Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Bu basit numara ile Nintendo Switch Online'ı ÜCRETSİZ edinin

Bu basit numara ile Nintendo Switch Online'ı ÜCRETSİZ edinin

Zaten bir gururlu sahibiysenizAmazon Prime aboneliği(ve birNintendo Anahtarı), bir yıllık Switch Online aboneliği almaya hak kazanırsınızTamamen ücretsizPrime üyeliğinizle birlikte verilen tüm olağan avantajların yanı sıra.


Harika anlaşma, Twitch Prime ile yeni bir ortaklığın parçasıdır. Bir Amazon Prime veya Prime Video abonesiyseniz, iki hesabı birbirine bağlayarak otomatik olarak bir Twitch Prime üyesi olabilirsiniz - Amazon'un son derece popüler oyun akışı platformunu satın almasının ardından sunulan bir avantaj.

  • En iyi fırsatlar geliyorAmazon Prime Günü

Twitch üyesi değilseniz,sadece ücretsiz kayıt ol- hesabınızı Prime'a bağlayın ve ardından Nintendo Switch'te ücretli çevrimiçi deneyime 365 günlük ücretsiz erişim elde edin.

Amazon Prime, yılda 79 £ (119 $) veya ayda 7.99 £ (12.99 $) tutarındadır. Nintendo Switch Online'ın maliyeti 17,99 £ (19,99 €), bu nedenleen büyükpara biriktiriyor, ancak zaten abone olanlar için harika bir ücretsiz avantaj.

Nintendo Switch Online'ı ÜCRETSİZ olarak buradan edinin


Ayrıca, yıllık Switch Online aboneliği için çoktan öksürdüyseniz, paniğe kapılmayın. Amazon Prime / Twitch Prime ile birlikte verilen ücretsiz üyelik, mevcut planınızın üzerine yerleştirilebilir ve ücretli aboneliğiniz biter bitmez başlayabilirsiniz.

Nintendo Switch Online'a aşina değilseniz, abonelik kısmen ev konsoluna, kısmen taşınabilir konsola bir dizi özel özellik getirir. İlerlemenizi bulutta kaydetmenize olanak tanır; bu, daha fazla gönül rahatlığı sunmalı ve SD kartınızda veya dahili belleğinizde bir şeyler ters giderse cildinizi kurtarmalıdır.

Switch Online ayrıca çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda yer almanıza ve dünyanın her yerinden oyuncularla aşağıdaki gibi oyunlarda mücadele etmenize olanak tanırMario Kart 8 DeluxeveSuper Smash Bros. Ultimate. Ayrıca klasik NES oyunlarından oluşan bir kitaplığa ve aşağıdaki gibi özel başlıklara erişebileceksiniz:Tetris 99.


Ücretsiz üyeliğe kaydolanlar, ücretsiz aboneliğin yıl bittikten sonra normal oranda ücretli bir plana döneceğini bilmelidir. Her zaman olduğu gibi, otomatik yenilemeyi durdurmak için önceden istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Günün en iyi Nintendo Switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ Teklifi Görüntüle Nintendo Switch with Gray ... Amazon Prime $ 359,98 Teklifi Görüntüle Nintendo Switch Hayvan ... Odak Kamera399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz