focus Camera349,99 Anlaşmayı GörüntüleApple Series 4 44mm GPS ve ... Odak Kamerası349,99 Anlaşmayı GörüntüleBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


Ayrıca şu sayfalara da göz atabilirsiniz:Amazon Prime Günü 2020hub da! Şu anda ve Amazon'un başladığı yılın en büyük satışı sırasında Amazon'da en iyi tekliflerin tümünü bulacaksınız.