Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Size 200 £ tasarruf sağlayacak bu ucuz akıllı kürek makinesi anlaşmasıyla formda kalın

Size 200 £ tasarruf sağlayacak bu ucuz akıllı kürek makinesi anlaşmasıyla formda kalın

NSen iyi ev jimnastik ekipmanıbir süredir yüksek talep görüyor, en azından yaklaşık bir yıl önce karantinanın başlamasından bu yana. Yine de işler iyiye gidiyor ve bazı fitness aletleri artık sadece mevcut değil, aynı zamanda bazı durumlarda daha ucuz. Örneğin, Echelon'dan size 200 £ tasarruf sağlayabilecek bu ucuz kürek makinesi fırsatına göz atın.anında.


• Doğrudan Echelon'dan yeni bir Smart Rower satın alın, şimdi 999 £, 1.199 £ idi, 'ROW200' koduyla 200 £ tasarruf edersiniz

Sadece kasada uygun kutuya kodu girin ve aşağıdakilerden birini alın:en iyi kürek makinelerişimdi ucuza satın alınabilir. NSEchelon Akıllı Kürekçibu yılın başlarında gözden geçirildiğinde Pingtwitter'ten dört yıldız aldı: kürekçi kompakt tasarımı, sessiz çalışması ve ergonomik düğme düzeni için övgü aldı.

Echelon Akıllı Kürekçi |1,199 £ idi | Şimdi £ 999 | Echelon'da 200 £ tasarruf edersiniz
Echelon Smart Rower, bu yıl denediğimiz en ergonomik iç mekan kürekçilerinden biri. Neredeyse sessiz çalışması ve katlanabilir olması, kürekçiyi paylaşılan evler için ideal hale getirir. Halihazırda bir akıllı TV'niz veya tabletiniz varsa, yerleşik ekranın olmaması da bir sorun olmayacaktır. Bir tane satın alarak 200 £ tasarruf edin, anlaşma 31 Mayıs'ta sona eriyor!


Echelon Smart Rower'ı neden satın almalısınız?

Echelon Smart Rower, katlanabilir, alan dostu bir tasarıma, manyetik dirence ve sap üzerinde kontrollere sahiptir ve sessiz, pürüzsüz bir kürek çekme deneyimi sağlar. Canlı ve isteğe bağlı antrenmanları yayınlamak ve dünyanın her yerinden diğer Echelon kullanıcılarıyla bağlantı kurmak için Echelon Smart Rower'ı uyumlu bir tablete veya akıllı TV'ye bağlayın. Topluluk olduğu yerde!

Echelon, Echelon fit uygulamasının, eğitmenler tarafından tarzınıza uyması için verilen canlı ve isteğe bağlı satırların bir 'bolluğuna' ve ayrıca Zumba'dan kickboks, yoga, germe, Pilates, HIIT'e kadar bir dizi 'kürekçi' antrenmanına sahip olduğunu iddia ediyor. , güç sınıfları ve daha fazlası.


• Doğrudan Echelon'dan yeni bir Smart Rower satın alın, şimdi 999 £, 1.199 £ idi, 'ROW200' koduyla 200 £ tasarruf edersiniz

Ayrıca, oturma odanızdan ayrılmadan 'manzaralı sıraların' keyfini çıkarabilir ve sanal kürekçinizi farklı ülkelerde kürek çekebilirsiniz. Kürekte daha iyi olmayı planlayanlara gelince, Echelon Smart Rower 32 seviyeli sessiz manyetik direnç ve hız, kulaç hızı, yakılan kalori, kalp hızı ve daha fazlası gibi gerçek zamanlı ekran ölçümleri sağlar.