Close
  • Ana
  • /
  • Özellikleri
  • /
  • Daha büyük bacaklar için daha büyük baldırlar alın: En iyi baldır egzersiz ipuçları ortaya çıktı

Daha büyük bacaklar için daha büyük baldırlar alın: En iyi baldır egzersiz ipuçları ortaya çıktı

Büyük buzağılar en azından kısmen genetiğe bağlı olabilir - sonuç olarak bisiklete binen bazı insanların büyük buzağılara sahip olduğunu göreceksiniz, oysa profesyonel bisikletçiler, bir uzunluk sarmal çelik gibi zayıf olsalar da çok zayıf buzağılara sahip olma eğilimindedirler. Büyük Buzağı Adamlardan biri değilseniz,en iyi bacak egzersizleri, baldırlarınız balon gibi görünse bile, baldırlarınızın dikkat çekici şekilde çalışmamış görünmeye devam ettiğini göreceksiniz. Ama ineğiniz yok; buzağılarınıza yardım etmek için buradayız.


Buzağılarınızı eğitmek için en iyi 3 ipucu

Buzağı pres makinesinde aylar süren sonuçsuz seanslardan sonra konuya biraz daha bakma zamanının geldiğine karar verdiğinizde bir nokta var. Size bir sır vereceğim: Buzağılarınızı gerçekten çalıştırmanın ve ilerleme kaydetmenin bir yolu var. Keşke biri bunu bana daha önce söylemişti; Şimdiye kadar genç bir Arnie'nin korkunç buzağılarına sahip olacaktım.

En iyi baldır egzersizleri antrenmanları

Bu buzağıları büyütmek için bir yığın tabak altında ölmeye gerek yok

(Resim kredisi: Unsplash)
Günümüzün En Ucuz vegan ve peynir altı suyu Protein Tozu Fırsatlarından Daha Fazlası USN Peynir Altı Suyu Protein Tozu: Mavi ... USN Blue Lab 100% Whey Amazon £ 36.99 GörüntüleTüm fiyatları görünOptimum Nutrition Gold ... Optimum Beslenme Altın Standardı Amazon £ 11.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Biyo-Sinerji Daha İyi Peynir Altı Suyu. Peynir altı suyu ... Bio-Synergy Whey Better Amazon £ 38.39 £ 28.86 GörüntüleTüm fiyatları görünPerformans Protein tozu ... Form Performance Protein Selfridges £ 26 GörüntüleTüm fiyatları görünVega Temiz Protein Fabrikası ... Vega Temiz Protein Amazon £ 23,63 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

1. Tekrar aralığını yükseltin

Hepimize kas büyümesi için en iyi tekrar aralığının set başına 8-12 tekrar olduğu söylendi. Çoğu kas grubu için her şey iyidir, ancakdeğilbuzağılar için. Buzağılar, tüm vücut ağırlığınızı tam anlamıyla kaldırmak için her gün kullandığınız birkaç kastan biridir, bu nedenle aşırı egzersize alışırlar.


Bu kaslara fazladan baskı uygulamak için set başına 15 tekrar yapmayı deneyin. Bu, kasları daha fazla harekete geçirecek, her setten sonra ve kesinlikle ertesi gün hissedeceğiniz bir şey, bu yüzden birTheragun vurmalı masaj.

2. HER gün buzağı günüdür

Daha büyük buzağılar mı istiyorsunuz? Spor salonuna girdiğiniz her seferde buzağı yükseltir. Spor salonunda her seansın sonunda bir baldır kaldırma egzersizine gizlice girmek kolaydır. Bitirdikten sonra buzağı presine basgöğüs kasları üzerinde çalışmak.


Buzağı pres makinesini kimsenin ziyaret etmediği spor salonunun köşesinde bulacaksınız. Mufasa'nın Simba'ya bahsettiği efsanevi topraklar.Aslan Kral; dağların üzerinden güneşin asla dokunmadığı kısım. Bu yüzden umarım sıraya girmek zorunda kalmazsınız.

3. Tiptoe gitmenin yoludur

Antrenman yaparken buzağılarınız üzerinde çalışmak da kolaydırdiğerkas grupları. Eğer ayağa kalkmayı içeren bir egzersiz yaparsanız, parmaklarınızın ucunda yukarı çıkın ve bu egzersizi baldır kaldırmalarıyla güçlendirin.


Bir düşünün: zaten ellerinizde o 20 kg dambıl varken, ayakta duran çekiç pazı buklelerini yarı tekrarlıyorsunuz. Buzağılarınızda 40 kg ile tam tekrar yapabilirsiniz. Basit.

Spor salonunda yeni sezon için yeni ekipmanlara mı ihtiyacınız var?

  • En iyi egzersiz ayakkabıları: güvenli ve etkili bir şekilde çömelin, zıplayın ve en iyi spor ayakkabılarıyla zindelik için yolunuzu kaldırın
  • En iyi spor salonu su şişeleri: akıllı şişelerden çok büyük su şişelerine kaliteli hidrasyon
  • En iyi ağırlıklar: evde kullanabileceğiniz en iyi dambıllar