Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu kupon koduyla Qustodio ebeveyn kontrolü yazılımında %20 indirim kazanın

Bu kupon koduyla Qustodio ebeveyn kontrolü yazılımında %20 indirim kazanın

Mevcut en iyi ebeveyn kontrol yazılımını arayan ebeveynler için Qustodio, premium koruma planlarında inanılmaz bir fırsat sunuyor. Sizin ve çocuğunuzun en sevdikleri akıllı cihazlarını kullanırken gizliliğini korumak için harika bir çözüm sunan Qustodio, ebeveynlere çocuklarını uygunsuz ve istenmeyen içeriklerden koruma gücü veriyor.


Aralarından seçim yapabileceğiniz üç planla, ebeveynler kaç cihaz için korumaya ihtiyaç duyduklarını ve nasıl ödeme yapmak istediklerini seçebilirler. Her aile türü ve boyutu için planlarla birlikte, kaç cihazın izlenebileceği konusunda her plan farklı bir kapsam düzeyi sunar.

Doğru plan seçildikten sonra kupon kodunu girdiğinizden emin olun.Pingtwitter20_KAPALIplan fiyatınızdan ekstra %20 indirim almak için. Qustodio, aralarından seçim yapabileceğiniz üç premium koruma planı sunar:

  • Küçük Plan (5 cihaz):54.95$/yıl
  • Orta Plan (10 cihaz):$96.95/yıl
  • Büyük Plan (15 cihaz):137.95$/yıl

Qustodio

Tüm premium planlarda %20 indirim kazanın. Kodu kullanın: Pingtwitter20_OFF
Şimdi 6 Mayıs'a kadar ebeveynler, kupon kodunu kullandıklarında Qustodio aracılığıyla herhangi bir premium plandan %20 tasarruf edebilirler.Pingtwitter20_KAPALIKasada.


Qustodio nedir?

Qustodio, çocuklarınızı çevrimiçi denetlemenin kolay bir yoludur ve çocuğunuzun ne yaptığına dair fikir veren basit gösterge tablolarına sahip kullanımı kolay bir uygulama sunar.

Qustodio ile ebeveynler, hangi uygulamaların açıldığı, hangi web sitelerinin ziyaret edildiği ve daha fazlası dahil olmak üzere cihazların nasıl kullanıldığını görebilir. Ayrıca, çocuklarınızı görmemeleri gereken içerikten koruyabilen güçlü bir filtreye sahiptir.


Ayrıca siber tehditlere karşı ekstra bir koruma katmanı sağlar, internette gezinirken ve ağa erişirken çocuklarınızı güvende tutar.

Qustodio neyi engelliyor?

Qustodio, ebeveynlerin uygulama kullanımından görüntülenen içeriğe, ziyaret edilen web sitelerine ve daha fazlasına kadar her şeyi engellemesine olanak tanır. Kullanımı kolay uygulama, kullanıcıların belirli uygulamaların ne kadar süreyle kullanılabileceğini ve hatta cihazın kendisinin ne kadar süreyle kullanılabileceğini ayarlamasına olanak tanır.


Qustodio, çocuğunuzun internette hileyle karşılaşabileceği tüm uygunsuz içerikleri otomatik olarak engeller.


Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.