Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • North Face'in sihirli Homestead Super Dome 4 çadırında% 30 indirim kazanın

North Face'in sihirli Homestead Super Dome 4 çadırında% 30 indirim kazanın

Arıyorumen iyi çadırsenin için? Doğru yere geldiniz - Homestead Super Dome 4 tam da bu çadır olabilir (ve özellikle şimdi Moosejaw'da 105 $ indirim var). Kim olduğunuzu veya ne aradığınızı bilmeden bile diyoruz, çünkü bu çok yönlü harika bir şey, neredeyse kesinlikle çoğu ihtiyacı karşılayacaktır. Bu cesur bir ifade, bu yüzden bunu desteklememize izin verin.


The North Face'in Homestead koleksiyonunun amacı, engebeli dış mekan deneyimini lüks konfor ve alan ve kalite konforuyla birleştirmektir. Sonuç, bir kamp alanında iyi bir şekilde öne çıkacak, ancak aynı zamanda vahşi doğada nerede olursanız olun sizi rahat ettirmek için teknik olarak iyi çalışacak gerçekten iyi görünümlü bir çadırdır.

  • Moosejaw'da şimdi 244.97 $ (349.95 $ idi) olan Homestead Super Dome 4 Tent'i edinin

North Face Homestead Super Dome 4, bir kraliçe yatak için yeterli olan çok sayıda alan sunarken, aynı zamanda nihai taşınabilirlik için de paketlenir. Sonuç, neredeyse dik duracak kadar uzayan, tek elle taşınan tarzı bir çadırdır.

Kuzey Yüzü Homestead Süper Kubbe 4

Tek elle taşınabilecek kadar küçük paketler


(Resim kredisi: North Face)

North Face Homestead Super Dome 4, adından da anlaşılacağı gibi, dört kişinin aynı anda uyuması için yeterli veya konfor ve çantalar için yer olan iki kişi için yeterli. 56 fit kare taban alanına ve ayakta durma yüksekliği için kubbe şekline rağmen, bu, 6 kg ağırlığında 30 x 68 cm'lik bir çuvala sığar.

Çadırı taşıyabileceğiniz spor çantası, paketlemesi ve taşıması çok kolay olduğu anlamına gelir. Ayrıca çadırın rengiyle de eşleşecek, bu yüzden de güzel görünüyor.

Kuzey Yüzü Homestead Süper Kubbe 4


Süper geniş bir iç mekan

(Resim kredisi: North Face)

Polyesterden yapılmış nefes alabilen çift duvarlı yalıtım vardır ve 1500Mm PU kaplamaya sahiptir, yani çadırın içine girerken yağmur veya bu konuda herhangi bir nem konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Büyük bir örgü tavanın eklenmesi, geceleri arkanıza yaslanıp yıldızlara bakmanın keyfini çıkarabileceğiniz veya herhangi bir böcekten korunurken gün içinde rahatlayabileceğiniz harika bir dokunuş.

Kuzey Yüzü Homestead Süper Kubbe 4


North Face'in ömür boyu garantisi ekstra gönül rahatlığı sunar

(Resim kredisi: North Face)

Büyük saklama cepleri ve ön giriş, eşyalarınızı saklamanız için size bolca alan sağlar ve bunlardan herhangi birini kurutmak isterseniz, birlikte gelen dahili kurutma hattını kullanabilirsiniz. The North Face'den beklediğiniz gibi, yapı kalitesi harika ancak bu aynı zamanda ömür boyu garantiyle de destekleniyor, böylece bir daha asla başka bir çadır satın almanız gerekmeyebilir.

Homestead Super Dome 4 Çadır |Moosejaw'da 244.97 $ (349.95 $ idi)
105 $ indirim!
North Face'in Homestead Super Dome 4'ü dört kişiliktir ve neredeyse ayakta duracak kadar uzundur - ancak tek elde taşınabilecek kadar küçüktür. Zaten çoğu yerde tükendi, bu yüzden fırsatınız varken bu fırsatı yakalayın!