Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Aylık ödeme planıyla HİÇBİR ŞEY İÇİN PS5'i önceden alın

Aylık ödeme planıyla HİÇBİR ŞEY İÇİN PS5'i önceden alın

OnunPS5bugün lansman günü ve eğer kaçırdıysanızPS5 ön siparişleri, şimdi bir konsol alma şansınız var. Bununla birlikte, elinizde yüzlerce dolarınız yoksa, bu dünyanın sonu değil - yine de yeni nesil bir konsol alabilirsiniz.


Sony, özellikle aşağıdaki gibi kendi ödeme taksit programını sunmamaktadır.Xbox Series XveXbox Tam Erişim ödeme programıön maliyeti ortadan kaldıran ve konsol için 24 ay boyunca ödeme yapmanızı sağlayan; ancak perakendeciler, esasen Xbox Series X ve Xbox Series X ile aynı türde kredi sözleşmeleri olan finansman seçenekleri sunuyor.Xbox Serisi S.

Örneğin,En iyi satın alım, PS5 Dijital Sürüm için 12 ay boyunca ayda 33,34 ABD doları ve 18 ay veya standart PS5 için ayda 27,78 ABD doları tutarında taksit sunan ABD'li perakendeciler arasındadır.

İle bir röportajdaGamesIndustry.biz, Sony patronu Jim Ryan, donanımı için aylık ödemelerin bu nesilde şimdiden sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewve PS5 ile devam edecek.

Aslında, perakende odaklı bir tür finansman modeli kullanılarak satın alınan çok büyük bir PS4 promosyonu var. Perakendecilerin yaptığı bu.


Bulduğumuz bir diğer şey, birçok ülkeyle çok başarılı ticaret yaptığımız için, insanların farklı pazarlarda farklı şeyler istediği. Ayrıca, belirli pazar ne olursa olsun ihtiyaçlarını karşılayan finansman çözümleri ve paketler sağlamak için çok dikkatli ve lazer odaklı çalışıyoruz.

'Polonya İskandinavya'dan farklı, İtalya'dan İngiltere'den farklı. Perakende ortaklarıyla birlikte, oyunculara satmak istediğimizi değil, satın almak istedikleri şeyi sağladığımızdan emin olmak için çok çalışıyoruz. '


Xbox'ın kendi Tam Erişimi, esasen yalnızca belirli perakendecilerde sunulan ve kredi geçmişinize dayalı olarak onay gerektiren bir kredi sözleşmesidir. Faizsiz olma ve Game Pass'i dahil etme ek faydasına sahip olsa da, faizin denkleme gireceğini görecek eksik ödemeler için cezalar vardır.

PS5'in Game Pass ile rekabet edecek bir abonelik hizmeti yoktur ve perakendecilerdeki çoğu finans seçeneğiyle faiz ödersiniz, ancak yeni PS4'ünüz için aylık ödeme yapmak imkansız değildir. Örneğin ShopTo, PS5'i 24 ay boyunca ayda 21.60 £ 'dan birkaç farklı ödeme seçeneği ile sunuyor.


Bu seçenekler PS5'e özgü markalarla sunulmasa da, varlar, bu nedenle aylık ödemelerin sizin için daha yönetilebilir olup olmayacağına bakmaya değer.

Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:GamesIndustry.biz

  • Black Friday fırsatları İngiltere: 2020'nin en iyi Black Friday indirimlerini satın alın