Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy for Cyber ​​Monday'de Nest akıllı termostatta 70 ABD doları indirim kazanın

Best Buy for Cyber ​​Monday'de Nest akıllı termostatta 70 ABD doları indirim kazanın

Kara Cuma geçmişte kaldıSiber Pazartesi 2019geleceğin şeyidir, tüketici elektroniği konusunda ne yapacağınızı bildiğinizden daha şaşırtıcı fırsatlar sunar. Black Friday gibi, anlaşmalar zaten Best Buy, Walmart, Amazon ve diğer büyük perakendecilerde gelmeye başladı.


Pingtwitter, hafta sonunu akıllı telefonlardan zindeliğe, sesten seks oyuncaklarına kadar çok çeşitli kategorilerde ve ürünlerde en iyi fırsatları bulmak için İnternet'i tarayarak geçirdi. İyi bir anlaşma ise, üzerine bir gönderi yayınlayacağız. En son fırsatları bulmak için Pingtwitter'ü yenilemeye devam ettiğinizden emin olun.

Böyle bir anlaşma, Siber Pazartesi için Nest Learning Thermostat'ın 179,99 $ 'a, 70 $ tasarrufla satıldığı Best Buy'dadır.

Nest Öğrenme Termostatı (3. Nesil, Paslanmaz Çelik) | 249,99 TL | Satış fiyatı $ 179.99 |Şimdi Best Buy'da mevcut
Evinizin sıcaklığını izleyip kontrol edebilmek, bir ev sahibi için en önemli görevlerden biridir ve Nest bunu uzaktan yapmayı çok daha kolay hale getirir. Anlaşmayı Görüntüle


Nest, akıllı ev dünyasında kendisine çok saygın bir isim inşa etti - o kadar iyi ki, Google şirketi birkaç yıl önce 3,2 milyar dolara satın aldı - ve bunun bir nedeni var. Cihazlar güzel görünüyor, çeşitli ev türleriyle iyi çalışıyor ve kullanıcıların zamandan ve paradan tasarruf etmesine yardımcı oluyor.

Üçüncü nesil Öğrenim Termostatı, bir grup özel ısıtma sistemiyle çalışabilme özelliği ile şimdiye kadarki en akıllısıdır. Uygulamalar, kullanıcıların neler olup bittiğini takip etmesine ve farklı alanlar için sıcaklık sınırları belirlemesine olanak tanır. Ünitenin kendisi duvarınıza kolayca sabitlenir.


Sadece 180 $ 'a Nest termostatı almak hiç bu kadar akıllıca bir fikir gibi görünmemişti.

Günümüzün en iyi Nest Learning Thermostat - 3. Nesil fırsatları 13 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Google Nest Learning ... Amazon Prime 249 $ 199 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Google Nest Learning ... Walmart249 ABD doları 199 $ Anlaşmayı GörüntüleÖnerilen Perakendeci Nest Learning ... HP (ABD) 236,55 $ Anlaşmayı Görüntüle Nest Learning Thermostat 3. ... Dell 249 $ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz