Close
  • Ana
  • /
  • Antrenman Yapmak
  • /
  • Bu Thor-bazı Centr Power antrenmanıyla Chris Hemsworth gibi büyük kollara sahip olun

Bu Thor-bazı Centr Power antrenmanıyla Chris Hemsworth gibi büyük kollara sahip olun

Chris Hemsworth her zaman olduğu gibi yine haberlerde: çünkü kollarıçok büyük.Son bir Instagram fotoğrafında, nerede poz verdiThor: Aşk ve Gök Gürültüsüyönetmen Taika Waititi, filmin çekimlerinin sonunu kutlamak için, Chris'in kolları delicesine büyük görünüyor, kelimenin tam anlamıyla dünyadaki herkesin kıskançlığına. Ve şimdi onun gibi güçlü kolların olabilir. Bu yeni sayesindeMerkez Güç programı, Chris' PT Luke Zocchi tarafından tasarlandı ve Thor'un kendi dublörü Bobby Holland Hanton tarafından gösterildi.


NSMerkez uygulamasıThor ve Avengers da dahil olmak üzere 20'den fazla filmde Chris'i forma sokmakla anılan Luke gibi Chris Hemsworth'u şekillendiren fitness uzmanları tarafından yönetilen her şeyi kapsayan bir sağlık ve refah uygulaması. Partiye katılanlar, Chris'in sayısız filmde dublörlüğünü yapan Bobby Holland Hanton.hayatının en iyi şekline girdi' Luke'un uzmanlığının yardımıyla.

'[Centr Power] spor salonunda sonsuz saatler geçirmekle ilgili değil, daha akıllı antrenman yapmak, doğru beslenmek ve vücudunu tahmin etmeye ve büyütmeye devam etmek için düzenli olarak değiştirmekle ilgili', diye açıklıyor Luke, 'Kolay olmayacak ama kendini adadıysan ,kendi liginde olacaksın!'

Yeni Centr Power programının, teknik ve biçim konusunda rehberlik de dahil olmak üzere, A-listers'ın kas kütlesi kazanmak için kullandığı formülün aynısını kullandığı söyleniyor. ve gerilim altında geçen süre/orta derecede dinlenme. Burada büyük bir sır yok: Hollywood'un en ünlüsü olmayanlar da aynı prensipleri kas yaparken kullanırlar. Ancak, Chris'in kollarına bir bakış size bunların işe yarayan ilkeler olduğunu söylüyor!

  • Buna derinlemesine bir göz atınChris Hemsworth antrenmanıgeçen yıldan
  • Büyük kollar ister misin? Bu dambıl uzmanının en iyi ev egzersiz ipuçlarını dinleyin

Üç farklı 10 haftalık seviyede tasarlanan, gücünüze ve kaldırma deneyiminize bağlı olarak başlangıç, orta veya ileri düzeyde başlarsınız ve oradan, her aşamada ilerledikçe yoğunluk ilerler. Her Centr Power seviyesi, çeşitli bölünmeler, iyileşme günleri ve isteğe bağlı haftalık fonksiyonel antrenman seansı ile tüm önemli kas bölgelerini içerir ve 'yeni keşfedilen kas kütlenizin yanında hareketliliği koruduğunuzdan emin olun'.


Centr Power programının, kuşkusuz kas geliştirme sürecinin çok önemli bir parçası olan diyet ipuçlarını içerip içermediğini bilmiyoruz, ancak Centr Unleashed gibi önceki programların belirli diyet önerileri içermediğini düşünürsek, cevabı varsayabiliriz. 'hayır'. Bununla birlikte, uygulamada kas yapmak istediğinizi söyleyen bir seçenek var ve ardından Centr buna göre diyet önerileri önerecek.

GÜNCELLEME: Centr Power'da yiyecek bileşeni bulunmadığı doğrulandı, ancak insanlar uygulamada 'Centr Muscle Build' planlayıcı seçeneğini seçebilir.


Haziran ayından itibaren, Centr üyeleri ayrıca tamamladıkları tekrarları ve kaldırdıkları ağırlıkları takip edip kaydedebilecekler.

İçin kayıt olunMerkez7 günlük ücretsiz deneme için bugün.


Daha fazla ünlü egzersiz içeriği için buna göz atınHenry Cavill'in antrenmanıya da belki buDwayne Johnson'ın antrenmanıEğer cüret edersen. Ev spor salonunuzu bugün yükseltmek istiyorsanız, şuraya bir göz atın:en iyi halterveen iyi su ısıtıcısırehberlik etmek. Ya da ağır kaldırmak istiyorsanız,en iyi halterveen iyi ağırlık plakasırehberlik etmek. almayı unutmaağırlık sehpasıfazla.