Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'daki bu yenilenen anlaşma sayesinde ucuza satılan bir Macbook Pro monitörde 130 $ indirim kazanın

Amazon'daki bu yenilenen anlaşma sayesinde ucuza satılan bir Macbook Pro monitörde 130 $ indirim kazanın

Satışta ucuz bir monitör almak isteyen bir Macbook Pro sahibiyseniz, Amazon'da paranızın ve dikkatinizin değerinde bir anlaşma olabilir. BenQ'nun EX3501R 4K monitörünün internette satışta olduğunu göreceksiniz, ancak Amazon Renewed Store, isterseniz biraz daha büyük bir indirim sunuyor.

Amazon Renewed Store'da 469,99 $'a satılan bu fırsat, zaten indirimli olan BenQ EX3501R 35 inç 4K monitörde ekstra 80 $ tasarruf sağlıyor. biri olarak derecelendirildiMacbook Pro için en iyi monitörler, yeni modeldeki ilk 150$'lık indirim hoş bir fiyat düşüşü, Yenilenen mağazada eklenen 130$'lık indirim, ancak bu teklifi mutlaka görülmesi gereken bölgeye itiyor.

BenQ EX3501R 35' 21:9 UltraWide HDR 4K Monitör (Yenilendi)
Şimdi: 469,99 $ | Şuydu: 599,99 $ | tasarruf; 130 $ (%21)
Bu harika oyun dizüstü bilgisayarının yenilenmiş bir sürümünü almaya istekliyseniz, Macbook Pro'nuz için mükemmel olan yeni gibi bir 4K monitörde fazladan 130 $ tasarruf edebilirsiniz.


  • Amazon'da satışta olan tüm monitörleri satın alın

Doğal 4K çözünürlük, HDR desteği ve ultra geniş 21:9 en boy oranı sayesinde bu monitör oyun ve kurgu için harika bir deneyim sunuyor, adını siz koyun. Çoğu masaya kolaylıkla sığacak kadar kompakt olmasına rağmen, eklenen ekran alanı, her şekil ve boyuttaki içerik oluşturucular ve editörler için ideal ekran kurulumunu sunar.

Hatta bazıları bunuen iyi oyun monitörleribugün de mevcuttur. Macbook'lar mutlaka bu tür bir kullanıma yönelik olmasa da, bazıları zaman zaman bir veya iki oyunun tadını çıkarabilir. Bu ekran, tam HDR desteği de dahil olmak üzere çok çeşitli renklerle net ve net bir görüntü sunar.


Yenilenen modeli kapmak ilk tercihiniz değilse, bu şey yine net 150 $ fiyat düşüşü ile satışta. Yeni sürüm sizi 599 $ civarında çalıştıracak, ancak en azından ambalaj bandını açmanın keyfini çıkaracaksınız.


Editörün Önerileri