Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart'ta sadece 188 $ 'a Samsung'un subwoofer'lı 3.1 kanallı ses çubuğunu edinin

Walmart'ta sadece 188 $ 'a Samsung'un subwoofer'lı 3.1 kanallı ses çubuğunu edinin

Kara Cuma ve Siber Pazartesi yaklaşırken, Noel şimdi iyi ve gerçekten yaklaşıyor ve son teknolojiyi çok indirimli bir fiyata almak için daha da fazla fırsat getiriyor. Bir süredir gözünü diktiğin şey mi? Şu anda para kazanması için iyi bir şans var.

Pingtwitter, geçtiğimiz birkaç haftayı akıllı telefonlardan tabletlere, mutfak gereçlerinden ses ekipmanlarına kadar geniş bir ürün yelpazesinde bulabileceğiniz en iyi fırsatları bulmak için yüksek ve düşük avlayarak geçirdi. Görevimizde, bazı taşlama anlaşmaları bulduk ve kesinlikle daha fazlasının geleceğinden eminiz.

Gerçekten göze çarpan bir anlaşma, kablosuz subwoofer'lı Samsung 3.1 soundbar için, şu anda Walmart'ta sadece 187.99 $ 'a gidiyor.


Kablosuz Subwoofer'lı Samsung 3.1 Soundbar Sistemi (HW-R60M / ZA) | 299,99 TL | Şimdi $ 187.99 |Walmart'ta mevcut
Ses, herhangi bir medya deneyiminin ve TV hoparlörlerinin çok önemli bir parçasıdır, genel olarak kesmeyin. Öyleyse, hala onlara güveniyorsanız veya sadece kurulumunuzu yükseltmek istiyorsanız, Walmart bu lezzetli anlaşmayı çalıştırıyor.Anlaşmayı Görüntüle

Samsung'un TV'leri ve hoparlör sistemleri, sektörde ve tüketiciler nezdinde haklı olarak kendilerine büyük bir saygı kazandılar ve Kablosuz Subwoofer'lı 3.1 Soundbar, bunun nedeninin iyi bir örneğidir: temiz, basit ve çok etkili.


Bu şeyden yayılan 310 watt ile, odanızın tamamen sesle dolu olacağından emin olabilirsiniz. Kablosuz subwoofer, basların mükemmel bir yere yerleştirilebileceği ve başka ne olursa olsun boğulmadan ağırlık ekleyebileceği anlamına gelir. Kurulumda da Bluetooth var, bu da diğer cihazlarla bağlantı kurmayı çok kolaylaştırıyor.

Bu bir Samsung cihazı olduğu için şirket, tak ve çalıştır kurulumu ve hem TV'nizi hem de hoparlörleri Samsung uzaktan kumandalarıyla kontrol edebilme özelliği ile TV serisiyle mükemmel çalıştığından emin olmak için çok çalıştı.


Bugünün en iyi Samsung Q70 Soundbar fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz