Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Anma Günü öncesinde bu BenQ 32' FreeSync 4K oyun monitöründe 100$ indirim kazanın

Anma Günü öncesinde bu BenQ 32' FreeSync 4K oyun monitöründe 100$ indirim kazanın

İle birlikteAnma Günü satışlarıÖnümüzdeki iki hafta içinde piyasaya çıkacak olan, yeni bir 4K oyun monitörünü ucuza satın almak isteyen tutumlu oyuncular, Amazon'da sağlam bir anlaşma bulabilirler.

399,99 dolara satışta, BenQ'nun EW3270U 32 inç 4K oyun monitörü, süper akıcı 60FPS oyun için FreeSync uyumluluğu ve ultra hızlı 4 ms tepki süresi sunar.

Bu monitörün gördüğü en düşük fiyat olmasa da (Şubat ayında biraz daha ucuzdu), o zamandan beri bir sonraki en iyi fiyat ve ucuza sağlam bir oyun monitörü sunuyor.

BenQ şunları sunar:en iyi oyun monitörleriUltra pürüzsüz bir oyun deneyimi sunmak için en yeni FreeSync uyarlanabilir V-Sync teknolojisine sahip EW3270U ile yüksek performanslı oyun için.


BenQ EW3270U 32' 4K FreeSync Oyuncu Monitörü

Şimdi: $399.99 | Şuydu: 499,99 $ | Tasarruf: 100$ (%20)
AMD'nin FreeSync uyarlanabilir V-Sync uyumluluğuna sahip bu 4K oyun monitörü, 4 ms tepki süreleri ve yırtılmasız görsellerle ultra akıcı bir oyun deneyimi sunar. Şimdi 100 $ indirim, bu, yükseltmek isteyenler için bir oyun monitöründe sağlam bir anlaşma.Fırsatı Görüntüle


BenQ monitörleri şu anda alabileceğiniz en iyilerden bazılarıdır ve oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için sahip olunması gereken özellikler sunar. AMD FreeSync uyumluluğu, ultra hızlı 4 ms tepki süresi ve tam 4K UHD çözünürlük desteği, mümkün olan en iyi görselleri ve oynanışı elde etmenizi sağlar.

  • En iyi oyun klavyeleri

EW3270U 4K oyun monitörü ayrıca daha derin, daha zengin siyahlar ve daha canlı renkler için HDR desteğine sahiptir. 1440p'nin altındaki herhangi bir şeyde oyun oynuyorsanız, bu monitör görsel ve tepkisellikte büyük bir gelişme olacaktır. Fiyatına göre bunlardan birien iyi 4K monitörlerelinize alabilirsiniz.


Fiyat için, bu anlaşma harika bir fiyata sağlam bir ekran sunuyor. 4K oyun monitörleri hala daha pahalı, ancak BenQ'nun 32' ekranındaki bu anlaşma 4K'ya dalmayı biraz daha kolaylaştırıyor. Yine de FreeSync uyarlanabilir V-Sync teknolojisinden yararlanmak için en yeni AMD GPU'lardan birini çalıştırdığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.


Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri


Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın!

  • Netflix, The Last Kingdom'ı Sword at Sunset'in TV uyarlamasıyla değiştirmeli
  • Nike Air Zoom Pegasus 38 incelemesi
  • Google I/O konferansından önce Android 12 bilgileri sızdırıldı

İki haftadan az bir süre kaldı,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran veya Temmuz aylarında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.