Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu mega iPhone 11 anlaşmasıyla ÜCRETSİZ bir Apple Watch edinin

Bu mega iPhone 11 anlaşmasıyla ÜCRETSİZ bir Apple Watch edinin

Apple iPhone 11, şirketin en yeni ve en iyisi ve nedenini görmek kolay: büyük, güzel bir ekran, çılgın hızlı dahili parçalar, devasa bir pil ... Oh, ve şu anda Virgin Media'dan alırsanız, onlar takılıyorlar ücretsiz bir Apple Watch'ta. Şimdi bu kesinlikle bizim için oldukça kaçırılmayacak bir anlaşma gibi görünüyor.


• Virgin Media'da ayda 35 £ + ödeyerek Apple iPhone 11 ve Apple Watch Series 3 alın

Pingtwitter ne zamaniPhone 11'i incelediİncelemesi için, fiyat ve özellikler arasında mükemmele yakın bir denge kuran gerçekten çarpıcı bir akıllı telefon olduğunu gördük. Çift lensli kamera, sınırda DSLR kalitesinde fotoğraflar ve videolar çekerek mükemmeldi. Bu gerçekten çok yönlü bir oyun.

Virgin Media, Apple Watch Series 3'ün yanı sıraiPhone 11 fırsatları, aylık 35 £ 'dan başlayan sözleşmelerle ve peşin maliyet olmadan. Bu fiyata 1000 dakika, sınırsız metin ve 1 GB veri alırsınız. Bu yeterli gelmiyorsa, ayda 38 £ karşılığında 3 GB alabilirsiniz.


Apple Watch Series 3 ile Apple iPhone 11 (64 GB) | £ 35 + aylık | 1.000 metin, sınırsız dakika, 1GB + veri | 24 veya 36 aylık sözleşme | Veri aktarmaları |Şu an müsait
İPhone 11, temelde herkes için harika bir akıllı telefon: hızlıdır, harika bir pil ömrüne, mükemmel bir ekrana ve ihtiyaç duyabileceğiniz ya da isteyebileceğiniz tüm uygulamalara sahiptir. Ayrıca bir Apple Watch alırsınız.

Yani, bu istediğin türden bir anlaşma gibi geliyorsa, üzerinde uyumayın. Hem yepyeni bir iPhone 11 hem de Apple Watch Series 3'ü tek seferde almak, koklamak değil.


Neden Apple iPhone 11'i istiyorsunuz?

Üst düzey telefonlar söz konusu olduğunda, Apple orijinal ve en iyilerden biridir: Yazılım, donanımla o kadar mükemmel çalışır ki, bazıları için Android'den daha sınırlı gibi görünse de, çoğu kişi için tüm doğru notalara ulaşır. . İPhone 11'i yeterince öneremeyiz, bir el cihazında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye sahiptir ve sorunsuz bir şekilde tüm gün kullanımdan kolayca geçebilir.

Neden Apple Watch Series 3'ü istiyorsunuz?

Bu, en yeni Apple Watch olmasa da, özellikle sporla ilgileniyorsanız (veya spora girmek istiyorsanız), tamamen tavsiye ettiğimiz harika bir kit parçası. Bileğinizde bildirimlerin olması çok yararlı olabilir ve telefonunuzu her zaman çıkarmanızı önler. Fitness pisti, bu noktada temelde her şey için uygulamalarla mükemmel. Artı, müziği doğrudan buradan kontrol edebilirsiniz. İPhone 11'in mükemmel arkadaşı.


Bugünün en iyi Apple iPhone 11 fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Editörün Seçimi Üç24 ay Apple iPhone 11 (64GB Yeşil) Bedavaön ödeme£ 34 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriAnlaşmayı Görüntüle-deUygun fiyatlı mobil cihazlarPazarlık sözleşmesi Ücretsiz Apple TV ve Müzik Kimliği Talep Edin24 ayApple iPhone 11 (64 GB Kırmızı) 49,99 £ peşin 29,99 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBdata Mobiles.co.uk'da Fırsatı Görüntüle EE'de En İyisi 30 £ EE tasarruf etmek için TR30 kodunu kullanın24 ay Apple iPhone 11 (64GB Yeşil) £ 95ön ödeme£ 29 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler25 GBveriAnlaşmayı Görüntüle-deUygun fiyatlı mobil cihazlarEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz