Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Sörf yapmaya layık incelik ve ton için en iyi antrenmana sahip bir plaj gövdesi edinin

Sörf yapmaya layık incelik ve ton için en iyi antrenmana sahip bir plaj gövdesi edinin

Tipik olarak güneş yaz aylarında nihayet güzelliğini ortaya çıkardığında ortaya çıkan egzersiz tavsiyesini görmezden gelin, çünkü bir ons eğitim ve beslenme bilgisine sahip olan herkes, kış aylarında kumsalın gerçekten bilenmiş olduğunu anlayacaktır.


Bisküvilere boğulmak ve soğuğu dışarıda tutmak için ek bir vücut yağı katmanı eklemek çok caziptir, ancak biraz kısıtlama ve kararlılıkla, bir çiftte çok tatlı görünen yırtık ve işlevsel bir vücut elde edebilirsiniz. ufacık minik pano şortları.

Richie Norton sadece eski bir profesyonel rugby oyuncusu, Instagram ünlüsü, meditasyon ustası ve antrenman koçu değil, aynı zamanda zihninin temizlenmesi gerektiğinde sörf yapmaktan hoşlanan, kendini itiraf eden bir sahil serseri. O aynı zamandaFIIT çevrimiçi egzersiz programı.

Sizi kıskanılacak bir plaj bedenine doğru yönlendirebilecek bir adam varsa, o da Richie, aka The Strength Temple. 'Sadece sörf yapmaya değer bir plaj gövdesini hedeflemek yerine, deneyimli bir sörfçünün arayacağı bir antrenman oluşturmak ve tamamlamak en iyisidir' diye açıklıyor.

'Buradaki sonuç, sadece yağları parçalamak ve doğru yerlerde kaslar inşa etmekle kalmaz, aynı zamanda hareket ve hareket kabiliyetinizi de geliştirirsiniz, bu da gelecekte suya çarpmaktan hoşlanıyorsanız gerçekten yardımcı olacaktır,' diye ekliyor.


Richie'yi takip edinInstagramveya ondan ipuçları alın www.thestrengthtemple.co.uk/welcome.En iyi plaj vücut antremanı nasıl yapılırDayanıklılık eğitimine veya dayanıklılığı artırmak için tasarlanmış bir çalışmaya benzer şekilde, bu seansta güç ve kardiyo egzersizlerini karıştıracak ve yüksek yoğunluklu ve bileşik egzersiz arasındaki dinlenme miktarını sınırlayacaksınız.

Bir uyarı kelimesi: Bu antrenmanda çok sayıda burpee tabanlı hareket var, bu da kalp atış hızının hızla yükselmesini sağlama yeteneğine sahip, bu yüzden vücudunuzu dinleyin ve egzersizi kendi hızınızda yapın.

Buradaki plan, çok sayıda bükülme ve dönüş içermesi, çekirdeğin baştan sona meşgul olması ve vücut ağırlığınızı kontrol etmeye odaklanılmasıdır. Yararları, sörfçülere ve diğer tahta sporu meraklılarına gerçekten yardımcı olduğunu keşfettiğim hareket, hareketlilik ve kondisyonlama aralığını iyileştirecek, ”diye açıklıyor Richie.


Bu rejimle ilgili harika olan şey, ondan en iyi şekilde yararlanmak için pahalı, teknik ekipman çantalarına ihtiyacınız olmayacak olmasıdır.

Güvenilir bir çifteğitmenler(eğer gerçekten istiyorsan bunu çıplak ayakla yapabilirsin), bir eğitim minderi ve her hareket için yeterli miktarda dirsek alanı gerçekten burada gerekli gereklilikler.

Bununla birlikte, akıllı bir saat atmak veyafitness takipçisibir kalp atış hızı monitörü ile birleştiğinde, size harcanan eforun daha iyi bir resmini verir ve zaman içindeki zorluğu artırmak için tekrarlarda ve dinlenme sürelerinde ince ayarların yapılmasına izin verir.

Zor seansları beslemek için sağlıklı bir diyet şarttır

Beslenme üzerine bir kelime

İyi beslenme egzersiz kadar önemlidir ve her antrenmandan sonra McDonald's'ta aşırıya kaçıyorsanız, o altılı paketi aceleyle görmeyeceksiniz.

'Çoğu insan kilo vermek için karbonhidratları kesmeyi sever, ancak sağlıklı yağlar, protein ve karbonhidratlardan oluşan dengeli bir diyete başlamak çok önemlidir,' diye açıklıyor KBFF Body Fitness yarışmacısı, nitelikli kişisel antrenör ve www.usn.co.ukbüyükelçi.

Bunun gibi bir egzersiz çok fazla enerji gerektirecektir, bu nedenle seanstan önceki gün kahverengi makarna ve tatlı patates gibi sağlıklı yiyeceklerle iyi miktarda karbonhidrat aldığınızdan emin olun.

Spor salonunu yumrukladıktan sonra kas büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmak için bol su için ve diyetin protein açısından zengin olduğundan emin olun.

Sistemde yeterli protein almak için mücadele mi ediyorsunuz? Favori ürünlerimizden bazılarına göz atınprotein tozlarıhızlı ve kolay kas geliştirme için.

En iyi ev halterlerinde bugünün en iyi fiyatları Bowflex SelectTech 1090 ... Bowflex SelectTech Dumbbells Amazon $ 759.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bu antrenman neredeyse her yerde yapılabilir

Richie Norton'dan Plaj Vücut Egzersizi

Karın kasları ve kıskanılacak bir kumsal bu şekilde yırtık beyler

Richie, 'Bu antrenmanı 45 saniyelik aktif aşama ve 15 saniyelik geçiş süresiyle deneyin' diye açıklıyor.

Tüm diziyi kontrollü formla tamamlayın, kasları hazır tutun, çekirdeği meşgul tutun ve tekrarları yavaş ama anlamlı. Mümkün olduğunca çok tur tekrarlayın ve devre arasında nazal nefes alma tekniklerini kullanarak her tam set arasında iyileşmek için yeterli zaman verin 'diye ekliyor.

Bir tavsiye, oldukça yoğun bir kardiyo egzersizi olduğu için bu sefer sulu kalmanız için bol miktarda su aldığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.

Burpee Yıldız Atlama

Bir tahta pozisyonundan, patlayıcı bir şekilde her iki ayağı aynı anda ileri kaydırın ve ellerin her iki tarafına inin. Ardından, çekirdek gergin ve tüm büyük kas grupları devreye girerek, kollar ve bacaklar dışarıda tam yayılmış bir yıldız atlayışına başlayın.

Yumuşak dizlerle inin ve bunu 45 saniyelik zaman diliminde olabildiğince çok tekrarlayın, mümkün olduğunca çok sayıda bol tekrar yapmak yerine katı forma odaklanmayı unutmayın.

'Yumuşak dizler' ile iniş, yaralanma olasılığını azaltmaya yardımcı olur

Kaktüs Pozisyonunda Ayrı Hamle Atlama

Bir bacak diğerinin önünde olacak şekilde bölünmüş bir hamle ile başlayın, ön ayak yere sıkıca oturtun ve arka ayak ayaklarınızın toplarına dayanın.

Hatırlamak; Adımınızı çok fazla uzatmayın, çünkü yalnızca güç ve dengeyi kaybedersiniz, ancak ön ayağı bükün, böylece aşağıdaki zeminle dik açıda olsun, dizler asla ön ayağınızın ayak parmaklarının üzerinde durmaz.

Kaktüs pozisyonuna girmek için, görünmez bir duvarı itiyormuş gibi avuç içleriniz öne bakacak şekilde kollarınızı kaldırmanız yeterlidir. Dirsekler 45 derecelik bir açıyla (bir kaktüs gibi) göğüs açık, kürek kemiği geri çekilmiş ancak kenetlenmiş şekilde bükülmelidir.

Bu konuma sıkıca ayarlandıktan sonra, öndeki ayağı patlayıcı bir sıçrayışla değiştirerek geçiş yapın - bu bir tekrardır. Zaman diliminde olabildiğince çok performa.

Bu hareket, karın kasları da dahil olmak üzere pek çok önemli kas grubunu çalıştırır ve mükemmel dengeyi destekler.

Push-Up ve Pop ile Burpee

Evet, bu başka bir burpe turu, ancak bu egzersiz yağları başka hiçbir şeye benzemez ve doğru yapılırsa iyi bilenmiş, dengeli bir vücutla sonuçlanır.

Klasik bir yukarı kaldırma pozisyonunda başlayın ve havaya fırlamadan önce ayakları patlayıcı bir şekilde öne getirmeye odaklanın. Buradaki odak noktası, bu patlayıcı sıçrama için hazır olan, yukarı bastırma konumundan çömelme konumuna 'pop' olmalıdır.

Antrenmana başlamadan önce bu geçişi birkaç kez uygulayın, ancak hareket pürüzsüz, düşünülmüş ve patlayıcı olmalı, her şey dahil olmalı ve uyum içinde çalışmalıdır.

Geçiş hakim olduktan sonra, burpee'nin öldürücü unsurunu, patlayıcı sıçramayı ekleyebilir ve bu başlangıç ​​bastırma pozisyonuna sorunsuz bir şekilde geri dönebilirsiniz.

45 saniye boyunca tekrarlayın ve kalp atış hızının yükseldiğine şahit olun.

Hareketleriniz konusunda patlayıcı olun ve sonuçları görün

  • 2018'de fit olmanın 6 yeni yolu
  • Çalışma öneriyorağırlıkkayıp genetiğe bağlıdır

Yukarı Köpeğe Aşağı Köpeğe

Bu, sörfçülerin kullandığı klasik bir ısınma hareketidir, çünkü kürek çekerken, fırlatırken ve bir sörf tahtasında ağırlık değiştirirken kullanılan tüm temel kasları çalıştırır.

Bir tahta pozisyonundan aşağı doğru köpek pozuna girmek için poponuzu geriye doğru itin. Bu, bacakları omuz genişliğinde açık, popo havada, kollar düz ve avuç içleri yerde düz olarak görecek.

Başınızı eğin ve vücudunuzla mükemmel bir üçgen oluşturduğunuzu hayal edin. Ardından, göğsünüzü ve sırt kaslarınızı birleştirin, göğsünüzü yere doğru indirin, kalçalarınızı kaldırın ve sırtınız kavisli olacak şekilde yukarı itin, gözler tavanı işaret eder.

Doğru yapılırsa, bu geçiş son derece pürüzsüz olmalı ve tekrar havalanmadan önce alçaktan süzülen ve yeri nazikçe öpen bir kuşa benzemelidir.

Vücut ağırlığı çeşitli kas grupları arasında değiştirilirken omuzları, bisepsleri, trisepsleri ve merkezi de çalıştıracaktır. Merkezi sıkı tutmayı ve nefes alma tekniğine odaklanmayı unutmayın. Namaste.

Aşağı inen köpek sadece Yogiler için değil

Pop Rotasyonlu Burpee

Bu burpee tabanlı kalp atış hızı muhriplerinin son seti, söz veriyorum. Bir tahta pozisyonundan, patlayıcı bir şekilde ayakları elinizin her iki tarafına inmek için öne doğru kaydırın, ancak bu sefer, sıçrama aşamasında karışıma 180 derecelik bir dönüş eklersiniz, böylece başladığınız ters yöne bakarsınız.

Gerekli olan dönüşü elde etmeye yardımcı olmak için kollarınızı kullanın, ancak aynı zamanda gövdeyi bükmek için çekirdek kaslarınızı da kullanın. Tüm kasları çalıştırmak ve baş dönmesini önlemek için her tekrarda dönüş yönlerini değiştirmeyi unutmayın.

House of Pain'in sözleriyle, etrafta zıpla

Kurbağa Aşağı Köpeğe Şınav

Bu hareketin ilk aşaması, şınav pozisyonunda başladığınız kadarıyla bir burpiye benzer. Ama burada, ayaklarınız genişlikte, sırt kasları birbirine geçmiş ve gözleri tavana bakan güzel, uzun bir omurga ile iniş yapmalısınız.

Doğru yapılırsa, ilk aşama tamamlandıktan sonra Lilly pedi üzerinde ürperen bir kurbağa gibi görünmelisiniz. Şimdi, bir plan pozisyonuna geri dönün ve aşağı doğru köpek pozisyonuna geri itin.

Orijinal şınav konumuna yumuşak bir şekilde geri dönün ve bir şarkı tekrarı tamamlamak için tüm hareketi tekrarlayın. Mümkün olduğu kadar 45 saniyeye sığdırın ve bu seti bitirmek için iyice dinlenin.