Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Apple iPhone SE'yi Walmart'ta 200 dolara ucuza satın alın

Apple iPhone SE'yi Walmart'ta 200 dolara ucuza satın alın

iPhone SE, bir süredir Apple'ın en çok satan bütçe dostu akıllı telefonlarından biri oldu, ancak bu, zaten ucuz ama tam özellikli bu cihazdan biraz tasarruf etmek istemediğimiz anlamına gelmiyor.

199,99 dolara satışta, iPhone SE'deki bu anlaşma aşağıdakilerden birini sunar:en ucuz telefonlarşu anda satışta. Yeni bir iPhone ucuz veya yeni bir taşıyıcı arayanlar, Straight Talk'a geçebilir ve Apple iPhone SE'yi rakipsiz bir fiyata alabilirsiniz.

Şu anda iPhone SE'de bulabileceğiniz en iyi fiyat, bir süredir en büyük indirimlerden birini alarak. Peşinde olduğunuz yeni bir iPhone ucuzsa, bu sizin için bir anlaşma. Daha önce bu, 249,99 dolara satıştaydı, bu nedenle buradaki tasarruflar bu noktada sadece kendileri için konuşuyor.


Apple iPhone SE 64GB (Düz Konuşma)

Şimdi: $199,99 | Oldu: $249.99 | Tasarruf: 50$ (%20)
Düz Konuşmaya geçtiğinizde Walmart'ta Apple'ın iPhone SE 64GB 2020 modelinde 100 $ tasarruf edin. Apple'ın mevcut en ucuz iPhone'unda inanılmaz bir fırsat, bu, operatör değiştirmek isteyen herkes için mükemmel bir teklif.
Fırsatı Görüntüle

Bütçesi kısıtlı olan herkes için sağlam bir akıllı telefon olan iPhone SE, her yönden üstün hissettiren inceltilmiş bir iPhone deneyimi sunar. BizimApple iPhone SE incelemesiBu akıllı telefonu üst düzey bir deneyim haline getiren şeyin daha derin bir incelemesini sunuyor, ancak kamera, yapı kalitesi ve performans fiyatına göre mükemmel.


Dokunsal geri bildirim ve kameranın gece modu gibi daha 'premium' özelliklerden bazılarını düşürmesine rağmen, iPhone rozetini kazanmak için gereken her düzeyde sunar. Kaputun altındaki etkileyici özellikler, pürüzsüz bir arayüz sağlar ve kamera bu fiyata eşsizdir.

Bununla birlikte, bu özünde bir iPhone ve Apple'ın akıllı telefon serisinden beklediğimiz deneyimi sunuyor. bir199,99 $ satış fiyatı, yeni bir operatöre ihtiyacınız varsa vazgeçmek zor. Diğer operatörler daha fazla iPhone SE fırsatı sunarken (bunları aşağıda karşılaştırabilirsiniz), bu fırsatlar muhtemelen bu hafta bulacağınız en iyisidir.


Apple hayranı değil misiniz? Merak etme! Bazılarına göz atınen iyi Android telefonlarsizin için doğru telefonu bulmanıza yardımcı olacak fırsatlar, teklifler ve incelemeler için bugün mevcuttur.


Editörün Önerileri