Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu Sony Xperia fırsatları ile ÜCRETSİZ bir PS4 ve Call of Duty: Modern Warfare edinin

Bu Sony Xperia fırsatları ile ÜCRETSİZ bir PS4 ve Call of Duty: Modern Warfare edinin

Uzun kış aylarının üstesinden gişe rekorları kıran filmle birlikte bir PS4 almayı düşünmekGörev modern savaş çağrısı? Mevcut nesil konsolda biraz geride kalan tek kişi sen değilsin. Şu anda tüm zamanların en çok satan dördüncü konsolu ve bu yıl hemen köşede olan PS5 ile Ocak satışlarında sunulan indirimli PS4 fırsatlarından yararlanmak için daha iyi bir zaman olmamıştı.


Yeni bir telefon için pazardaysanız, neden Carphone Warehouse'un bu olağanüstü fırsatından yararlanıp her ikisini de aynı anda kapmayasınız? PS4'te şimdiye kadar gördüğümüz en iyi paketler burada.

Ücretsiz alın Call of Duty: Modern Warfare ile birlikte gelen konsolSony Xperia 1Sony Xperia L3Sony Xperia 5veya SonyXperia 10sözleşme. Konsolu elinize alırsanız, çevrimiçi PlayStation Network'te bulunan en yeni PS4 oyunları ve demoları için yeterli olan 500 GB depolama alanına sahip olacaksınız.

Sony'nin amiral gemisi Xperia 1, 128 GB depolama, 20 GB veri ve sınırsız dakika ve kısa mesajla başlar ve aylık 59,99 £ 'dan başlar.

Bu arada, 32GB Xperia L3, cömert bir 10GB ve aynı sınırsız metinler ve dakikalar için O2 ile 26,00 £ 'dan başlar.


Ağır 128 GB Xperia 5, 8 GB için 42,99 £ 'dan ve diğer her şey için sınırsızdır ve 64 GB Xperia 10, 20 GB veri, sınırsız dakika ve sınırsız metinler için EE ile aylık 31,00 £' a mal olur.

Ücretsiz hediyenin daha ince detayları aşağıda belirtilmiştir:


Sony Xperia L3, Xperia 1, Xperia 5 veya Xperia 10 ile PS4 paketi |Carphone Warehouse ile aylık 26,99 £ 'dan başlayan fiyatlarla
Bu, Sony'nin mevcut gen konsolunu satın almayı düşünen ve şimdiden şirketin telefonlarından birine göz atmayı düşünenler için harika bir teklif. Ön ödeme yoktur ve oyun donanımı (PS4 konsolu veGörev modern savaş çağrısı) tamamen ücretsizdir. Seçebileceğiniz bir orta sınıf telefonu alın ve yılın en büyük oyununu yaşayın.


Xperia cep telefonları arasındaki fark nedir?

Xperia 1'i inceledik ve 'film izlemek için dünyanın en iyi telefonu' olarak derecelendirdik. Böyle parlayan bir tavsiye ile tartışmak zor. Qualcomm Snapdraon 855 işlemci ile eşleştirilmiş 4K, HDR, 21: 9 en boy oranlı OLED ekran, Sony'nin en iyi telefonundan en yüksek performansı almanızı sağlar.

Ayrıca Xperia 10'u, çok sayıda kutuyu takmak ve film izlemek için harika bir seçenek olarak değerlendirdik. Xperia 10, manzara modunda TV ve film izlemek için mükemmel bir 6 inç Full HD ekrana sahiptir. Ayda 20 GB'lık ağır bir veri ile, WiFi'nizden uzaktayken makul miktarda içerik akışı gerçekleştirebileceksiniz.

Xperia 1

Sony Xperia 1


(Resim kredisi: Sony)

Xperia 5, onu harika bir kamera ve mükemmel pil performansına sahip 'net ve canlı' bir ekranla eşleştirdi, böylece ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, Sony sizin yanınızda.

Ancak, bu anlaşma yalnızca sitenin PS4 hisse senetleri bitene kadar geçerlidir, bu da bu mükemmel fırsattan yararlanmak için yalnızca birkaç gününüz olabileceği anlamına gelir. Ne için bekliyorsun?

Günün en iyi PS4 fırsatları ... 962 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Fantom Sürücüler 2 TB PS4 SSD ... Amazon Prime $ 369,95 $ 302,52 Teklifi Görüntüle Düşük Stok Logitech G29 Racing Wheel for ... Amazon Prime 376,51 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Sony PlayStation 4 Limited .. Amazon $ 467,83 $ 429,41 Fırsatı Görüntüle PlayStation 4 Jet Black ... Amazon Prime $ 432,82 Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony Xperia L3 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok en iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol edin Bugünün en iyi Sony Xperia 5 fırsatları Sony Xperia 1 6.5 'Ekran ... Odak Kamera698 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleSony Xperia 1 6.5 'Ekran ... Odak Kamerası698 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Sony Xperia 1 Unlocked ... Walmart1.329,99 $ 699,99 Anlaşmayı GörüntüleSony Xperia 5 Unlocked ... Amazon Prime 1.324,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony Xperia 10 anlaşmaları Benzer Amazon ABD Amazonunu Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin Her 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için gün