Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Black Friday'den önce Best Buy'da Google'ın Pixel Slate'de inanılmaz 350 $ indirim kazanın

Black Friday'den önce Best Buy'da Google'ın Pixel Slate'de inanılmaz 350 $ indirim kazanın

Hepinizin beklediği hafta geldi:Kara Cumaburada ve oKocaman, Perşembe gününe kadar resmi olarak başlamamasına rağmen, anlaşmalar şimdiden artıyor. Her şey ve biz her şeyi kastediyoruz, bu yıl bir indirim var.

Pingtwitter geçtiğimiz birkaç haftayı lezzetli anlaşmaların saldırısına hazırlayarak, hepsini kapsayacak şekilde genişletilmiş bir ekip kurarak ve nereye ve ne zaman bakacağımızı bildiğimizden emin olmak için harcadı. Bu nedenle, en iyisini ve en parlakını bulmak için sayfalarımızı kesinlikle yenilemeye devam etmelisiniz.

Biraz erken gelen böyle bir anlaşma, Google'ın Ekim ayında duyurulan 64 GB depolama alanına sahip parlak yeni Pixel Slate tableti içindir.


Google Pixel Slate (64 GB) | 799 TL | Satış fiyatı 449 $ |Şimdi Best Buy'da mevcut
Dikkat ediyorsanız, son birkaç yılda Google'ın bir şeyler yapmakta gerçekten çok başarılı olduğunu bileceksiniz: akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler. Pixel Slate, harika 12,3 inç ekranı, 64 GB depolama alanı ve ChromeOS'yi destekleyen tam bir güç yükü ile bir istisna değildir.

Pixel Slate, birçok yönden Apple'ın iPad Pro'suna eşdeğerdir: Doğru koşullar altında dizüstü bilgisayar yerine kullanılabilen güçlü bir tablet. Bunun dışında, Google bunu oldukça derinlemesine düşündü ve ChromeOS'u Android yerine Slate'e koydu, yani Chromebook dizüstü bilgisayarlarda yaptığı tüm çalışmalar burada devreye giriyor.


Böylelikle, Dokümanlar'dan başlayarak, en önemlisi tüm G Suite platformu olmak üzere, gerçekten yararlı bir dizi üretkenlik aracı elde edersiniz. Google dışı uygulamalar için Netflix, HBO, Slack, Evernote ve daha fazlasını bulacaksınız. Bu şey gerçekten ağzına kadar yığılmış. Oh, ayrıca Google Assistant da var.

Temelde burada sevilecek çok şey var. Ama en önemlisi, bu dizüstü bilgisayarı normalden 250 $ daha ucuza alabilmeniz.


Günün en iyi Google Pixel Slate teklifi 159 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Google Pixel Slate 12.3 '... Walmart799 508,99 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Google Pixel Slate 12,3 İnç ... Amazon Prime 999 $ 749 $ Anlaşmayı Görüntüle Google 12.3 'Pixel Slate BHPhoto799 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Google Pixel Slate 12,3 İnç ... Amazon Prime 1,148,98 $ 990 $ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz