Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Vodafone'un bu harika yarışmasıyla bir Apple iPhone 11'i ÜCRETSİZ edinin

Vodafone'un bu harika yarışmasıyla bir Apple iPhone 11'i ÜCRETSİZ edinin

Apple, heyecanla beklenen iPhone 11 ve iPhone 11 Pro serisini Salı günü Eylül ayında düzenlediği yıllık donanım etkinliğinde tanıttı. Önemli ölçüde artırılmış kameralara, yeni renklere, daha hızlı dahili özelliklere ve geliştirilmiş su direncine sahip yeni telefonların ön siparişleri 13 Eylül 2019 Cuma günü yayınlanacak.

Ancak Tim Cook'un en yeni ve en büyük amiral gemisi telefonu için öksürmeye gerek kalmayabilir, çünküVodafone bir kazanma şansı sunuyorBedavaiPhone - veyaherhangi biriakıllı telefon veya seçiminiz. Evet, bu, istediğiniz iPhone modelini seçebileceğiniz anlamına gelir. Aslında seçebilirsinizhiçHemen hemen hepsi Vodafone tarafından stoklanan iPhone - göze batan bir 1,149 sterline mal olan en iyi iPhone 11 Pro Max dahil.

Kapmak için yalnızca 11 ücretsiz akıllı telefon var, bu yüzden bir çekim yapmak için şanslı pantolonunuzu giymeniz gerekecek. Ama artı, olamazdıdaha basityarışmaya girmek için. Ve kazanmak için içinde olmalısın, değil mi?

Peki ne yapmanız gerekiyor? Eh, oldukça kolay - yapmanız gereken tek şey, 5G planları ile ilgili şirketten en son haberler ve güncellemeler, iPhone teklifleri ve daha fazlası dahil olmak üzere, sunulan herhangi bir konu hakkında Vodafone'un güncellemelerine kaydolmak.


Ve bu kadar.

Bir çekim yapmak istiyorsanız, yapmanız gerekenlerVodafone web sitesine kayıt olun önce13 Eylül 2019 Cuma, saat 12.59. Yeni iPhone serisi için ön siparişlerin Birleşik Krallık'ta yayınlanmasına bir dakika kaldı. Vodafone, 11 kazananını seçecek ve 20 Eylül'de hangi akıllı telefonu ücretsiz olarak istediklerini öğrenmek için iletişime geçecek.


  • Bunlar en iyisiiPhone 11 fırsatlarışuan müsaitApple iPhone 11, iPhone 11 Pro Max veyahiçVodafone'dan temin edilebilen diğer akıllı telefonlar
Bunu yapmamak için hiçbir sebep yok! Yapmanız gereken tek şey bilgilerinizi Vodafone web sitesine girmek ve Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro Max veya Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro Max veyahiç1.000 İngiliz sterlini aşan diğer akıllı telefonlarBedava. Vodafone web sitesine ön kayıt yaptırmanın,hiçherhangi bir şey satın alma yükümlülüğü, sadece şirketin sizi herhangi bir anlaşma veya güncelleme hakkında döngüde tutabileceği anlamına gelir.
Anlaşma 13 Eylül 2019, saat 12.59'da sona eriyorAnlaşmayı Görüntüle

Apple'ın yeni iPhone serisinde satılmadıysanız - veya yarışmalar söz konusu olduğunda kronik olarak şanssızsa - aşağıda eski Apple akıllı telefon modellerinde bulunan en iyi fırsatlardan bazıları verilmiştir.

Bugünün en iyi iPhone X, Apple iPhone XS, Apple iPhone XS Max ve Apple iPhone XR fırsatları Sözleşme Anlaşmaları Sim Ücretsiz iPhone X Yenilenmiş 64GB ...Apple iPhone XO224 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler30 GBveriBedavaön ödeme£ 26 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deUygun fiyatlı mobil cihazlar Tüm fiyatları görüniPhone XS (64GB) -... Apple iPhone XS EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler20 GBveri Ücretsiz peşin £ 43 / ay Chitter Chatter'da Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünApple iPhone XS Max (64GB ... Apple iPhone XS Max O236 aylar SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveri 30 Sterlin peşin 41,87 Sterlin / ay O2 Mobiles'ta Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyisi EE Apple iPhone XR (64 GB Beyaz) Apple iPhone XR EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler25 GBveri Ücretsiz peşin £ 29 / mth Görüntüle Buymobiles.net'te FırsatTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • iPhone 11, ultra geniş kamera ve altı yeni parlak renkle duyuruldu
  • iPhone 11 Pro, üçlü kamera, hızlı şarj ve 18 saatlik pil ömrü ile ortaya çıktı
  • Apple Watch Series 5'te her zaman açık bir ekran ve iki yeni birinci sınıf kaplama var
  • Apple Etkinliğinde öne çıkanlar: yeni iPhone 11, Apple Watch Series 5, yeni iPad duyuruldu